Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość tanskaaans
"2) Nie olewam ją. Nie mam ją za nic. Nie jest prawdą to, co to niektóre piszą, że jak kobieta podrywa jest dla faceta nie aktrakcyjna. ( w moim przypadku tak jest)" sorry miało być w moim przypadku tak nie jest. Zjadłem wyraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalaaaaaaaaa
"2) Nie olewam ją. Nie mam ją za nic. Nie jest prawdą to, co to niektóre piszą, że jak kobieta podrywa jest dla faceta nie aktrakcyjna. ( w moim przypadku tak jest)" sorry miało być w moim przypadku tak nie jest. Zjadłem wyraz smaczny był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
Tak. Jak wypróżnię jego resztki dam ci pokosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twims Macie jakąś obsesję z tym lataniem, jak jest chemia z obu stron to nie ma żadnego latania, bo to się wyczuwa i wszystko samo się układa bez problemu.. i tak to powinno wygldąć! ds zgodzisz się z tym?>??? czy już Cię tu nei ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Jak jest chemia z obydwu stron to obydwie strony podrywaja sie wzajemnie, nie ma zadnych ksiezniczek! Setunia, jestes maniaczka filmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tzn lubie filmy ale nie, nei naogladalam sie komedii romantyczNych na tyle by mnei to uksztaltowalo:P bo pewnei to cchiales stwierdzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Setunia, jesli mozesz i cchcesz to wejdz na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem dlaczego, ale nie przejmuj się tego kwiatu jest pół światu. Nie wypisuj do niego co chwile, z pytaniami co i jak dlaczego. Może z twojej strony zaiskrzyło z jego nie i boi ci się do tego przyznać bo wie że ty coś do niego tak. Daj sobie czas będzie chciał sam przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
Własnie ..jak jest chemia z obu stron,ale czasami my tez chcemy sprawdzic czy wam na nas zależy tak samo jak wy.. i oczekujemy wtedy zdobywania.Czasami za słowami musza tez isc czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DS Wweszłąbym ale w pracy nie używam;/ w domu mogę wejść ok 19/20 jeśli się z takim jedny m nie spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Setunia,,ok. I tak juz do Ciebie napisalem. Chcialem pogadac o filmach. Mozesz napisac jakie filmy ogladasz, jacy rezyserzy, gatunki itd. Co do zdobywania. To tak jak pisalem, jedyna wlasciwa sytiacja to tak gdy zdobywaja 2 osoby i kobieta i facet. Naprawde nie ma zadnego powodu by to facet inicjowal spotkania na poczatku znajomosci! Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Setunia,,ok. I tak juz do Ciebie napisalem. Chcialem pogadac o filmach. Mozesz napisac jakie filmy ogladasz, jacy rezyserzy, gatunki itd. Co do zdobywania. To tak jak pisalem, jedyna wlasciwa sytiacja to tak gdy zdobywaja 2 osoby i kobieta i facet. Naprawde nie ma zadnego powodu by to facet inicjowal spotkania na poczatku znajomosci! Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Setunia,,ok. I tak juz do Ciebie napisalem. Chcialem pogadac o filmach. Mozesz napisac jakie filmy ogladasz, jacy rezyserzy, gatunki itd. Co do zdobywania. To tak jak pisalem, jedyna wlasciwa sytiacja to tak gdy zdobywaja 2 osoby i kobieta i facet. Naprawde nie ma zadnego powodu by to facet inicjowal spotkania na poczatku znajomosci! Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Sorry cos mi sie net psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
moze dlatego ze ..jak wy to mówicie to wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ds ok, w domu będę to napisze:) autorko, na kiedy spotkanie przełożyłaś?? spadam pracować do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
miało byc...to wy zarzucacie wędke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
ehhh, dlaczego to facet ma lowic, moze niech kobieta tez lowi, wspolnie lowmy siebie. Tak jest ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
