Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamam26

wiarygodny termometr dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość mamamam26

taki w smoczku? zwykły czy taki do czoła czy ucha? jakie macie, jakiej firmy? pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Mam elektroniczny z miękką końcówką, mierzyłam małemu w ustach temperaturę, ale przyznam szczerze, że nie wierzę elektronicznym ani trochę. Na szczęście mam w domy dwa rtęciowe, jeden przeznaczyłam do mierzenia synkowi temperatury w dupce. Da się to zrobić bez problemu, a wynik moim zdaniem bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie! - rtęciowe
najlepsze, najbardziej wiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie interesuje ta sprawa, chcieliśmy kupić termometr przed urodzinami synka, żeby był na wszelki wypadek w domu, ale nie możemy się na nic zdecydować - każdy sklep czy apteka to inne opinie... a rtęciowych nie można już kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn ma 8,5 msc i zanim sie urodzil kupilismy termometr MICROLIFE do ucha czola . Jest super nigdy nie zawiodł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoiczkowa muśka
Mamy Lindam do ucha i czoła 2w1 i nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam elektryczny, rtęciowych jak wiadomo już się nie produkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzikowa ja
do ucha,jest najwiarygodniejszy i wygodny w uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.mb
Dziewczyny, a czy porównywałyście może wyniki, które pokazuje rtęciowy z tymi elektronicznymi/ do ucha? Jestem przeziębiona, wczoraj kupiłam elektroniczny termometr i dla porównania zmierzyłam nim i rtęciowym. Na rtęci: 37,0 a na elektronicznym 36,2!!! Gdy przetrzymałam go jeszcze 8 minut (dopóki nie zgasł) - doszedł do 36,8. To ma być wiarygodny wynik? Jak tu zmierzyć temperaturę niemowlakowi???? Czy naprawdę trzeba kupić termometr za ponad 100zł żeby sensownie działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kacperka.....
Ja mam ten microlife co linka dała mama26. Miałam elektroniczny i za przeproszeniem był do dupy :O Jak trafiłam z synkiem do szpitala bo miał drgawki gorączkowe to mierzyłam mu temperaturę tym elektronicznym i praktycznie ani razu nie pokazał więcej niż 3, a młody był rozpalony strasznie. Od "sąsiada" pożyczyłam właśnie ten microlife i od razu pokazał 39 :O więc bez zastanowienia poszłam do apteki go kupić. Polecam na prawdę :) Bez porównania z badziewiem elektronicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.mb
No właśnie, tylko mnie zdrażnił ten elektroniczny. Ale tak to jest jak się chce zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
pomoże ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dziecka najbardziej wiarygodny pomiar jest w odbycie, obojetne jakim termometrem, elektronicznym czy rteciowym; wszystkie inne pomiary nie sa juz takie pewne pomiar na blonie bebenkowej tez jest dobry pod warunkiem ze umie sie takim termometrem poslugiwac i ma sie dobry sprzet pisze to jako mama i lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Microlife i też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę też podpowiedzieć tę stronę z rankingiem na http://rankingtermometrow.pl/. Dobrze to jest wszystko pokazane, każdy termometr ma zdjęcie plus opis, do każdego można oddać głos i też widać ile osób zagłosowało na dany termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Fajnie nam mierzy  BabyTemp to był dobry pomysł żeby akurat zamówić ten model. Bo nie ma co ukrywać ale termometrów z podczerwienią to sprzedają teraz mega dużo różnych marek i rodzajow. Tutaj mnie przekonała polska marka i też dłuższa gwarancja, bo większość sprzedają z roczną albo dwuletnią ochroną producenta a tutaj jest aż 36 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.12.2018 o 15:25, Gość marekk napisał:

Fajnie nam mierzy  BabyTemp to był dobry pomysł żeby akurat zamówić ten model. Bo nie ma co ukrywać ale termometrów z podczerwienią to sprzedają teraz mega dużo różnych marek i rodzajow. Tutaj mnie przekonała polska marka i też dłuższa gwarancja, bo większość sprzedają z roczną albo dwuletnią ochroną producenta a tutaj jest aż 36 miesięcy.

Nie ma co ukrywać że wybór dobrego termometru dla dziecka to jest teraz dla każdego rodzica niemałe wyzwanie. Urządzeń są setki...Ja polecam ten co sama kupiłam czyli BabyTemp. Model mi mocno zachwalała znajoma która prowadzi prywatne przedszkole także miałam do niej zaufanie akurat w takiej tematyce jak termometry dla dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

My też mamy BabyTemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Termometr Baby Temp jak najbardziej daje radę, też polecam! :) Bardzo szybki i bardzo higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Z mężem zdecydowaliśmy się kupić termometr MultiTemp od polskiego producenta Sanity i przy dziecku naprawdę bardzo dobrze się sprawdza. Myślę, że warto zainwestować bo tradycyjnym termometrem ciężko będzie dziecku zmierzyć temperaturę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja właściwie nie miałam do czynienia z takimi bezdotykowymi sprzętami i dostałam taką propozycję w aptece jak Baby Temp, po urodzeniu dziecka kupiłam i rzeczywiście rewelacja. Prosta obsługa, dodatkowo ułatwia robienie mleka czy przygotowanie wody na kąpiel. Zdecydowanie świetna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Ogólnie jeżeli chodzi o Sanity MultiTemp to zdecydowanie dobra propozycja, na którą warto zwrócić uwagę. Bardzo fajny termometr,szybko robi pomiar, sprawnie działa więc przy dziecku na pewno będzie się dobrze sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×