Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sader

Dlaczego jest tak wiele singielek?

Polecane posty

Gość piertoleniee o szopenieee
sader - hah sęk w tym, ze to wy macie problem z zaakceptowaniem podejścia kobiet kobiety traktujecie jako dodatek(w tym często przedmiotowo), natomiast jeśli kobieta zaczyna traktować faceta jako dodatek to już zaczynają się jakieś bzdurne pretensje i wymysły ale ja wiem dlaczego tak jest - wasze słabe ego żeby urosnąc potrzebuje władzy i kontroli nad czymś lub nad kimś - lecz coraz więcej kobiet nie chce być zależnych od was i to was boli tak samo jak te pieprzenie że wiele kobiet jest z w zwiazkach dla kasy - i co was to obchodzi? faceci mogą być z kobietami wyłącznie dla seksu i to jest ok, ale kobiety z facetami dla kasy już nie(takie są wyzywane od najgorszych) - to ma być koorva sprawiedliwe? dlatego nie dziwię sie że w dzisiejszych czasach praktycznie każda która ma choć trochę oleju w głowie w mniejszym lub większym stopniu staje się feministką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdvvgbvh
bo wolimy wolne związki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Zadna normlana, madra kobieta nie ejst feministka bo wie ze feministki zrobili dla kboier wiecej zlego niz dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAWDWEGRG
NIE KAŻDA KOBIETA LUBI BYĆ PONIŻANA I CIERPIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///.///
/////Facet jest w stanie żyć albo nowomodnie (zero ślubu zero zobowiązań finansowych etc), albo po dawnemu (żadnych innych przed nim, podzial na obowiązków na jej i jego etc). Ale nie w modelu mieszanym, bo on niczego kromie rogów nie gwarantuje/////////// Kaliban to ty dokonca zycia bedziesz sam z takimi pogladami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///.///
do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
///./// => Lepiej być samemu, niż ładować się w związek, z którego się nie ma niczego. Bo i po cholerę komu baba z gigantyczną przeszłością, która tylko leży, pachnie i marudzi? A tyle tylko do zaoferowania ma większość kobiet. :o Zresztą, nie podawałem mojego aktualnego statusu związkowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa88333
zgadzam sie w 100% z opinia, ze: jest masa beznadziejnych facetow zwlaszcza pod wzgl. fizycznym dlatego kobiety wola zostac same!! ot, cala filozofia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdesdsd
Jesli jestescie tak puste ze dla was najwazniejszy u faceta jest wyglad to dobrze ze jestescie same i nie zatruwacie zycia facetom. Dziekuje w imieniu facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najlepszymi ginekolgami sa faceci! Chyba wiadomo z jakich powodów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsas
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upnac cie w morde
psycholu? dupe se podnies i idz przewietrz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sader "Zadna normlana, madra kobieta nie ejst feministka bo wie ze feministki zrobili dla kboier wiecej zlego niz dobrego." Nie zapominajmy, że gdyby nie feministki, to kobiety dalej siedziałyby pozamykane w domach, bez praw wyborczych, no i najważniejsze nie byłoby kafeterii, bo po co komu damski portal jak i tak byśmy nie potrafiły czytać i pisać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
"Nie zapominajmy, że gdyby nie feministki, to kobiety dalej siedziałyby pozamykane w domach, bez praw wyborczych, no i najważniejsze nie byłoby kafeterii, bo po co komu damski portal jak i tak byśmy nie potrafiły czytać i pisać" Niewiedza kobiet jest przerazajaca! To jest zasluga feministek! Poczytaj sobie o sufrazystkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Kobiety sa glupie i nikt z nimi nie chce sie wiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Dlatego ze kobiety maja sprzeczne oczekiwania wzgledem facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro, ale nie pale
Mozliwe jest tez ze mezczyni juz tak bardzo nie chca sie wiazac z kobietami. Ja na przyklad mam opor przed takimi ktore maja bogata przeszlosc-bo jak spotykam sie z dwudziestoparoletnia kobieta i ona pozwala mi robic co z nia chce to mimowolnie mysle o innych facetach ktorzy w niej byli. Czasami nawet zniecheca to do seksu. Bylbym wstanie sie chyba przelamac jedynie dla badzo ladnej kobiety. A tak w ogole to z czasem stajecie sie meczace troche. I do bolu przewidywalne. Kazda jest interesowna. Ten wasz materializm troche nas odpycha. Same nie macie za wiele do zaoferowania czesto oprocz wysokich wymagan i bardzo duzego mniemania o sobie (sprzecznego z tym co prezentujecie). Ogolnie lubie kobiety ale nie jestem juz w nastroju do poswiecania i plaszczenia sie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
O buhahahahhahahahaha dzem, ty jebany psycholu, teraz tu sie spuszczasz ze sprzecznymi wymogami. Do szpitala ! i to juz ! raz, dwa, raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 13.07.2011 o 14:31, Gość sader napisał:

"Nie zapominajmy, że gdyby nie feministki, to kobiety dalej siedziałyby pozamykane w domach, bez praw wyborczych, no i najważniejsze nie byłoby kafeterii, bo po co komu damski portal jak i tak byśmy nie potrafiły czytać i pisać" Niewiedza kobiet jest przerazajaca! To jest zasluga feministek! Poczytaj sobie o sufrazystkach!

Wszystko załatwili wam nowojorscy żydzi, którzy sfinansowali wszystkie ruchy kobiece, żeby mogli sobie poduopczyć te kobiety do których nie mieli dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×