o Jezu no wiadomo ,ale to wy pierwsi powinniscie zarzucic ta wędke a my jesli bedziemy chciały połkniemy ten haczyk,a wtedy jesli pojawi sie chemia po obu stronach to raz wy nam to okażecie,potem dla sprawdzenia czy nam zależy odsuncie sie i wtedy my pokazemy ze nam tez zależy.Myśle ze to tak powinna działac a nie ze jedna strona zabiega a druga nie robi nic bo uwaza ze nie musi,zeby cos dostac trzeba tez dac:-) Zreszt kobiety i faceci to inne planety i dlatego jak świat światem prowadzimy wojny ze soba,Wy nie rozumiecie Nas a My Was,a w tym cały jest ambaras zeby dwoje chciało naraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Ale wiesz dlaczego sie nie rozumiemy? Faceci nie rozumieja kobiet bo kboiety sa mega nielogiczne, Was sie nei zrozumiec, Wy same siebie czesto nei rozumiecie. Za to faceci sa mega logiczni prosci, ale kobiety sa takie glupie ze nie mgoa zrozumiec ze mozna byc tak prostym w mysleniu jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
"o Jezu no wiadomo ,ale to wy pierwsi powinniscie zarzucic ta wędke a my jesli bedziemy chciały połkniemy ten haczyk,a wtedy jesli pojawi sie chemia po obu stronach to raz wy nam to okażecie,potem dla sprawdzenia czy nam zależy odsuncie sie i wtedy my pokazemy ze nam tez zależy.Myśle ze to tak powinna działac a nie ze jedna strona zabiega a druga nie robi nic bo uwaza ze nie musi,zeby cos dostac trzeba tez dac" Ło Boże. Dobrze, że mnie mój facet nie sprawdzał i się nie odsuwał "na próbę". Ani ja od niego. Tylko po prostu oboje dążyliśmy do jak najczęstszych spotkań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka88
widze, ze duzo tutaj wypowiada się meżczyzn, napiszcie mi okiem faceta.. dlaczego utrzymujecie kontakt, mowicie o spotkaniach, a potem nie realizujecie tego? mam na mysli ten przypadek ktory opisalam, najpier ogromny zapal do spotkan, a potem tylko slowa.... rozumiem, ze moze mu cos nie pasowac, nie przypadlam mu do gustu itd, ale w jakim celu zostawiacie sobie furtke otwarta? brak zdecydowania? chcec pobawienia sie kims? pewnie taki schemta dziala u facetow zajetych, albo dzialajacych nak ilku frontach.. na pewno cos jest nei tak, bo wiadomo, ze jezeli zalezy, to kobieta nie ma watpliwosci.. i zeby nie bylo, nie bylam bierna w tej znajomosci, sama czasme pisalam smsa, sama zaproponowalam spacer.. moze wlasnie to go sploszylo, a moze poprostu cos mu nie pasuje.. ale dlaczego sie odzywa? utrzymuje kontakt? jestem ciekawa opinii meskiej czesci tego watku :). z gory dziekuje:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
"widze, ze duzo tutaj wypowiada się meżczyzn, napiszcie mi okiem faceta.. dlaczego utrzymujecie kontakt, mowicie o spotkaniach, a potem nie realizujecie tego? mam na mysli ten przypadek ktory opisalam, najpier ogromny zapal do spotkan, a potem tylko slowa.... rozumiem, ze moze mu cos nie pasowac, nie przypadlam mu do gustu itd, ale w jakim celu zostawiacie sobie furtke otwarta? brak zdecydowania? chcec pobawienia sie kims? pewnie taki schemta dziala u facetow zajetych, albo dzialajacych nak ilku frontach.. na pewno cos jest nei tak, bo wiadomo, ze jezeli zalezy, to kobieta nie ma watpliwosci.. i zeby nie bylo, nie bylam bierna w tej znajomosci, sama czasme pisalam smsa, sama zaproponowalam spacer.. moze wlasnie to go sploszylo, a moze poprostu cos mu nie pasuje.. ale dlaczego sie odzywa? utrzymuje kontakt? jestem ciekawa opinii meskiej czesci tego watku . z gory dziekuje ." To pytanie pod nie właściwy adres. Bo skierowałaś pytanie do facetów wypowiadających się tutaj a brzmiało ono " powiedzcie dlaczego mówicie....itd. Ale my tutaj nie robimy tak jak opisałaś!!. Owszem robimy tak, jeżeli kobieta jest bierna!. Ty bierna nie byłaś!. Więc z takimi jak ty tak nie postępujemy. Przeczytaj dobrze wypowiedzi nasze. A więc na to pytanie ci nie odpowiemy. Nie jestem wróżką czarodziejką i nie wiem dlaczego ci faceci tak postępują o, których mówisz. ale sorry to wyglądało tak jak byś mówiła o nas. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsd ma taki uraz do księżniczek, mówi im stanowcze nie, a nie zauważa, że sam zachowuje sie jak książe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka co zęby zjadła
