Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajka77

Czuję że moje życie powoli zamiera

Polecane posty

Gość Agness_76
Witajcie:) Długo mnie nie było bo komputer padł na dobre. Dziewczyny co tam u was?Nie zaglądacie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness_76
Dziewczyny czy Wy już tak poważnie tu nie zaglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka77
Witaj Agnes dzis zagladam tu po bardzo dlugiej przerwie ale nie mam ochoty pisac wygryzlyscie mnie z mojego topiku z czego boleje moze kiedys utworze nowy Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobiexxx
kajka nje wymyslaj tylko opowjadaj co tam u cjebje jak tam z nowa praca??????????? j co u jnnych???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka77
Hej Pytasz jak w nowej pracy calkiem fajnie dużo latania a pracowac można 24 h na dobę takie to uroki własnej działalności póki co jestem zadowolona nie myślę o głupotach oczywiście moje objawy czasami wracają ale znacznie mniej niż w poprzedniej nudziarskiej pracy A co u WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamjar
chyba jestes rzeczywjscje bardzzo zajeta skoro odpowjedz zajela cj ponad 10 dnj nje mowjac juz njc o reszcje co sje wcale nje odzywa A ja jestem cjekawa jakje wrazenja po przeczytanju ksjazkj juz tak po jakjms czasje nje na goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo88888
Ja też strasznie cierpie moje objawy odbierają mi swobode życia z dnia na dzień stalam sie niewolnica domu najlepiej mi jak spie A JAKIE Ty masz objawy ? co najbardziej Cię męczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcgggggg
Dziewczyny ja tez tak mam nic w zyciu mnie nie cieszy stałam sie niewolnica wlasnego domu Pomóżcie mi proszę co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcgggggg
Dziewczyny ja tez tak mam nic w zyciu mnie nie cieszy stałam sie niewolnica wlasnego domu Pomóżcie mi proszę co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno idz prosze cienajlepiej do psychiatry-sa lepsi od psychologow-pogadasz z mądrą osoba, która moze pomóc. pytasz co robić?-ja myślę, że to najlepsze co możesz dla siebie zrobić-naprawde warto pójść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśśś
Też mieliście dzisiaj taki kiepski dzień? O mammo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×