Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja juz nie wiem co robic

poradzcie mi cos

Polecane posty

Gość ja juz nie wiem co robic

hej moja cora 6 lat miala wycinany 3 migdal rok puzniej podcinane boczne przy kazdym zabiegu sciagane plyny w uszach nigdy nie miala zadnych angin zapalen gardla i dzis dojzalam ze migdl boczny z prawej strony odrusl mam juz dosc co rok mam usowac dziecku migdaly? czy ktoras z mam miala taki sam problem jesli tak prosze o porade co robilyscie z tym a i prosze o dobrego laryngologa w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG!!!!!!!!!!!!
Ty jesteś matką ? Szkoda, że nie pomyślałaś o wykształceniu przed ciążą ! Wybacz może się czepiam, ale Twoja ortografia mnie tak razi, że nie mogę tego czytać !!!!!! Głąb błąbiasty !!!!!! i jak wychowasz dzieci :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie wiem co robic
jesli nie masz nic do napisania na temat to prosze nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie wiem co robic
a i napewno moje dzieci nie beda tak wychowane jak ciebie wychowano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG!!!!!!!!!!!!
W to nie wątpię :) Będzie im dużo brakować. Przykład zawsze idzie z góry ! Ps. zdania nie zaczyna się od A ! ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90909090909lol
OMG!!!!!!!!!!!! Jak jestes taka wyksztalcona to chyba powinnas wiedziec , ze zdanie '' i jak wychowasz dzieci '' powinnas zaczac z duzej litery. '' Ps. zdania nie zaczyna się od A ! ha ha ha ! '' '' zdania '' rowniez z duzej litery. Ps. Nie mam polskiej klawiatury ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @grafka
OMG ja, nie chwaląc się, jestem magistrem filologii polskiej i jestem w stanie zrozumieć Twoje oburzenie, ale-stwierdzam to z przykrością-nie rozumiem skąd u Ciebie taka agresja? Napisała tutaj zrozpaczona mama (ja też jestem mamą) i prosi o radę, a tu się odzywa osóbka, która najwyraźniej ma ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem! Ortografia to nie wszystko, przydałoby się też trochę kultury i dobrego wychowania. W życiu te rzeczy są istotniejsze od kreseczki nad "ó". Bardzo mi przykro, że nie mogę doradzić w sprawie postawionego pytania, ale uważam, że takie osoby, które wchodzą na forum po to tylko, aby się wyżyć i dowartościować swoje podupadłe ego, powinni być karani. Człowiek mądry, to człowiek szanujący innych. Jeszcze jedna uwaga: pisząc na forum często świadomie nie używa się znaków interpunkcyjnych, czy też polskich liter to nie jest ogólnopolski konkurs ortograficzny. Poza tym zarzucanie zmartwionej kobiecie, że jest złą matką, ponieważ popełniła kilka błędów, jest nieludzkie i zasługuje na potępienie. KOCHANA MAMO, NIE MARTW SIĘ, JESTEŚ NAJLEPSZĄ NAUKĄ, JAKĄ MOŻESZ BYĆ DLA SWEGO DZIECKA, ŚWIADCZY O TYM FAKT, IŻ SZUKASZ DLA NIEGO POMOCY GDZIE TYLKO SIĘ DA. Jestem z Tobą i bardzo żałuję, że nie mogę pomóc Ci bardziej. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @grafka
OMG ja, nie chwaląc się, jestem magistrem filologii polskiej i jestem w stanie zrozumieć Twoje oburzenie, ale-stwierdzam to z przykrością-nie rozumiem skąd u Ciebie taka agresja? Napisała tutaj zrozpaczona mama (ja też jestem mamą) i prosi o radę, a tu się odzywa osóbka, która najwyraźniej ma ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem! Ortografia to nie wszystko, przydałoby się też trochę kultury i dobrego wychowania. W życiu te rzeczy są istotniejsze od kreseczki nad "ó". Bardzo mi przykro, że nie mogę doradzić w sprawie postawionego pytania, ale uważam, że takie osoby, które wchodzą na forum po to tylko, aby się wyżyć i dowartościować swoje podupadłe ego, powinni być karani. Człowiek mądry, to człowiek szanujący innych. Jeszcze jedna uwaga: pisząc na forum często świadomie nie używa się znaków interpunkcyjnych, czy też polskich liter to nie jest ogólnopolski konkurs ortograficzny. Poza tym zarzucanie zmartwionej kobiecie, że jest złą matką, ponieważ popełniła kilka błędów, jest nieludzkie i zasługuje na potępienie. KOCHANA MAMO, NIE MARTW SIĘ, JESTEŚ NAJLEPSZĄ MATKĄ, JAKĄ MOŻESZ BYĆ DLA SWEGO DZIECKA, ŚWIADCZY O TYM FAKT, IŻ SZUKASZ DLA NIEGO POMOCY GDZIE TYLKO SIĘ DA. Jestem z Tobą i bardzo żałuję, że nie mogę pomóc Ci bardziej. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×