Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asietttttttaaaaa

Testy płodności ze śliny- JAKIE SĄ WASZE OPINIE???

Polecane posty

Gość dziubek456
Tak spokojnie zobaczysz różnice. Jak chcesz to wejdź sobie na stronę producenta czy tam jakąś inną z opisem i będziesz mieć obrazki do porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegetarianka1408
Używam afrodyty od jakiś 2 tygodni. Właśnie mi pokazała dni płodne. Trzymajcie kciuki by tym razem udało mi się zafasolkować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de--monka
Ja trzymam :) Dziewczyny ile wam baterie wytrzymują w afrodycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 21
czy tester Afrodyta plus prezerwatywa to dobre zabezpieczenie ?? Jak jest w przypadku przeziębienia i stosowaniu tego testera ?? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita85
Wiem że się powtarzam bo to pytanie już było ale też jestem ciekawa na ile starcza bateria i czy któraś z Was już to wymieniała.Ja mam od paru dni afrodytę i jestem ciekawa czy faktycznie zobaczę paprotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek456
Ja używam 5 miesiąc i na razie starcza. To też chyba zależy od częstości użytkowania. A baterie raczej łatwo można wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkkkkaaaa
ja mam pytanie. Uzywacie tego testera do momentu kiedy skończą się dni płodne czy przez cały cykl. Pytam bo czytałam o tym że część kobiet ma tzw wielokrotne podejście do owulacji w cyklu i jak to jest w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyleria26
Może źle ostrość ustawiasz? Bo tutaj nie ma żadnych odczynników chemicznych, żeby Ci coś źle pokazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia8752
Ja też miałam na początku z tym problemy, a właśnie źle ustawiałam ostrość więc zwróć na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alphaville
Jak się wymienia te baterie? bo nie mam zielonego pojęcia a lampka mi przestała świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyleria26
Donna i afrodyta działają na tej samej zasadzie, więc ten artykuł może się przydać również użytkowniczkom tego drugiego :) Znalazłam jeszcze taki filmik na youtube http://www.youtube.com/watch?v=fW5hG4tGSYg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana mama
Hej, Używam afrodyty 3 miesiąc i nurtuje mnie jedno pytanie. Dzień przed okresem zobaczyłam paprotki...czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek456
Z tego co wiem, to tak, mi tez się tak zrobiło, bo wtedy jest jakiś skok hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadele
Można używać tego testera podczas karmienia piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsm
Do aaadele, Jak możesz, to wejdź na link który jest we wpisie vsm, który jest nad Twoim wpisem i wyślij mi tam wiadomość z Twoim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadele
Dzięki :) Znalazłam już taką informację. Można używać testera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek34
Kupiłam 2 tygodnie temu, ciekawe urządzenie, zobaczymy jak się sprawdzi :) Póki co nie widziałam jeszcze paprotek, ale to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Kupilam ten tester Donna-Wloski. Pzec caly cykl pokazywal to samo wiecjest to jedna wielka bzdora. A stsowalam sie sciesle do zalecen. To chyba oznacza jestem kompletnie bezpoldna co raczej nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to bzdura nic mi nie pokazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby Ci cos pokazalo musisz miec dni plodne. Ja swojego sie uczylam 2 miesiace zanim nauczylam sie jak to wszystko interpretowac. Sama wiec polecam szczegolnie, ze swoja funkcje moim przypadku spelnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu piszą osoby podstawione - to marketing szeptany - płacą im za zachwalanie produktów. Ja mam to od dawna - nigdy nie pokazało mi owulacji - obraz jest zawsze taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość masz racje, ja siedze wlasnie i pisze posty w piatek przed 24 zachwalajac niszowy produkt i wlasnie na konto mi wpada za to 50 groszy. Zeby dostac ta prace musialam przejsc 3-stopniowa rekrutacje w j. angielskim i ukonczyc dwa kierunki studiow. Lepiej niech nikt nie pyta o opinie o zadnym produkcie bo zawsze sa glosy ze to jakies ukryte reklamy. Lub bron boze nie napisz dobrze o jakims produkcie bo nazwa cie kminiaczem z dzialu marketingu. Skad niby czlowiek ma sie dowiedziec o dzialaniu produktu jak nie z forum? Co do pytania o antykoncepcje ja uzywalam do wyznaczania dni plodnych do zajscia w ciaze. Nigdy nie zaufalabym takiegmu urzadzeniu do stosowania jako antykoncepcja, tak jak nie ufam skutecznosci w antykoncepcji kalendarzykom czy termometrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuraa
ostatnio miałem takich kilka propozycji "pracy" zacwalanie na forum, nawet na pracuj.pl albo gazecie jest ogłoeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pearly też jest tylko drogi cena blisko 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pearly jest strasznie drogi. Nie mówię już o lady compie. Jeśli chodzi o te urządzenia to ja się zastanawiałam nad Cyclotestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Ja mam ten komputer :) Jestem bardzo zadowolona. Jeśli będziesz miec jakieś pytania czy wątpliwości to możesz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKSandra
Witam , Ja właśnie 2 dni temu zamówiłam Afrodyte. Wczoraj robiłam i pokazało mi się same kółka , pełno kółek .. to znaczy , że dni są niepłodne? Kurcze a jestem między 15-20 dniem cyklu - śluz wskazuje na płodne a tester nie pokazuje :( Czekam na pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są to kółka to dni niepłodne...musisz sobie porównywać obrazy jakie otrzymujesz. Bo czasami nie tworzy się taka typowa paprotka a zbite struktury. Testuj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×