Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Oj chyba znowu się spóźniłam:) ale dzionek przemiło w fajnym towarzystwie spędziłam :) Plaży nie było, ale nad rzeczką się poopalaliśmy :) a potem rozpusta :) pizza przed snem :) wszystkim życzę tak miło wolne spędzać :) Spokojnej nocki dla wszystkich życzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś najszczęśliwsza pod słońcem:) I Oby tak zostało🌼🌼🌼 W końcu,koniec hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co Cię tak uszczęśliwiło Obcaska ? :D podziel się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje taka ulgę jak obama po śmieci binladena hahaha.WArto zmieniać cos w swoim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kogo ukatrupiłaś ?? :) ja padnięta po pracy jestem a maratonik do środy mnie czeka :( po 10h około niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukatrupiłam swojego wroga hihi.męczył mnie i męczył,odwazna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzę mam za oknem :) jaki miły klimacik się zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie OK :) wróciłam do pracy po leniuchowaniu i od razu kieracik :) ale przynajmniej nie mam czasu na zastanawianie co się nie udaje i z czym sobie nie radzę :) no i listu nie mogę się doczekać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać ,ze u mnie coraz ciemniej ,i ze lubie jak błyska ale nie lubie jak wali;) wcieło mi tekst wróciłas do kieratu,hmm ale chyba to dobrze:) list od przyjaciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jak pioruny szaleją za oknem ;) takie fajne ciepełko w domu się robi :) bo sucho bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do pracy, to zawsze powrót do ludzi :) choć ciężko będzie w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mieć już porządek:) więc czekam niecierpliwie aby mieć to za sobą :) wtedy będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo u mnie juz po burzy na szczescie bo nie ma chyba drugiej takiej panikary jesli chodzi o burze jak ja:) walak to fakt jak sie zamknie jakis rozdzial to wtedy mozna juz odetchnac z jakas ulga :) co do pracy ja wracam w poniedzialeki dobrze bo tydzien w domu to masakra nie chce mi sie juz nie chciec :D to jest straszne hehehe no ale bynajmniej dzis moje dziecko nauczylo mnie jak mam budowac domy i stadiony bo ja taka niedokształcona w tych kierunkach hehehehe jeszcze czeka mnie tylko odświeżenie garnituru mojego starszego bo mamy rocznice komuni w niedziele ....jak ten czas leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO NIech jak najszybciej przyleci ten list:) a co porabiasz w tej pracy?fajna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARMENTA.:) Już jesteś na chodzie:) TAK,zamknięcie rozdziału dodaje skrzydeł,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj tę liste:D OD DZIŚ nie będe ale JESTEM SZCZĘŚLIWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :) praca jak to praca :) ważne że jest w moim wypadku :) i w porównaniu do tego co było jest lepiej :) przynajmniej miasto zmieniłam :) na dużo większe i fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) moi się sami wykończą :) a ja cierpliwa jestem :) poczekam :) cześć caarmentaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak na chodzie wreszcie...wczoraj mialam jakis kryzys zdowotny i psychiczny ale juz dzis llepiej:) bynjamniej goraczki ni ma walak wazne ze na lepsze i ze jestes z pracy zadowolona :) ja wiem zalozymy KWW klub wykanczajacy wrogow wiecie jakie mialy bysmy wziecie hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×