Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sulamitka

Plany na wakacje

Polecane posty

Planujecie już wyjazdy wakacyjne? Co prawda mamy dopiero początek maja, ale z doświadczenia wiem, że im wcześniej myślę o urlopie tym lepiej, w tym roku waham się między Bieszczadami a jeziorami, co wybrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu jaa
Ja wyjazd wakacyjny zaczynam planować, wracając z minionych wakacji:) W tym roku zastanawiam się, czy wyjechać w Bieszczady czy w Tatry. Wybór między Bieszczadami a jeziorami dla mnie nie istnieje: tylko góry! Choć kilka lat temu byłam na Kaszubach i bylo nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar pojechać nad morze, chciałbym zrobić formę w jakimś miejscu. Znalazłem ofertę hotelu Primavera, mają siłownię, basen, więc jak jest zła pogoda to można czymś się zająć. Chce aktywnie spędzić czas, bo po urlopie w czerwcu mam zawody ju jitsu w sierpniu i muszę zbudować kondycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
Pierwsza połowa wakacji do pracy a w końcówce wakacji tak sierpień/wrzesień wyjazd do Korei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
do korei południowej oczywiście. bo to piękne miejsce, smaczne jedzenie no i jest tańsza od Japonii.ale na strefe zdemilitaryzowaną też się chyba wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy Bornholm, mam nadzieję, że wypali, drogo nie jest, daleko też nie, więc myślę, ze to całkiem realny plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMadness
A ja myślę jednak o czymś typowo turystycznym, bo od 3 lat nie miałam porządnego urlopu i marzę o 2 tygodniach nicnierobienia :) Dosłownie :) Chyba jestem wymarzoną klientką dla biur podróży, bo jednak w tym momencie interesują mnie gotowe wycieczki, nie mam specjalnie czasu na planowanie. Teraz sprawdzam oferty na allinclusive.com.pl i zastanawiam się nad Turcją we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się ze znajomymi do Bułgarii na studencki wypad do hotelu za 350 zł za 7 dni. Jedzenie zorganizuje sobie we własnym zakresie, przejazd ...hm ....autostop - będzie super.:P Jesli ktoś jest chętny do wspólnego wyjazdu to zapraszam serdecznie! Jak co to ofercina jest tutaj: http://www.fastdeal.pl/oferta/zagranica/niezapomniany/1433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikloose
Ja niestety wyjeżdżam do pracy do UK. Trzeba zarabiać na studia. Wcześniej to były czasy, jedyne o czym się myślało w wakacje to kolonie czy obozy. Mój brat jeszcze może jeździć i w tym roku będzie jechał do Bułgarii odpoczywać. Ja będę charował a on będzie się byczył na wyjeździe z travel solutions. I gdzie tu jest sprawiedliwość... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zostaje w Szczecinie :)
ale sezon zainauguruje imprezowo :) pół weekendu na dniach Odry a potem na mega imprezie w burger kingu do póxniej nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
A ja w tym roku najprawdopodobniej wybiorę się ze znajomymi do hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Ostatnio dużo interesowałam się winoterapią a wiem, że tam można skorzystać właśnie z tego rodzaju zabiegów. Z resztą kto by nie miał ochoty na kąpiel w winie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoSesji
Ach, ja już też wreszcie wakacjuje, po sesji :) A w sierpniu lub wrzesniu zamierzam wybrac się ze znajomymi gdzieś na wczasy all-in, marzy nam się taki super wypoczynek :) myślimy o Tunezji lub Egipcie, ale dopiero rozglądamy się za jakimś wiarygdonym biurem, bo teraz w tej Afryce różne cuda się dzieją :) Może polecicie coś, forumowicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej na bieżąco przeglądać ofertę biur podróży. Ja jestem pewna biura Itaki a oferty z dnia na dzień pojawiają się nowe. nie mówiąc o last minute. tak jak teraz np,. Grecja za niecałe 1100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zadnych dluzszych wyjazdow nie planujemy - ze wzgledow urlopowych i finansowych,ale mam juz zaplanowane 2 weekendy - jeden jedziemy do Lublina,Majdanka,potem Nałęczów i kończymy w Kazimierzu. Mamy na to 2 dni. A nastepny - wstyd sie przyznac - nie zwiedzilam nigdy W-wy,wiec chcialabym wreszcie to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka67
