Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MIKAV3

RESTAURACJA KRAKÓW

Polecane posty

Gość MIKAV3

W TEN WEEKEND WYBIERAM SIĘ DO KRAKOWA JAKA POLECACIE MI RESTAURACJĘ SMACZNY OBIAD I PYSZNY DESER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Jak chcesz dobry obiad w normalnej cenie to polecam Gruzińskie Chaczapuri na floriańskiej , jadłam tam i miałam okazję pracować :) Koszt chyba od 14zł , duza procja Co do deserów to się nei wypowiem :) ale mogę polecić na starowislnej ( jakies 10 minut na nogach z Rynku, albo 2 przystanki tramwajem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaq
przypuszczam że jedziesz pozwiedzać, polecam ci Kawiarnię Noworolski w sukiennicach, smacznie i w świetnej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobry obiad to zdecydowanie polecam Scandale Royal na placu Szczepańskim nie daleko rynku głównego, do tego maja bardzo ciekawe menu, każdy znajdzie coś dla siebie, od sałatek po pyszne ryby i mieśa, a ceny rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruep33
Warto przejść się na Łokietka 26 do Apetyt Bistro. Mają tam fantastyczną wręcz pizze, którą polecam każdemu. Sam zamawiam sobie z dowozem. WARTO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie bym polecił restauracje Pod Aniołami - http://www.podaniolami.pl Mają bardzo ciekawe menu, dziesiątki pozycji, do tego wystrój zachwycający, a ceny nie takie złe jak na Krakowskie klimaty :) Jeszcze do tego mogę polecić Pod Wawelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przypadła do gustu restauracja Tradycyja na Rynku Głównym 15 - smaki kuchni staropolskiej połączone z tradycjami Italii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przerażają ogródki na Rynku bo zawsze jest tam tyyyyyle ludzi - co w weekend zaglądam to nawet nie ma gdzie usiąść. Jeśli chodzi o obiady i pizze np, to śmiało mogę polecić Krakowskie Metro. Mają duży wybór dań, smacznie i niedrogo usmiech.gif http://krakowskiemetro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Czasem mi się zdarza coś zjeść w restauracji Ganesh, nie wiem czy ktoś ich kojarzy? Mają lokal w piwnicy na ul. Św Tomasza. Byłem akurat w środę to mieli fajną promocję na koktajle – minus 15 procent, zawsze coś. Kucharze są z Indii i faktycznie jedzenie jest specyficzne, oryginalne, ale za to dobre i widać, że robione na świeżo, bez odgrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dobrego kurczaka z soczewicą serwuje lokal Ganesh na ul. Św Tomasza. W ogóle to sieć z hinduskim jedzeniem, chyba jedyna taka w Polsce. Można też jedzenie zamówić i powiem, że długo na zestaw nie musiałem czekać – także tutaj też stawiam plusik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Stara Zajezdnia jest jedną z najlepszych restauracji w Krakowie. No i klimat tam jest niesamowity, wnętrze robi baardzo duże wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika

Zgadzam się z przedmówcą, że Stara Zajezdnia należy do najlepszych restauracji w Krakowie. Miłe wnętrze, własny browar, super imprezy okolicznościowe i sama sala, gdzie kiedyś były tramwaje... Cudo <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Krakowie od dawna stawiam na Trattorię Venezia na Starym Podgórzu 😄 Nie jest drogo, a można miło spędzić czas zajadając się włoskimi  pysznościami. Mają też własne imprezy okolicznościowe, więc myślę, że warto zainteresować się tym lokalem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CKBrowar zdecydowanie. Dla mnie to najlepsza z restauracji w jakiej byłam. Pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×