Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armani Code

DJ vs zespół. co lepsze?

Polecane posty

Gość widziałam wiele Razy
ha ha ha , ale tu kłótnie , czyli WSZYSTKO PO STAREMU ? ha ha ha . ale na szczęście już większość zrozumiała że jest ogromna różnica miedzy PSEUDO DJ - czyli puszczaczami laptopa , a Prawdziwymi DJami WODZIREJAMI którzy całą impreze prowadzą przez mikrofon , zabawy i konkursy a to wszystko na wysokim poziomie ,. Wiadomo że tyle ile jest pseudo dj weselnych to też tyle Partaczy wśród zespołów , niestety , wydaje mi sie że to robi BIEDA W KRAJU , że wielu młodych ludzi jest bez roboty i pieniążków , i potem kombinują sobie - " A MOŻE ZAŁOŻYMY ZESPÓŁ WESELNY ? ALBO ZOSTANE DJ i bedę ROBIŁ LUDZI W BAMBUKO " za dużą kasę - dla takich zaczynających granie po weselach jak dostanie 1000zł to jest DUŻO dla niego ! cały miesiąc baluje w pobliskich knajpach ha ha ha , Tylko że ludzie na weselu na tym cierpią , bo to jest usługa żle wykonana na najniższym poziomie ! niestety wiem że dalej znajdują sie FRAJERZY którzy dają sie Nabijać w butelke za Niską cenę przez DYLETANTA a potem na weselu HAŁAS i WSTYD przed dwoma rodzinami ! tak to już jest w polsce ! . Na zachodzie nie ma takich rzeczy , na rynku są TYLKO DOBRZY I NAJLEPSI DJe i zespoły , nie ma tych kiepskich ! bo nikt ich nie zamawia i sami rezygnują z takowych usług !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee,blee...
500 zł i to za duzo dla dj za puszczanie płytek, przeciez to zadna sztuka, kazdy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damscenka, chyba piszesz swoje felietony albo porady w Fakcie/ SuperExpresie, bo normalny człowiek nie dałby rady przeczytać twoich wywodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz?
Zespoły biora 2000-3000zł które grają ponad 20 lat i graja dobrze ponieważ taki jest rynek i ludzie niemaja kasy,co z tego że wystawi 5000zł jak zagra 3 wesela w roku?lepiej taniej i miec cały sezon zajęty-jest takie przysłowie ,,jedz małą łyżeczką bo dużą się udławisz'' znajomy ma 6 osobowy skład złożony z dobrych muzyków i rzeczywiście wymiataja i co z tego jak mało kiedy gra tylko na okrągło próby robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
ano właśnie o tym już pisałam , że większość zespołów to mało grają , mnóstwo prób i roboty z tym graniem mają ale kasy bardzo mało , Dlatego wyżej napisałam że mojego dośw. 12 lat pracy w 3 rest. jako menadżerka widzę co sie dzieje , DJ coraz wiecej na weselach , nie wiem czy to dobrze czy żle , dla klientów może i dobrze ale dla zespołów na pewno żle . Tak jak już wcześniej napisałam , zespoły odchodzą do lamusa , przetrwają TYLKO te najbardziej znane i najlepsze zespoły , z DJ bedzie tak samo ! puszczacze z laptopów - pseudo dj - WYGINĄ WRAZ Z NADEJŚCIEM WIOSNY ! ha ha . Zostaną Ci najlepsi DJ Wodzireje co mają markę wyrobioną i ciekawą ofertę na śluby , a nie tylko obsługa pc i END ... to już ludzi nie interesuje tak myślę - tak marna usługa , ale różnie to bywa . Dobry zespół żywe instrumenty to powyżej 6tyś zł a nawet do 10tyś zł biorą , ale wtedy wiesz za co płacisz , a nie zapłacisz 3tyś i grają ci z playbacku , wąski repertuar mają , marne zabawy często robią i przeginają nieraz z wieloma rzeczami nie trafiają , oraz te WYCIE Pseudo Vocalistów do mikrofonu , oj to wtedy lepiej sie Szybko upić na weselu , bo tanczyć nie ma przy czym !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko55
Bawiłam się na weselach, gdzie zespoły brały 2 tys, a takze i takich gdzie brali 5 tys. Nie widziałam żadnej różnicy. Zespoły sprawdzone, profesjonalni muzycy. Jestem związana z branżą muzyczną więc znam sporo zespołów. Zdarzają się oszuści, partacze, nawet za te 5-6 tys. Więc cena nie odgrywa tu ważnej roli. Zespoły nie odejdą do lamusa, na pewno nie. Powstaje ich coraz więcej. Wyobrażacie sobie np. bal sylwestrowy z dj? Bal, wesele powinny mieć dobrą oprawę. Ludzie lubią bawić się przy muzyce na żywo. Osobiście wolałabym zapłacić 4 tys dobremu zespołowi, który wiem, że przykłada się do gry, dużo mają prób, świetne pomysły niż wybrać dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech dj, dje........
