Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość tralalilitralalala
trochę was nie rozumiem- skoro pewne rzeczy wam sie nie podobaja- to ze facet sie nie odzywa etc...to same działajcie. Ja pogoniłam niedawno faceta, co do którego jestem pewna , ze toczył ze mna gierki pod tytułem- "wezme ja na przetrzymanie".Niestety nie trafił, bo ja po dwóch, czy tam trzech dniach najzwyczajnie w swiecie napiałam mu smsa- dlaczego sie nie odzywa?...odpisał po dwóch dniach, ale ja juz nie reagowałam. I zaczeło sie, dzwonienie, smsowanie z jego strony.Ale nhiestety, naleze do osób, które brak kontaktu odsuwa, więc poinformowałam szanownego pana, ze dziękuję i ze od tej chwili to mozemy byc znjomymi:)- no i mam satysfakcję. Chciał głupich dziecinnych gierek, to teraz ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idasasqwqwq
tralalilitralalala a skad wiesz ze on zaczal taka gierke, moze mial jakies powody by sie nie odzywac? Skad ta pewnosc? Moze sie mylisz i krzywdzisz faceta a przy okazji sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabumtsssssssssssssssss
odnawiam temat, bo fajny. Może ktoś ma taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kiedyś wiele razy przejmowałam inicjatywę i zaczepiałam pierwsza facetów. Teraz jestem starsza i już nauczona, że z tego nigdy nie będzie udanego związku. Facet pobędzie z taką kobietą dla seksu, a potem i tak ją rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×