Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1777

szukam i szukam

Polecane posty

Gość mam rower
Wiem stary co Cie dreczy,mam podobna sytuacje do Twojej.Tez chetnie znalazlbym kogos na staly uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
szkoda tej kobieciny tylko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower
37 letnia,no tak kobiciny szkoda,a facet ma byc partnerskim impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
no nie wiem..a nie ma mozliwosci zakupienia takiej uslugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekjfbvk...coś tam - nie rozwiodę się bo ma dwójkę fantastycznych dzieci , które kochają mnie jak i swoja matkę . Czy dlatego że mi mówiąc kolokwialnie żona nie daje mam je krzywdzić. Poza tym nie stać , mnie na rozwód :) (kredycik na chałupkę się ma :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower
37 jakiej uslugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cyrki
Poradzilabym Ci, zbys zaplacil za te usługi, ale widze, że jestes spłukany, bo powtarzasz o tym kredycie. Nie ma nic za darmo. A Ty szukasz naiwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotłica
teraz tak czy ta usługa ma byc tak z dobroci serca co? masz te kredyty ( a przeciez jestes akurat wiek dobry chyba bedziesz sie tak męczył( a po za tym jeszcze zonie bardziej seksu udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
no jest wybór takich pań, które oferują swoje usługi. Mozna poszukać też na sympatii ...jeny, Ty jakis niedomyslny jestes:o ide stad🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37letnia . Mam prośbę. Wytłumacz mi dlaczego szkoda ci mojej żony. Wyłącz tylko z uzasadnienia że szukam "kochanki" chociaż to za mocne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cyrki
Nie no-rozwaliłes mnie. Darmoszki nie ma w zyciu. Kochasz zone to ja spij co weekend i bedzie latwa. Sprawdzone. Chyba na butelke cin-cina masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower
niedomyslny,bo nie kazdy moze chce chadzac do burdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower
jak sie kogos spije,to pod gwalt podchodzi nawet na zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cyrki - dlaczego szukam naiwnej a może też są kobiety , których mężowie mają gdzieś, nie dbają o ich potrzeby seksualne bo tylko meczyk i piwko itd . Szukam właśnie takiej. Na sex w agencji jeszcze mnie stać ale mi nie o to chodzi . To ma być "ogień" jeśli rozumiecie o co mi chodzi a nie odpierdol za pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37letnia
nie ja to pisalam, ktos sie podszywa.Nie szkoda mi Twojej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rower
37 letnia skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymm
wspolczuje... jestem jeszcze młoda i zrobie wszystko zeby w wieku 37 lat był ogien miedzy mna i mezem tak duzy ze bedziemy miec na to ochote codziennie...i ja i on. A nie z przymusu. Masakra nie wyobrażam sobie sexu co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak widać poza słowami krytyki , brak jakiegokolwiek zainteresowania żonatym facetem , który się nie rozwiedzie i nie zasponsoruje , życie normalnie , życie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cyrki
"Ogien";) Jesli szukasz ognia to musi Cie porazic w srodku dnia i na srodku ulicy....a nie wymuszone umawianie w wiadomym celu. Mylisz pojecia. A seks dla seks to czysty akt...żeby był ogień musi byc o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymm - 15 lat temu kiedy brałem ślub a nawet wcześniej przed ślubem nawet przez sekundę nie pomyślałem że między mną a Anką będzie tak lodowato w łóżku . Bywały czasy że po kilku godzinach sexu i tzw papierosku myślałem " Boże, za 10 lat nie dam rady tak długo" Życie okazało sie jeszcze bardzie przewrotne . Mojej zonie się odechciało. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cyrki miałem na myśli ogień w łóżku ty mylisz to chyba z miłością czyli motylami w brzuchu czy jak to zwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cyrki
Mysle ze nic nie myle, ale interpretacja zależy od każdego z nas. Powodzenia w szukaniu. Chociaz czarno to widze. A widzę duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymm
Nie można jej czegoś dosypać do herbaty żeby z wrednego babska stała się ognista kocica ? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czarnowidzem jestem , ale popisać jest zdrowo. Odreagowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cyrki
Kup wino i sie napijcie...trudne? A potem pójdzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałem próbowałem 1500 razy wszystkiego i kolacji przy świecach i wina po którego wypiciu "rozbolała ja głowa" , i na zabrałem i przytuliłem itp itd Sex mam jak się mojej pani zachce i kropka. Sex pod względem że tak powiem technicznym nie jest najgorszy tyle że jej się za często nie chce i w tym sexie nie ma "ognia: jak 10 czy 15 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie podumałam i wez zwiąż te swoja babe skrępuj sznurkiem ...a... niech skruszeje jak krolik co miał na mysli:) wszystko jest miedzy zdaniami ,a prawie ,albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmwforewer
zero zgłoszeń gratulacje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×