Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyllllllllll.

Jacy są faceci z Ukrainy ? :) Kto wie?

Polecane posty

Gość pomyllllllllll.

Chetnie bym sie czegos dowiedziala , bede tam pracowala od czerwca , poki co przez 6miesiecy , potem zalezy wszystko ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo różnych "czereśniaków" (jak w Polsce), ale większość bardzo sympatyczna. Z pogodnym usposobieniem, przynajmniej ja mam takie doświadczeia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo buractwa w mniejszych miastach, ale ogólnie bardzo mili, spokojni, pogodni szarmanccy :P a gdzie będziesz pracować? Kijów może? P.S. już tu gdzieś jest podobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyllllllllll.
Kijow i Odessa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kijowie
mowia po rosyjsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
pewnie tacy jak Polacy - brzydy pfee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
miało być BRZYDCY pfeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeee44444
Mówią po rosyjsku , mimo tej rewolucji panuje tam dziwne przywiązanie do Rosji. Ludzie z Kijowa są specyficzni :D Jak u nas w Wawie :O Wielu facetów to wieśniaki tak jak u nas ,ale stwierdzam ze wsrod młodych jest sporo przystojniaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kijowie
ja bylam na ukrainie i mi sie tam ludzie nie podobali, ani kobiety ani faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kijowie
ale w sensie, czy mowia tym jezykiem tak na ulicy? bo wie,, ze na krymie tak, ale w innych czesciach ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabik
Ukraińscy meżczyzni choć wyglądają czasami bandytowato są o wiele milsi niż nasi, tam na porzadku dziennym jest kupowanie kobietom w pracy kwiatów, czekoladek itp czy pomoc na ulicy z wózkiem. Praktycznie nie ma na ulicy sytuacji żeby szedł jakiś łysy dres i krzyczał czy bekał ludziom w twarz jak tu. W Kijowie i na zachodzie głównie język ukraiński a reszta kraju jak i w Odessie to język rosyjski. Większość Ukraińców mówi po rosyjsku bo dopiero od 20 lat mają własny kraj i w szkołach uczą ich ojczystego języka. A wcześniej przez setki lat język rosyjski był jedynym oficjalnym a ukraiński był tylko dialektem jak u nas kaszubski. To bardzo smutne. Co do Odessy jest tam dużo ludzi pochodzenia żydowskiego (tam słowo żyd jest bardzo obraźliwe, nigdy tak nie mów, mówi się jewrej) i tacy mężczyśni są o dziwo (bez obrazy :)) dużo bardziej zaradni i pracowici niż pozostali. Ogólnie jakby tu rzec, może Ci się czasem wydać że ktoś ma wobec Ciebie jakieś zamiary ale uważaj, to normalne zachowanie. Choć już pewnie i tak już jest po wycieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie po czesci . Na poczatku szarmancki itp a pozniej wychodzi jaki z niego cham . Chodzi wlasna droga nie interesuje go co inni mysla zdanie jest najwazniejsze . Takie mam doswiadczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj na facetów z widłami i kosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy material na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już facet ze wschodu to rosjanin , przynajmniej wielu z nich ma kasiore xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy material na meza, nie pomagaja kobietom w gospodarstwie domowym, C HOLERNI EGOISCI I PIJAKI. Mam jak najgorsze zdanie o nich tak jak Araby traktuja swoje zony, To jest dzicz nieokrzesana straszni cwaniacy i lenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci, zachodni, etniczni Ukraińcy - banderowcy? Bydlęta jeden w drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak araby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci z jego pieknosci jak cie bedzie po ryju bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieokrzesani, chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polak to nie bije po ryju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są piękni, temperamentni, kulturalni, pracowici, inteligentni, pomocni i bardzo uczuciowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy? A co nie widziałaś, to pojedz na zachodni w Warszawie.Polacy 20 lat temu.Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo21

Ja poznalam jednego chłopaka z Ukrainy. Przyjechał do Polski do pracy a poznalam go przez koleżankę jak odwozil nas z dyskoteki do domu. Kilka razy później jeszcze się z nim spotkałam ale wyjechał z powrotem na Ukrainę  ale bardzo mi namieszał w głowie do tej pory mamy kontakt ale jest właśnie trochę nie śmiały ogólnie grzeczny w stosunku do kobiet i bardzo uczuciowy. Także moim zdaniem nie mowie o kazdym chłopaku z Ukrainy ale o nim jest o 100% lepszy niż jakikolewiek Polak którego poznalam do tej pory 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huh

Kompletna patologia.Pasują idealnie do patologicznych polek,które wylewaja jad na polskich męzczyzn a same są jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim.

Bandyci , nic dobrego nie mogę powiedzieć byłam w związku z Ukraińcem był chamski nie szanował mnie wyzywał od szmat . Ja jestem z dobrej rodziny wychowana i nie miałam nigdy styczności z patologia do czasu kiedy bliżej go poznałam , na początku kwiaty prezenty a później pokazał swoje prawdziwe oblicze . Dziewczyny uważajcie , to ze na początku wydaje się ze to książę z bajki potem już przestaje się chamowac i wychodzi bandycki charakter . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna

Ja tez mam podobne doswiadczenia jak powyzej. Na poczatku wydaje sie, ze uczciwy, delikatny itd. Potem wychodzi straszny egoista, totalny brak szacunku do kobiet, brutalnosc. Myslalam, ze moze cos zrozumie jak zobaczy, ze mozna inaczej, ale nie dajcie sie na to nabrac. Takie podejscie i mentalnosc jest silnie zakorzeniona w nich i nie da sie zmienic cierpliwoscia czy miloscia. Niestety. Mam po tym wszystkim tylko niesmak, ze za duzop z siebie dalam i za bardzo sie odslanialam grajac w otwarte karty

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×