Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laa

dieta 500 kcal ile schudne w 2 tyg?? kto ze mna??

Polecane posty

Gość omniemana
hej dziewczyny do konca czerwca miesiac ... waze 69 kg ... w czerwcu jade do pracy na truskawki mam 19 lat i 170 cm wzrostu .;.. chce schudnac 10 kg ... jak myslicie ile dam rade schudnac przez ten miesiac ptzy diecie 500 cal i czy przytruje tam na truskawkach bo jedzenie to tam raczej dietetyczne nie bedzie ale ruch to caly dzien bedzie w dodatku na sloncu ... dodam ze waze tytler coi waze tylko dlastego ze bardzo lubie slodycze i to przez nie mam moje zapasy tluszczu .// alke postanowilam z tym skonczyc ... pomocy doradzcie cos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzień cztery kromki wasy z twarogiem dwie kawy z mlekiem 2% jogurt truskawkowy surówka z marchewki i jabłka 500 kalorii 27.05 = 60,4 (waga z którą zaczynam), dziś 59,8 :D, tyle, że to tylko woda zapewne, więc nie ma się co ekscytować :) przede mną ciężki miesiąc pracy nad sobą i swoimi słabościami na dobry początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam stopkę :D, kolejne ważenie po 7 dniach diety, tj. 03/06/11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
omniemana... truskawki to prawie sama woda wiec podjadajac je nie przytyjesz a szybko bedziesz pelna... hmmmm w miesiac na diecie 500kcal spokojnie 10kg w dol... tylko musi byc te 500-gora 600:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj jeszcze ktokolwiek? Ja będę na tej diecie conajmniej miesiąc. Muszę stracić 10 kg! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarsis
serio mozna schudnac te 10 kg w miesiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ja jestem caly czas... oczywiscie ze 10 kg mniej w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
jestes nienormalna ze tak powiem. masz efekt jojo murowany to raz. po drugie zdrowe zywienie polega na spozywaniu 5 posiłków a przede wszystkim snadania.....nie masz energii na start to o czym ty w ogóle mowisz. moze sie najpier zapoznaj z jakas dieta na odchudzanie, przygotowana z głowa , zanim zniszczysz sobie organizm.... hehe zycze "powodzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz się dopisuje na powaznie.Dzisiaj mialam duzo latania i zalatwiania spraw w urzędzie.Pozniej pranie,gotowanie.Zjadlam z cwierc deko truskawek i do tego kawalek arbuza ( polowa cwiartki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam: kaszka smakija kawa wafel ryżowy z serem sok pomidorowy 1,5L wody poniżej 300 kcal +brzuszki, rowerek, itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
ja od jutra zaczynam dodatkowo codziennie biegac 2 km no i 20 min na hulahopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dzień zjadłam: kaszka smakija pieczywo chrupkie + ser kawa poniżej 300 kcal :D +troche ćwiczeń Jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarsis
dasz rade napewnoi ja dzis zjadlam chleb ciemny razowy z ziarnami 3 kromki po 77 kal 1 pomindor 3 tabletki fat burner + godzina wf w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
12 jogurt 130kcal 16 warzywa na patelnie 200kcal 18 kawa zmlekiem 40kcal 370kcal +20 min hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila lecz sie
:o Mam nadzieję,że już wybrałaś sobie śliczną trumnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D widzę, że mi ktoś z chęcią przybiłby gwóźdź do trumny... :D mam nadzieję, że topic jeszcze nie umarł :) od jutra mam równe 3 tyg na schudnięcie 7 kg. myślicie, że to możliwe? od jutra codziennie się melduję i ważę raz na tydzień i mam w głębokim poważaniu co poniektórzy myślą na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie jak obiecałam! :D Poranna waga mnie załamała: 62,4 kg :( :( !!! jadłospis (1/21 dni) dwa serki wiejskie lekkie (w tym jeden z otrębami) jajko 2x wasa jogurt naturalny z truskawkami =486 Poćwiczyłabym aby spalić te kalorie, ale nie czuje się na siłach ;/ Rozchorowałam się w taką duchotę! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
jogurt 130kcal ciasto 300 warzywa na patelnie 200kcal razem: 630 +20km na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
jogurt 80kcal truskawki 100kcal miesko 250kcal truskawki 100kcal razem 530 kcal:) = rowerek chyba wieczorkiem.. jakies 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) można się przyłączyć:)? pisałam już na innych topicach ale wymiękałam:( mam nadzieję że teraz będzie inaczej. rok temu byłam na diecie 500 kcal i ładnie schudłam bez męki:P mam zamiar jeść na śniadanie sałatkę warzywną, jako przegryzkę jabłko lub marchewkę a na obiado-kolację znowu sałatka:) całość mieści się w 500 kcal:) pozdrawiam i mam nadzieję że mnie do siebie przyjmiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, zeby nie bylo jestem ii czytam i dietowalam raz tak raz siak ale generalnie do przodu - 54.4 dzis rano bylo :) dzis zjedzone: sucharek-40 kawa-20 kalafior z serem-370 razem: 430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dietasouthbeach.net.pl/2011/05/31/dietetyczny-terroryzm-cz-1/ Ktoś jednak pomyślał o kobietach. Nie trzeba liczyć kalorii, katować się dietami. ZDROWY TRYB życia i systematycznie nasza waga będzie spadała w dół, aż osiągnie normalny poziom. Sprawdziłam to na własnej skórze. Czipsy i słodkie napoje zastąpiłam sucharkami i herbatę. Dużo spaceruje i bawię się z moim psem. Dziewczyny, PAMIĘTAJCIE- nasza waga nie ma nic wspólnego z naszym wyglądem. Dlatego warto wagę łazienkową zamienić na duże lustro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście tu jeszcze:)? bo ja tak. dzisiaj piąty dzień mojej dietki. waga rano pokazała 57.7 kg:D czyli schudłam w cztery dni 3.8 kg. wiem że to pewnie woda ale wynik i tak cieszy:) trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laa
a ja od jutra przez 5dni 30 truskawek na dzien.. rozlozone co 3 godz po 6 sztuk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarsis
hej propo truskawek wyjezdzam 20 czerwca do 15 lipca na truskawki.. praca kolo 14 godzin dziennie z tym ze obiady sa tam dosc kaloryczne ... na sniadanie i kolacje kanapki i tez sa kaloryczne .,.. jak myslicie czy uda mi sie schudnac przy np 2000 kal dziennie schudnac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×