widziałam wiele Razy. Pieprzysz głupoty i tyle. W sumie to dobrze ze takich dj jak ty nie biorą. mieć zmarowane wesele? Chyba nik nie chce. Dlatego miałem zespoł a nie jakiegos poganiacza płytek z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
po 12 lat pracy jako MENADŻER w 3 rest. chyba mam rozeznanie co ? piszę co zaobserwowałam po słabych zespołach tych za 3tys zł , że to partacze i amatorzy a często oszuści , zauważyłam że ok. 60- 70 % zespołów które sie przewijały u nas w rest przez kilka lat to było TOTALNE DNO ! naprawde , naprawde dobry zespół który potrafił super zagrać na żywo i łądnie zaśpiewać a potem jeszcze zabawić ludzi to było 3 -4 w ciągu CAŁEGO ROKU Kalendarzowego , wiec HELLO ! o co chodzi ! jak to ktoś nie potrafi zrozumieć to nie mój problem , DLATEGO DJ WODZIREJ RENOMOWANY Sprawdzony i polecany przez wiele rest. to moim zdaniem NAJLEPSZE Rozwiązanie na wesele ... UNIWERSALNA MUZYKA dla wszystkich i Dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoje wesele w pazdzierniku i rowniez mielismy taki dylemat Dj vs Zespol no i ja zawsze stawialam na zespol a moj ukochany na dj wkoncu przeszlam na jego str gdy podczas zalatwiania sal wlascicielka powiedziala ze teraz rzadko kto na wesele bierze zespol m.in z racji tego ze zespol spiewa swoje repertuary i nic ani nikt tego nie zmini a w dodatku biora kupe kasy a dj jest zazwwyczaj tanszy i zagra piosenki jakie tylko chcesz ..stare ..nowe jakie tylko przypadaja ci do gustu jak i rowniez potrafi swietnie rozbawic publicznosc..tak wiec ja juz mam zaklepanego dj'a z ktorym podpisalismy kontrakt i wydaje sie byc bardzo profesjonalny i mam nadzieje ze nie bd zalowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukalala4
widzialam wiele Razy- skończ ten spam na wszystkich wątkach. Widać, że jesteś zdesperowanym dj, który usilnie próbuje zeszmacić zespoły. Normalny człowiek napisałby opinię RAZ i to by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Damscenka, chyba piszesz swoje felietony albo porady w Fakcie/ SuperExpresie, bo normalny człowiek nie dałby rady przeczytać twoich wywodów" xxx W takim razie nie jesteś normalna, skoro je czytasz :D A jeśli ich nie czytasz - jesteś ponoć normalna, to skąd wiesz, o czym i jak piszę? W końcu po trzecie: typowe pelikanisko z ciebie :) Łykasz wszystko, biedactwo. Ale co mnie to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka a ja mam pytanie nie na temat, ale nie chcę mi się osobnego tematu zakładać, a tu wchodzisz. Skoro zajmujesz się tym zawodowo, to powiedz