Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laa

dieta 500 kcal ile schudne w 2 tyg?? kto ze mna??

Polecane posty

Gość laa
3 kg mniej--> hmmm to masz do zrzucenia co ja;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3kg mniej
tydzien temu wzylam 57kg wiec 2 kg to pewnie woda dlatego tylko 3kg musze stracic.Jutro robie salatke z tunczyka kukurydza fasola cebulka 2 lyzki majonezu.Nie wiem ile to kalorii ma ale chyba mniej niz 500kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3kg mniej
ja od wrzesnia sie odchudzam - schudlam z 67kg do 57kg - zostalo mi jeszcze tylko 3 kg.wiem ze na diecie 500kal spokojnie to zrzuce w 2 tyg.Nie polecam stosowania tej diety jesli ma sie wiecej niz 5kg do stracenia bo na 100% zakonczy to sie efektem jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ja tydz temu wazylam 60 wiec tak jakby tez mam 3 kg do zrucenia ale ja ta wode tez traktuje jako zbedne kg wiec w sumie 5;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika.
Dzień3 82,5kg (-1kg) 8- bułka ciemna z pasztetem 220kal 10-jogurt mały 100kal 13-zupka pieczarkowa kubek 66kal 15-małe jabłko 60kal 18-kanapka z pastą 120kal Ogółem 566kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
dzien 3 , 61kg (-1kg) godz 12 - jogurt truskawkowy godz 14 warzywa na patelnie godz 16 kawa godz 18 jedno jajko i 3 wasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ogolem 130 kcal + 200 +40 +(90+75)=515 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilans z dzisiaj: jogurt naturalny z ziarnami zbóż dwie kawy kromka razowego z sałatą dwie porcje płatków kukurydzianych z mlekiem 0,5% buraczki wyszło 550 kcal, ale jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulopaaankaaaaA
hej dziewczyny moge sie dołączyc??a moze ktoras ma ochote na kontakt przez gg??bedzie latwiej... od jutra walcze,165cm waga 65kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
mozesz mozesz razem zawsze latwiej... ja jak zobacze 5-tke na wadze to bede taka szcseliwa... mysle ze za jakies 4 dni to nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekroczyłam limit. Jutro nowy start. Ech. Muszę bardziej się zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
alice->> duzo przekroczylas? bo jak o jakies 100-150 to nie masz sie czym martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
jak wieczorem doapada cie glod to siegaj po jablko albo jeszcze lepiej po marchewke.... i nic ci nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ja tak robie zeby ten ostatni posilek miec o 19... bo chodze spac tak kolo 11-12 a do tej godz wytrzymuje jeszcze.... hmm a jak mnie skereca (choc teraz nie) ale jak sie poltorej roku temu na te diecie odchudzalam) i chcialo mi sie jesc np o 22 az mnie skrecalo to pilam 2 szklanki wody najpierw a potem marchewa albo jablko i bylo gites:) zdrowo i malo kalorycznie :) jablko ok 50 kcal a marchewa 20-30kcal wiec to nic a poza tym owoce sa zdrowe i sie lawo trawia i nie mjaa tluszczy ... witaminki witaminki... POLECAM LASECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus jedno zero. Trudno. Za niecała godzine nowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
dzien 4 (61kg) 9 kawa z mlekiem 40kcal 12 jogurt 130kcal 14 warzywa na patelnie 200kcal 18 serek wiejsski z wasa 150 razem:520kcal tylko wieczorm mam wypad z dziewczynami na impre i pewnie alkohol dojdzie a to masa kcal... ale kit raz kiedys to tez sie swiat nie zawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
czemu nie piszecio swoich osiagnieciach???:) ja mam 6 dzien dzis ... waze 60 kg.. od poczatku diety ubulo 2 kg;) hmmm dzis jem:) 15 warzywa na patelnie 200kcal 16 kawa z mlekiem 40 kcal 17 jogurt 130 kcal 18 3 wasa z jajkiem 150 kcal suma : 520 kcal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
rowny tydzien mojej dietki ubylo w sumie 2kg:) mam nadzieje ze w nastepnych 7 dniach tez tyle zleci:) BYLOBY SUPER! a wy sie poddalyscie chyba ... no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli20
hej kochana nie no ja sie nie poddalam choc waga stoi w miejscu no troche spadla bo waze 51,5kg. na tydzien lece tylko 1,5kg a jem max 500kcl tak mi sie niestety metabolizm spowolnil! ale tobie ladnie idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
no ale nadal 60 kg... jak bedzie 5 z pzodu to bedzie fajniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na forum w dalszym ciągu i zaglądam codziennie. ostatnie kilka dni(?) upłynęło pod znakiem obżarstwa! nawet nie wiecie jak mam tego dość. nie potrafię już jak kiedyś rygorystycznie trzymać się wyznaczonych reguł :( dlaczego??!! :( 44 dni do końca sierpnia! 1,5 m-ca żeby schudnąć 10 kg.. ważyłam się dziś i jest 59,9 kg... Ostatni dzwonek zeby cokolwiek zmienic. moje śniadanie: -kawa z mlekiem 0,5 (20) -2 wafle ryżowe (36)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
alice musisz sobie uswiadomic czy wolisz daswac sobiew przyjemnosc w pstaci edzenia czy tez wolisz miec zajebista figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że chciałabym mieć cudowną figurę na wakacje. I naprawdę bardzo tego chcę, ale wychodzi jak wychodzi... A raczej nie wychodzi. W dodatku dostałam dzisiaj okres i czuje sie fatalnie. Zaraz wezmę jakieś leki przeciwbólowe. Powiedzmy, że zaczynam wszystko od początku, od dziś. Będę się starała jak to tylko możliwe :) 43 dni do konca czerwca, czyli jakby nie patrzeć 1,5 miesiąca w dalszym ciągu na osiągnięcie sukcesu :) śniadanie (180 kcal): 2 kromki kołodzieja kawa Jest ktoś jeszcze na tym temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ja jestem.... moja waga pokazala juz dzis 59:) jupiiiii ;) od poczatku diety juz 3 kg mniej... a jestem na niej 9 dzien... alice zacisnij zeby i dasz rade a gdy bedziesz glodna siegaj po warzywa i owoce.. i duuuuzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny wynik! nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze :) dzisiaj pomyśle coś nad zdrowymi i sycącymi posiłkami :) oczywiście zgodnie z limitem. :D Okres mnie wykańcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan na dzisiaj: 10- serek wiejski + kawa (ok 220) 13- jabłko (70) 16- jogurt (150) *440 kalorii* Oby dzisiaj wszystko zgodnie z planem. :) :) :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
tez sie ciesze zebym tylko nie zaczela sie opychac hehe no i teraz alkohol mi dochodzi bo skonczylam matury i zaczynamy opijac... a to bomby kaloryczne ale stram sie jesc przez caly dzien tylko warzywa napatelnie zeby miec jakies jeszcze kalorie do wykorzystania na alkohol . zobaczymy... jeszcze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzisiejszy jadłospis :D: 9- serek wiejski lekki, kawa 11- jogurt + otreby 14- kromka kołodzieja, 4 wafle ryzowe z feta = 482 kcal Już nic do konca dnia... :( i alko :D podobno od alkoholu sie nie tyje, a wrecz odwrotnie, pod warunkiem ze juz nic do niego nie zajadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×