Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sulamitka

Praktyczny prezent ślubny

Polecane posty

Mój kolega planuje ślub na sierpień, wiem już, że przyjęcie nie będzie duże i zaproszeni są raczej bliscy, dlatego to dla mnie spore wyróżnienie :) Tylko mam jeden problem - jaki przygotować prezent? Oboje nie przygotowują listy, ale niedługo po ślubie przeprowadzają się do nowego mieszkania, więc pewne podstawowe rzeczy do domu na pewno im się przydadzą. Stąd moje pytanie - kupić coś, czy lepiej dać im pieniądze? Chciałabym uniknąć jakiejś niezręcznej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reczniki z wychaftowanymi
imionami to jest praktyczny prezent a do tego sa pakowane w oiekne kosze i jest ich dosc sporo ok 12 16 sztuk koszt jakies 250 zl tyle ile powinnas dac za jedno miejsce ja dostalam cost takiego piekne brązowe reczniki ze złotymi haftami z naszymi imionami jak je zobaczylam pierwszy raz to az mi lza w oku stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramika
a ja dałabym pieniądze!!! i nawet sekundy nie zastanawiałabym się! Mówisz, że się przeprowadzają po ślubie, więc sami będą sobie kupować, co tylko będą chcieć i co IM się bedzie podobało. Pieniądze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
jak najbardziej pieniądze, kupią co im będzie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Lepiej kasa... bo tak to młodzi mogą wylądować z 2 czajnikami, 3 kompletami sztućców itp.. jak chcesz by mieli pamiątkę to może 1 ręcznik z haftowanymi imionami (do 30 zł na allegro kupisz na pewno) i kasa... z drugiej strony, fajnie mieć ręczniki pod kolor łazienki,... bo inaczej to tak trochę z d.upy strony ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria893
wydaje mi się, że najlepiej sprawdzą się pieniądze w kopercie, które Para Młoda spożytuje według własnych potrzeb. MOże prezent będzie Ci się wydawał praktyczny , ale tak naprawdę nie przypdanie Młodym do gustu. Teraz proponuję dać pieniądze w kopercie, zaś potem iść na parapeetówkę z dobrym winkiem. Pozdrawiam. ---------------------------------------- www.domwina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej praktyczna
Najbardziej praktyczne są pieniądze, albo bony za które mogą sami sobie kupić co chcą np jubilerskie z Apartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie obie opcje są dobre. Kasa lepsza o tyle, że sami mogą zdecydować na co ją wydać i nie ma ryzyka nietrafienia w gust :) A macie mozliwość dyskretnie podpytać kogoś o ich preferencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maria,a macie wino solopaco,szukam od dawna i nie moge nigdzie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Pietrzyk
Świetnym pomysłem na oryginalny i praktyczny prezent jest mata ochronna POLITRADER, która u mnie w domu świetnie spełnia się w roli ochronnej dla różnych powierzchni i blatów. Jednej używam w pokoju syna pod krzesłem obrotowym na panelach, a drugiej w salonie pod ruchomymi meblami. Sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reguły na zaproszeniu jest napisane, co podarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze podaruj mlodym pasujace do siebie zegarki? :) mysle, ze to fajnie by wygladalo, a i pamiatka na cale zycie! Ja niedawno zamawialam zegarek na http://www.demus-zegarki.pl/ i musze przyznac, ze fajnie wyglada i cena jak na marke byla okazyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, w jakim jesteście wieku. Jeśli studenci albo ogólnie młodzi, to wydaje mi się, że koperta byłaby trochę nie na miejscu. Z resztą w ogóle kasa od znajomych to mi jakoś nie teges... Może coś z drobnych sprzętówtych mniej podstawowych? Np. elektryczna szczoteczka do zębów. Albo okazalej: parowar, fajna patelnia/garnek z bajerem itd. Jako mężatka odradzam: pościel (trudno odgadnąć właściwy rozmiar), obrusy, (z tej samej przyczyny) bibeloty (a kant d... rozbić), No i książki są zawsze dobrym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z praktycznych prezentów to przede wszystkim pościel ;) Możesz zobaczyć ciekawe propozycje od www.baszka.com.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A co myście o takich rzeczach, co zostają na kolejne pokolenie? Ostatnio ktoś na weselu dał zestaw sztućców w hefry? Kojarzyło się z czymś czego bym nie dała, tym czasem te rzeczy są piękne, wysokiej jakości i robione w Polsce. Mają też galanterie, super patery sama bym taka chciała.  Mają też karty podarunkowe sprawdzałam na www, bardzo ładnie zrobione, chyba nad czymś takim się zastanowię, niedługo mam wydatek weselny dla przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×