Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armani Code

DJ vs zespół. co lepsze?

Polecane posty

Gość zniesmaczony 324
raczej gwiazda ze spalonego teatru,ja np.jestem utalentowany,wykształcony muzycznie i mam praktyke w zespole przwie 30 lat i tez nieszalejemy z ceną chociaz według umiejetności powinniśmy miec 6 z przodu i taki śmiec będzie mi ubliżał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj ci nie zagra bo nie umie.
poszukujaca23. Nie sadzę abys znalazła grajacego dj-a. Tylo szczekać potrafią po forach. dobre okreslenie to sa śmieciarze i skunksy zatruwajace całe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybitny mędrzec
tylko zespół ! dj to oszuści i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
na wesele to TYLKO DJ Weselny WODZIREJ robi LEPSZĄ robotę od nie jednego zespołu ! Ja byłem ponad 15stu weselach , większość z nich grali DJ , powiem szczerze tylko jeden zespół nam sie podobał , wiekszość ZESPOŁÓW to amatorka i krętacze ! z DJami takich problemów nie ma , miałem na 2 imprezach dj który całe wesele prowadził przez mica i ludzie sie SUPER BAWILI - WSZYSCY ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
śmierdzę moczem dj Ptaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
Przepraszam wszystkie zespoły za mój jezor bo tak naprawde to nigdy nie byłem z dj na udanym weselu.Szacun zespołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie.
A który dj zagra na instrumencie??? Reka w górę Nauczyc sie na zawołanie grania nie da, wiec szacun zespołom za nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Pittr
poszukujaca23 napisz do mnie na maila info@nowak-band.pl Gram na akordonie, klawiszach i gitarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukujaca23 napisz do mnie na maila nwiosenna@wp.pl podam Ci namiar na swojego i jeszcze kilku innych, których znalazłam, ale przerośli mnie cenowo. niewszyscy wodzireje mają wykształcenie muzyczne, ale trafiają się tacy Z. my szukaliśmy własnie takiego, który będzie grał na akordeonie, bo zależy nam na częsci biesiadnej wesela, do tego proponował nam saksofon, ale nie potrzebujemy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
Zapewniamy wysoki poziom artystyczny na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych bawimy zaproszonych gości na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku obsługujemy imprezy muzyczne Znakomita kapela na wesele potrafi sprawić, że goście długo wspominają ten ważny moment. Taki efekt jest zawsze naszym celem i z dumą możemy stwierdzić, że udaje nam się go osiągnąć. Jest tak przede wszystkim dlatego, że muzyka jest naszą prawdziwą pasją. http://www.zespol.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
śmierdzę moczem starego tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Tylko i wyłącznie zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
gdy opalalałam się ostatnio samotnie na plaży, przyjechali ludzie z Ligi Ochrony Zwierząt, zarzucili na mnie sieci i próbowali z powrotem zepchnąć do morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Nie dziw sie ze nie posiadaja dema gdyz przewaznie pary sie na to nie zgadzaja ja sama tez nie zgodzilam sie bo to wkoncu mial byc moj dzien a nie dla osob nieznanych Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary:www.masti.beepworld.pl waga:65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz:)ka
Witam wszystkich, mam przyjemność zaprosić wszystkich na moje pierwsze forum - tematyka oczywiscie ślub i wesele :) Łączymy się drogie panie! Region Śląsk i Małopolska, ale zapraszam wszystkich :) Czekamy na was :) www.Wianeczek.pl Mile widziani także panowie! :) Pozdrawiam, Mysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie dj, to lepszy wybór dj jonny's, który grał na naszym weselu wykazał się doświadczeniem i talentem muzycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×