Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1777

szukam i szukam

Polecane posty

Gość ada ktorej wypadlo
cholera, chyba nie jestem zbyt konkurencyjna :(;( Gdybym choc byla obrzydliwie bogata albo miala duzy biust..... a nie mam sumienia Ci klamac przez neta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dljkbgvjgbkdjfgbdffghfgjhgdhjh
ej kurde czlowieku wchodzisz na forum, dupe trujesz, szukasz jakiejs chetnej a jak juz znajdziesz to masz wyjebane na to to po co te topiki zakladasz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci daj do babki a zone
gosc napisal ze zona w pracy ma ciezko do w domu obiad dzieci, on wraca pozno i jeszcze bajeruje ja o seks. jak jest przemeczona to sie jej nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada - gotuje bo mamy dzieci , bywają też dni że zrobię coś dobrego na następny dzień do odgrzania np lasagne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada ktorej wypadlo
i napisz jeszcze, ze nie ma nikogo do pomocy (pani do dzieci ani babci) to jej pomnik wystawimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doswiadczenia wiem ze duzo
moze kredyt ja wykancza. pewnie martwi sie kolejna ciaza i tym co by bylo gdyby musiala byc z dzieckiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci daj .... O panie daj mi siłe czy wy ludzie nie umiecie czytać , to że kobieta zrobi obiad to co to już sie zmęczyła . Kurwa ja wstaję o 5,30 Prysznic , do sklepu po bułki dla dzieci , wracam robię kanapki dla wszystkich ( dla żony też) ona w tym czasie okupuje łazienkę , w zimie to jeszcze jej samochód odsnieżę i odpalę zeby się ogrzał , odwożę dzieci do szkoły i sam w końcy jadę do pracy Anka wraca po 15.00 ja po 17.00 CZY TO TAKIE DZIWNE ŻE ZROBI OBIAD. No bez przesady. Po moim powrocie jem obiad ( przygotowany przez żone a jakże) sprzątam kuchnię , pakuję zmywarkę, coś podłubię w domu albo na ogrodzie aleo idę na siłownię W tzw międzyczasie pomagam dzieciakom a żonka przygotowuje im ciuchy na następny dzień . Około 19.00 robię kolację i sprzątam po niej . W piątek całą rodzinką sprzątamy dom . Wszyscy. To jak żona przepracowuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nie znajduję
a ja takiego mena bezskutecznie szukam..... nie masz przypadkiem wolnego starszego brata, kuzyna wujka itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_niutek
i jak tam facet ;) znalazłeś już??? wiesz to chyba tak nie działa, że dajesz ogłoszenie i już... tu trzeba kogoś poznać a jak zaiskrzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagun@
Facet jakich malo ,żonie robi śniadanie ;-)to pewnie znajdzie tez taką ktorej szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×