mi, czy sukienki bez koła się sprawdzają? Nie widzę siebie z sukni na kole, chcę długą i prostą, zwiewną, ale nie wiem czy nie będzie się plątać między nogami i czy sobie zębów przez to na weselu nie wybiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę studętę xxx Boskie pytanie :) Koła sprawdzają się najlepiej, jako hula-hoop :P Mnie raczej interesuje nowa moda wśród panien młodych na ślubne spodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too zalezyy
na naszym weselu byl dj. od poczatku sklanialismy sie ku djowi ale bralismy pod uwage rowniez zespoly. musze przyznac ze zespoly byly duzo drozsze, choc dobry dj/wodzirej tez bierze kupe kasy. zespol spiewa za zywo co czasami srednio wychodzi, robia czesciej przerwy. dj jesli udziela sie jako wodzirej, prowadzi cala impreze jest bezkonkurencyjny jak dla mnie. u nas goscie byli zachwyceni i bardzo zdziwieni, ze dj byl taki dobry. mial pomocnika co prawda. ale zabawial gosci, czasami tez cos tam dospiewal, byl swietny. goscie zamawiali piosenki w zyciu nie wybralabym zespolu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, czyli rozumiem, że suknia bez koła jak najbardziej, dziękuję bardzo mnie to cieszy ;D A z tymi spodniami to tak serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka, to raczej ty wszystko łykasz ;) uważasz się za jakiegoś speca w temacie ślubnym, a na pierwszy rzut oka widać, że nie masz o tym bladego pojęcia ;) świadczy o tym chociażby to, że tak uparłaś się na te zespoły, zapominając, że ludzie mają różne oczekiwania i gusta. wszystkim dookoła wpierasz, że masz jakąś tajną misję na kafee, czyżbyś znała nową datę końca świata? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.ilonka,
widziałam wiele razy to ta mierna dj-ka. Normalni i mądrzy ludzie nie naskakuja tak na zespoły. To zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie sa najlepsze wesela
Zagraj z konsoli pod Sandomierzem albo w Górach swiętokrzyskich to wyjedziesz na kopach i płytki ci sie powysypują z tornistra.Ma być sax lub dwa biesiada za stołami ,wibracja od brzmienia deciaków,przygrywanie przed domem, to jest wesele a nie sztuczna dyskoteka na weselu.To jest prawdziwa tradycja i niepowtarzalny swojski klimat ,a nie niektóre sztuczne wesela w mieście.Ą i Ę a tak naprawdę jak wypiją to pokazuja jaki poziom prezentują,wesela sztuczne,zaaranżowane,niedobrze sie robi i jakie to nieprawdziwe.Przewaznie wychodzi z tego wielka lipa i uszczęśliwianie gości na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko zepół na wesele.
