Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Znaczy Programowanie Neurolingwistyczne :P tylko błagam nie czytaj o tym na gównianej wikipedii :P NLP to techniki zmiany siebie, na taką osobę, jaką chcesz być. Z NLP związane są też pewne techniki manipulacji. Tu masz różne techniki zw. z NLP. Ja właśnie od NLP zacząłem mój rozwój :P http://michalpasterski.pl/category/nlp/page/4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę zapytać ile masz lat? nie musisz odpowiadać:) mam wrażenie że ok 22:) popraw mnie jeśli bardzo się mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś koło tego :P Jak udało Ci się tak blisko trafić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Reniu:) a no widzisz:) kobitki to na intuicji się bardzo opierają :) chyba trochę jej mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cafe to ja jestem od jakichś trzech dni:) uwierz nie chciałoby mi się szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, intuicja u kobiet jest bardzo fajną rzeczą, nic się przed wami nie ukryje :D. A ile Ty masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) spotkałam się z podobnym zachwytem teorią związaną z rozwojem siebie u chłopaka w takim wieku, tak strzeliłam :) mnie życie zweryfikowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renia :) Ciesze się że na tym forum pojawiają się ostatnio tematy związane z rozwojem, nie tylko z marudzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, dwie godzinki temu zupę chili serwowałam:) zachcianka :) z papryczkami piri piri :) pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerton poczytaj wstecz to się dowiesz ciekawych rzeczy :P sens życia i w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie teoria, bo ona jest dobra dla badaczy :). Ja korzystam w praktyce z gotowych technik, od paru dobrych lat :). Nie korzystam ze schematów w sposób tępy, po prostu zmieniam swoje życie na lepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mało dziś jadłam, szkoda że mnie opuścił obiad na kafe :( a raczej kolacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zostało :) załapiesz się :) tylko ostra ostrzegam :) qwerton, ja jestem po trzydziestce:) uwierz, kobiety nawet te o ścisłych umysłach omijają z daleka takie techniki :) życie dużo więcej uczy i więcej wymaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze qwerton- podążanie jak baran za innymi jest dziwne. ważne żeby każdy człowiek był inny niż wszyscy i był sobą, nie kopiował :P w sumie to nie wiem czy trafiłam w wątek aleee no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę :) dziś lubię ostre :P nie mówi się "jestem po trzydziestce" tylko "ja mam 10+vat" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu jak humorek dzisiaj:) ?? w szkole byłaś?? ja już jutro do pracy niestety;) mialo być na rano a będzie popołudnie ;( późno do domu wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kopiuje :) Ja modeluje, staram się korzystać z dorobku ludzi, którzy do czegoś w życiu doszli :). Jestem sobą, mam swój własny styl i nie jestem zwolennikiem tępego kopiowania zachować innych ludzi. NLP stawia na indywidualizm, jego podstawowym założeniem jest to, że każdy człowiek myśli inaczej, zatem dana rzecz u każdego zadziała nieco inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja mam 10+vat bo chce być wiecznie dzieckiem, Ty Walak możesz mówić ze masz 19+vat aby zostać wieczną nastolatką (choć w duchu i tak jesteś, już gadałyśmy na ten temat :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam sobie potem temacik wasz :). Może faktycznie znajdę coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik:) mentalnie jakieś 26 :) czyli tak w sam raz :) nie za młoda nie za stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorek dość dobry, byłam w szkole, dostałam 3 za plakat z Historii robiony rano (WRRR...) dogadałam się z panią od Fizyki i jeszcze załatwiłam że pan od wf nas wypuścił ponad godzinę wcześniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wiek świadczyć może o tym ile razy ziemia słońce okrążyła, ale nie musi świadczyć o samopoczuciu czy przyjmowania schematów myśliowych typu "w moim wieku wypada..." :P Ja nie zachowuję się typowo. Nie lubię imprez np :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się dowiedziałam że w ciągu kilku dni dostanę zdjęcia z sesji!! huraaa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubię imprez (dyskotek itp.) ale ognicho ze znajomymi to jest too :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, się tylko nie pokłóćcie :) faceci inaczej rozumują i częściej korzystają ze schematów, a dla kobiet, to nawet jak najbardziej logiczny, to i tak musi po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie chcę kłócić!! :) ja jestem za zdaniem Qwertona :) może dziwnie to napisałam, przepraszam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobiety korzystają z prawej półkuli mózgu, jesteście emocjonalnymi stworzeniami :P Ognisko jest fajne :P. Dyskoteki mnie nudzą i tak tańczyć nie potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×