A ja z czystym sumieniem moge polecić dośc nowe biuro beefree - w zeszłym roku byłam z nimi w Egipcie i "działali" bez zarzutu. Teraz poszerzyli ofertę, myślę żeby pojechać do Turcji lub Tunezji z nimi... ufam im z racji tego, że działają pod Rainbowem, a to wiarygodny gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wybierzcie sie do Wisły! Polecam Ośrodek Orion. Świetne miejsce, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Ostatnio tam byłam z moim chłopakiem i nie żałujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na oferty poniżej 1600 zł do Egiptu w sumie nie robiłoby mi róznicy gdzie byleby się wygrzać a w Egipcie to do listopada cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumak69
W Dębkach jest fajnie :D Byłem rok temu i takiego szału nie było jak teraz w ogóle Heyah podkręcała klimat w tym roku, aż chciało się tam być, bo tak to zawsze morze na jeden/dwa dni i do domu, a teraz... kijem z plaży nie dało się wypędzić hehe :P Dlatego na następne wakacje na 100% tam będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Również bardzo lubię wyjeżdżać nad nasze morze. Dębki faktycznie są ciekawą i spokojną miejscowością, ja jednak częściej wybieram Jastrzębią Górę lub Kołobrzeg, jednak tam jest więcej atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kto lubi, ja akurat mieszkam na pomorzu, wiec na wakacje tu nie jeżdżę, bo to dla mnie żadna atrakcja... wolę ciepłą wodę, duuuużooo słońca i fajne egzotyczne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka w podrozy
słuchajcie a ja wakacje zaplanowałam na pażdziernik do indii i kupiłam bilety juz w marcu i wyszły naprawdę śmiesznie tanio. zabookowałam sobie bilety z kolezanka na http://www.bilety.aero/ i jedziemy już w sprawdzone przez nią wcześniej miejsca. i wcale nie potrzebowąłyśmy dużego budżetu, żeby zaplanowac wyprawę, prawie że życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Dębkahc byłam dobrych wspomnien nie mam - 8 dni pobytu, dwa dni pogody, w większą depresję wpadłam po wyjeżdzie niż miałam wcześniej... Przestawienie się na wyjazd na plaze poza sezonem za granice to na prawdę nie jest zbrodnia. Polecam. I ceny są pombowe :D Właśnie siostrze wybieramy podróż W Itace na Wyspy Kanaryjskie, dogran ie terminu i sielanka zamiast marznięcie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa asia
Hej! Ja zawsze planuję wakacje z dużym wyprzedzeniem, bo wtedy można znaleźć naprawdę fajne, tanie oferty. Generalnie najczęściej kupuję bilety lotnicze w jakieś fajne miejsce a potem szukam hotelu itp, wychodzi taniej niż jak jedzie się z biurem podróży. A bilety kupuję najczęściej na http://www.bilety.aero/ jest tam tanio, już kilka razy korzystałam z ich oferty i nigdy się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu_pak jeśli chodzi o plażowanie w Polsce to zgadzam się z Toba w 100 %, że pewności nie ma i to jest ryzykowny wyjazd. 2 lata temu byłam tez w Dębkach, na tydzien, reszta znajomych na dwas. jak wyjechalam, to moim znajomym zrobila się piękna pogoda do konca wyjazdu. a ja mialam szaruge, deszcz itd dlatego uważam, że hnasz kraj jest piekny na zwiedzanie, ale taki wypoczynek plazowy już nie bardzo. wyszukiwarka biletow aero.bilety - nie slyszalam o takiej. mają loty w każdy zakątek kuli ziemskiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej spędziłabym tydzień-dwa na Mazurach albo w Bieszczadach, najlepiej na jakiejś sympatycznej łajbie, z wiatrem we włosach...rozmarzyłam się ;) obadajcie sobie stronkę nextur - pomaga zorganizować wczasy, zaplanować podróż i koszty całej imprezy, warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa asia
tak, na aero można znaleźć połączenia ze wszystkimi zakątkami kuli ziemskiej! ja podróżuję głównie po Europie z racji ograniczonych środków i czasu, ale moi znajomi byli ostatnio na długiej wyprawie w Indiach i też bilety upolowali na aero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×