Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasmaron

wystarczy rozkochać w sobie kobietę

Polecane posty

Gość kasmaron

potem trzymać ją na dystans i nie okazywać za dużo wtedy jest cała pełna oddania i posłuszna można sobie ją ustawiać dowolnie i nie przejmować się nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gluee
ustawiać to ty możesz meble w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
ja ustawię meble w mieszkaniu a Ty będziesz się nimi grzecznie zajmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie więcej nie mniej
z takim podejściem to sam będziesz się nimi zajmował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta zakochana moze i tak sie da ustawiać tylko kwestaia tego ze niewielu potrafi az tak mocno rozkochać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramsteinnn
Po części masz racje. Bedzie posluszna ale jak zobaczy ze ty ja odpychasz zacznie watpic w ta milosc i odejdzie po jakims czasie do kogos kto bedzie ja szanowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramsteinnn
to jest dobre na krotka mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
moje podejście jest dobre kwestia tylko tego jak bardzo facet was rozkocha musicie być bardzo mocno zaangażowane i rozpalone wtedy jesteście cudownie ustawione facet który tego nie zrobi na początku będzie się z wami męczył i nie będzie z was zadowolony dlatego wielu zmienia partnerki zamiast wychować sobie was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak kobieta uzna zasadę "nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą". Wtedy jej obecny facet straci punkty na rzecz takiego co ją na rękach będzie nosił. To co opisujesz działa tylko i wyłącznie w przypadkach psychicznego upodlania osoby, kiedy jej samoocena leci na pysk - ale wtedy to przez jej problem i tendencje, nie twoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
ramsteinnn to nie ma być odpychanie z mojej strony tylko odpowiedni dystans wy nie możecie być cały czas za blisko faceta bo na głowę mu wchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssssssssssst
Takiego dupka jak ty trzeba trzymac na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
fawila ten co ją na rękach będzie nosił , to dopiero musi mieć psychiczne upodlenie facet ma być facetem a nie frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz, że emocjonalna ofiara niezdolna do związku partnerskiego to "prawdziwy facet"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobiętą
i sie z Tobą zgodze, sama się tak dałam wy**jać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
fawila uważasz że związek partnerski to noszenie na rękach przez ofiarę losu kolejnej jeszcze większej ofiary losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasmaron a zdefiniuj nam słowo frajer :classic_cool: Ponadto wnioskuje ze ona ma ci prac sprzatać gotowac doope podcierac a ty bedziesz zdystansowany?:D:D:D:D Musisz poszukać takiej co ma ledwie 6 klas szkoły podstawowej ukonczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllleeeeż
bzdury! ta ktora w sobie rozkochasz bedzie ciebie warta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasmaron fawila uważasz że związek partnerski to noszenie na rękach przez ofiarę losu kolejnej jeszcze większej ofiary losu? wiesz co?? wypowiadasz sie w temacie kompletnie myląc podstawowe pojecia :O dystans jak mniemam to granice wasnego świata :P i aby to uzyskać nie nalezy kogoś miłoscią zniewalać tylko uszanowac też granice świata swojej partnerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie, ale z jednego przegięcia jakim jest proponowane przez Ciebie zachowanie kobieta wpadnie w drugie. Chyba, że będą się tak metaforycznie na rękach nosić nawzajem. Jestem z tego paskudnego gatunku wymagających bab które oczekują wszystkiego co najlepsze, ale tylko dlatego, że sama jestem gotowa wiele dać od siebie. Dla mnie udany związek to taki w którym partnerzy umieją się dogadać i owszem, dają do zrozumienia, że ta druga osoba jest dla nich ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor ma trochę racji. Kobiety mówią, że to bzdura, ale wiem z doświadczenia, że jeśli facet zbyt mocno okazuje uczucia to kobiety są z tego po prostu niezadowolone. Myślę, że nie zrozumiałyście autora tematu, nie chodzi tutaj o odpychanie kobiety, a o trzymanie na pewien dystans. Zgodnie z zasadą niedostępności- to czego bardzo pragniemy i nie możemy tego z łatwością zdobyć jest bardziej pociągające niż to co możemy dostać w 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL NINKA
Guzik prawda, tak tylko mozesz wzbudzic przykre czucia i stracić ją. Jeden własnie na to zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gluee
nic z tego, będziesz się zajmował mieszkaniem tak samo jak ja i toaletę wysprzątasz (tylko porządnie) i podłogi umyjesz a i dwa okna dwa umyję ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mówimy tutaj o procesie poznania :). A wy dziewczyny też przecież od razu nie wyznacie uczuć nawet jeśli się szybciutko zakochacie, nikt nie chce być postrzegany, jako kroś bardzo łatwy do zdobycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
Epona mam ci wszystko wyjaśniać dziecko drogie? możesz mieć studia i fakultety to nic nie zmienia , bo natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozkochanie" zajmuje trochę więcej czasu, chyba, że mowimy o ulotnym zauroczeniu, które znika równie szybko jak się pojawia, jeżeli facet zrobi to co proponuje autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, autor przesadził z tym rozkochaniem. Pamiętajmy jednak, że rozkochania nie będzie, jeśli nie będzie zauroczenia. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmaron
Oczywiście, że nie, ale z jednego przegięcia jakim jest proponowane przez Ciebie zachowanie kobieta wpadnie w drugie. Chyba, że będą się tak metaforycznie na rękach nosić nawzajem. Jestem z tego paskudnego gatunku wymagających bab które oczekują wszystkiego co najlepsze, ale tylko dlatego, że sama jestem gotowa wiele dać od siebie. Dla mnie udany związek to taki w którym partnerzy umieją się dogadać i owszem, dają do zrozumienia, że ta druga osoba jest dla nich ważna. każda baba wymaga tego co najlepsze , próbując najpierw dostać to , co najlepsze wtedy ewentualnie się zastanawia i potencjalnie zostawia frajera na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EL NINKA
Z takim podejściem nie do takich kobiet. U zbyt dominujących, które mają taką nature- uzyskasz kopa w dupę i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dużo zależy od emocjonalnej dojrzałości samej kobiety. Jeżeli dziewczyna nie umie odróżnić zakochania/zauroczenia od miłości i ocenić obiektywnie zachowania faceta to łatwo ją okręcić wokół palca, ale to samo działa w drugą stronę. Tylko, że o tym wszyscy już wiemy. Osoby niepewne siebie, zakompleksione i infantylne z zasady łatwo dają sobą w ten sposób manipulować. Z drugiej strony osób dojrzałych nie trzeba wychowywać, bo umieją rozmawiać i obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×