1. autorka dobrze robi, że trzyma dystans do faceta 2. autorka źle robi, że nakręciła sobie korbę w głowie na niego tak szybko, bo wychodzi, że mając doświadczenie w 3 związkach wie JAKI powininen byc ten związek i , że stanowczo się za wolno wg. niej to wszytsko rozwija. Ale.. stąd wniosek w punkcie 3 3. To znak od niebios: jęsli od początku sa tego typu trudności- nie warto sie naginaći faceta tlumaczyć, bo powodów może mieć on tysiace do milczenia, jak chociażby... złamane przez inną serce.... Wniosek końcowy: dziewyczyny!, wybieramy wyłącznie chętnych i zdecydowanych facetów. Łajzy i łamagi, tacy co chcą, ale sie boją- na drzewo, tacy co udają ze chcą, ale nic nie robią- na drzewo, tacy co duzo gadają a swoim zachowaniem zaprzeczają temu co móiwą- na drzewo jak i pozostali! Niech żyją faceci z krwi i kosci, co [potrafią zdobywać kobietę szturmem ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
"Dlaczego dranie mają powodzenie?. Nie raz się słyszy, bo facet, który nadskakuje nie jest dla kobiety atrakcyjny. I tu jest racja. Jak sobie kobietę po olewasz to myśli o tobie i zadręcza się. I efekt jest taki jaki mamy w temacie. Popatrzcie na autorkę." Ja sie z tym zgadzam. Mnie bardzo kreci takie troche udawanie niedostepnego, prowadzenie gierek w tym temacie kiedy i tak obydwie strony chca i mysla ciagle o jednym;) Nie mowienie wprost, dawanie drugiej stronie do myslenia.. Ale nie nieodzywanie sie caly tydzien albo obiecywanie, ze sie napisze, a potem milczenie. W zyciu chyba wszystko trzeba wyposrodkowac. "Rada dla facetów tutaj. Nie piszcie kobietom że my faceci też chcielibyśmy wiedzieć czy kobiecie zależy czy nie. Bo one tego nie zrozumieją! dla nich to jest sytuacja nie do pojęcia." To czy nam zalezy mozna poznac po reakcji na smsa czy propozycje spotkania.. ale sami powinniscie wychodzic z inicjatywa. Bo jak tego nie robicie to dla nas informacja, ze wam nie zalezy. Tak to chyba dziala A w ogole to pomyslalam sobie, ze moze ja po prostu zwyczajnie zapytam go o co mu chodzi. Mysle, ze spotkam sie z nim po weekendzie.. wypijemy jakis alk i moze opory znikna;p Dziwie sie, ze nikt mi tutaj takiego rozwiazania nie doradzil hehe Ale tylko to na razie rozwazam.. Dobrze ktos tu wczesniej napisal, ze przez to, ze on sie zachowuje tak jak sie zachowuje ja ciagle o nim mysle, analizuje sytuacje, chce sie z nim spotkac itp.. To wynika z jego postawy.. Ale tez sie mecze i o to mam do niego pretensje i wlasnie dlatego nie jest mi glupio, ze przelozylam spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka88
źle sformułowałam pytanie, miałam na myśli, dlaczego dużo facetów tak działa..? nie daje mi to spokoju, dlaczego najpierw mają ogromny zapał, mówią, że chcieliby czegoś powaznego, na spotkaniach jest przemiło, są smsy, kontakt gg, poczym nagle sie wycofują.. ale kontakt nie zanika.. ten przypadek o ktorym pisalam kilka dni temu znow cos napisal, poczym nie dotrzymal słowa, poraz kolejny.. dzisiaj zamierzam mu powiedziec, ze nie chce od niego juz zadnych wiadomosci, smsow, telefonow, najlepiej niech wykasuje moje numery.. nie wiem, czy to dobry pomysl, ale mowienie o czyms, potem zastawianie sie praca lub niewracanie do tematu przestalo mnie bawic juz dawno.. mysle ze facet 33 letni powinien miec juz troche wiecej rozumu.. jesli mi ktos nie przypada do gustu, to nie pisze pierwsza do tych chlopakow, nie daze do spotkan, nie obiecuje, a potem milcze. wiec jelsi mu sie nie podobam, nie pasuje mu cos, dlaczego tak sie zachwouje? dlatego napisalam w tym watku, bo duzo tutaj facetow i licze na Wasze zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
"To czy nam zalezy mozna poznac po reakcji na smsa czy propozycje spotkania.. ale sami powinniscie wychodzic z inicjatywa. Bo jak tego nie robicie to dla nas informacja, ze wam nie zalezy. Tak to chyba dziala" bzdura. kobietom bowiem zdarza się reagowac pozytywnie na propozycję spotkania nie tylko dlatego,że im zależy na danym facecie, ale też dlatego, że nie mają co robic z sobotni wieczór. i dopuki kobieta sama nic nie inicjuje to nie wiesz z jakim przypadkiem masz do czynienia. co zresztą było tu już pisane parę razy, ale widac baby są zbyt głupie żeby do nich dotarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×