U mnie w rodzinie, zeby ktos wynają dj to by szybko mu z głowy wybili. Ani przy stołach ani w domu. To ma byc wesele a nie stypa z dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
właśnie o tym piszę , że w niektórych regionach polski DJ to jest osoba wątpliwa , ja pracuje na śląsku , Katowice - gliwice , tutaj naprawde DJ Wodzirej z dośw. jest milej widziany od zespołu , uwierzcie mi , bo nie mam powodu przekłamywać , powiem tak , jeśli ktoś skłoni sie do DOBREGO DJ WODZIREJA takiego z najwyższej półki to naprawde potem o zespole już ZAPOMNI na dobre , tak to jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uważasz się za jakiegoś speca w temacie ślubnym.." xxx Złotko, ja się za takiego nie uważam. Ja nim JESTEM, a to subtelna różnica :) xxx "a na pierwszy rzut oka widać, że nie masz o tym bladego pojęcia" xxx Kiedy ostatni raz byłaś u okulisty? Może powinnaś wybrać się tam jak najszybciej? Taka życzliwa rada :) xxx "świadczy o tym chociażby to, że tak uparłaś się na te zespoły, zapominając, że ludzie mają różne oczekiwania i gusta". xxx Hmmm. Idąc twoim tokiem rozumowania, czegoś się tak uparła na DJ'ów? :D Złotko, daruj sobie :) Poproszę cytat mówiący o moim upieraniu się przy zespołach weselnych :). Ostatnio zarzucono mi niezbyt pochlebne opinię o nich, ale ok, chętnie przeczytam, jak to UPIERAM się przy zespołach :) xxx "wszystkim dookoła wpierasz, że masz jakąś tajną misję na kafee, czyżbyś znała nową datę końca świata?" xxx Aaa, to z zespołów i spraw ślubno-weselnych przenosimy się na poletko metafizyczne? Rybciu, jesteś coraz zabawniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę studętę xxx Z tymi spodniami, to serio-serio. Wiele kobiet rezygnuje z sukien ślubnych na rzecz ślubnych spodni. Niektóre są naprawdę piękne (yyy, spodnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea Lea
Zespół? Tak do polecenia ale tylko na smutne i jednostajne niby wesela. Klasa dzisiejszych djów jest o niebo lepsza i specjalizacja w animowaniu mikrofonem gości do zabawy to ich potężna zaleta wręcz niedościgniona . Zespoły no tak owszem w Polsce z 10 dobrych. Reszta to chałturnicy i nie ma co się oszukiwać ich umiejętność naśladowanie naszych ulubionych nagrań jest na bardziej niż miernym poziomie że nie wspomnę o możliwościach wokalnych. Górniakowa ostatnio popisała się Metalicą . Ale to Górniakowa i taka wpadka. Jak ktoś lubi ryzyko i zawodzenie i to do tego jednostajne to faktycznie niech wybierze zespół. A jak chce mi odpisać zespół to od razu niech dodadzą demo. Tylko żebym nie umarła ze śmiechu bo przy Górniakowej nie mogłam złapać oddechu ze śmiechu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto Damascenka
Jesteś facetem !!!!!!!!!!! Spodnie nie mogę ............. ale nóżki jak u sarenki ........................................tak owłosione albo krzywe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś facetem !!!!!!!!!!! Spodnie nie mogę ............. ale nóżki jak u sarenki ........................................tak owłosione albo krzywe ...." xxx Srali muchi, będzie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemella
no bez jaj! DJ to można wziąć na dyskoteke, imprezę a nie na gustowne wesele. No chyba, Że to ma być taka parodia wesela i do tego jeszcze błyszczace kule, lasery i światełka. Moje to ma być prawdziwe wesele a nie jakeś mixy z płyty jak disco. Jak dla mnie obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Zasad u zespołów
Tak to niestety prawda że po tej lekturze i własnych doświadczeniach trzeba sobie przyznać że za śpiewanie i granie biorą się osoby do tego zupełnie nieutalentowane, ale co mało nie są w stanie przyznać jakimi są miernymi kopiami nie mającymi nic wspólnego z oryginalnymi pięknie brzmiącymi wykonaniami. Gracie świetnie ale niestety na nerwach normalnym użytkowniczkom tego forum. Dość tych chorych i psychicznych wpisów jak widać po odrzuconych i nieutalentowanych muzykach. Skoro to wam nawet nie wychodzi to postarajcie się o inne zajęcie ...może łatwiejsze będzie dla was bycie babcią klozetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuubaw......i tyle
Nawet obsługa klozetu byłaby dla ciebie za trudna. Wkółko to samo. jakieś ścierwo siedzi na forum i robi z siebie " znawce" Znalazła sie gwiazda ale spalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca23.
Poszukuje dj z akordeonem który by zagrał i w domu i przy stołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×