Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sader

Dlaczego jest tak wiele singielek?

Polecane posty

Gość Singiellllll
"2)bo kobieta to już nie moze mieć własnych pomysłów, i zarażać faceta tym co ona lubi?" Pomysły bardzo mile widziane :) . Byłbym zadowolony jak by druga strona też coś wnosiła. " 3)uważam inaczej" To raczej każda tak uważa, ale praktyka w parze z teorią już niestety nie idzie. Być może rzeczywiście chcesz właśnie tych dobrych. Ale ja kobiecie wierze wtedy kiedy ona rzeczywiście z takim jest. " 1) sama zarabiam na swoje potrzeby, nie szanuje facetów któzy tego nie potrafią " Całkowicie wyznaję taki sam pogląd. Tylko oczywiście dotyczy się to kobiet. "4) nie jestem na etapie żeby mieszkac z facetem" Ale tu nie oto chodziło. Jeżeli będziesz już na takim etapie, że bedziesz z nim chciała mieszkać. To kwestię mieszkania jak załatwicie? Zwalisz na niego? Czy na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
"1) sama zarabiam na swoje potrzeby, nie szanuje facetów któzy tego nie potrafią" Gdyby faceci mieli takie podejscie jak Ty i nie szanowali kobiet ktore nie potrafia same zarobic na swoje potrzeby (calosc potrzeb, a nie tylko czesc) to liczba kobiet szanowanych przez mezczyzn bylaby bardzo niewielka. Kobieta musi sie czuc bezpiecznie materialnie przy facecie - to niech zarobi a nie liczy tylko na faceta. Faceci jakis nie wymagaja bezpieczenstwa finansowego od kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież tak jest jak piszesz, faceci nie szanuja kobiet, traktuja je jak obiekt seksualny itp. nie wszyscy ale wielee takich przypadkó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
"To raczej każda tak uważa, ale praktyka w parze z teorią już niestety nie idzie. Być może rzeczywiście chcesz właśnie tych dobrych. Ale ja kobiecie wierze wtedy kiedy ona rzeczywiście z takim jest." - no tak,tylko zauważ,że ci źli przeważnie udaj dobrych,złe oblicze pokazują wtedy,gdy są już pewni że zdobyli kobietę i ona ich kocha,więc nie zostawi tak prędko.A skąd my mamy wiedzieć,który naprawde jest dobry,a który tylko dobrego udaje? A to,że nie odchodzą,gdy zaczyna sie piekło w związku - to już inna sprawa,bardzo trudna,ale myśle,ze gdyby ojcowie lepiej traktowali córki,to by tego nie było,a jak ktoś z domu wyniósł przemoc,to potem myśli,że takie zachowania u facetów to norma :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
no bo niestety,często z was brutale,mówicie o miłości,a wiecie w ogóle co to jest? Jak chcecie ją znaleźć,jeśli przed nią uciekacie,zaprzeczacie jej istnieniu? jeśli uniemozliwiacie sobie szansę na znalezienie właściwej kobiety i sami stajecie sie niewłaściwymi mężczyznami? Ja was naprawde nie rozumiem,strasznie jesteście dziwni,strasznie chcecie wszystko zamknąc w schemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
my naprawde chcemy dobrych facetów,nawet jeśli trafiamy na tych złych.Skoro podświadomie wybieramy mężczyzn podobnych do ojca,to mimo,że tak pragnę dobrego,to mam szansę trafić na złego,bo też mam to nieszczęście jeśli chodzi o ojca.A tym bardziej brakuje mi teraz ciepła i bezpieczeństwa.Mam nadzieję,że nie omami mnie jakiś brutal obiecując złote góry i miłość aż po grób a ja na to nie polecę naiwnie i ślepo,obym dobrze trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka w morzu.. taa te bajki to se opowiadaj na osiedlu a nie nam poprostu lubicie taki typ faceta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
następny ignorant... umiecie czytać w myslach? nie oceniaj tak prędko,bo sie pomylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
W jednym z postow napisalem co wymagaja kobiety od faceta. Wymagania sa ogromne, popaatrzmy teraz co kobieta moze dac facetowi? Jakie korzysci ze zwiazku z kobieta ma facet? Slucham kobiet, co dajecie facetom? Zrobiono wyliczenia wg ktorych zona to najdrozszya prostytutka. Utrzymanie zony kosztuje wiecej niz regularny seks z prostystutka, zagrudnienie sprzataczki. Na starosc zaoszczedzone pieniadze facet moze wydac na zatrudnieni milej opiekunki, ktora ma podal przyslowiona szklane wody zamiast sluchac marudnej zony, na ktora placil cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne wy wolicie tych dobrych :D tylko wtedy gdy sie wyszalejecie z tymi złymi i jak czas załozyc rodzine to wtedy chcecie dobrego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
cremówka to u was na "osiedlu " mówi się : opowiadaj se ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna jak zawsze
singielki to prostytutki tylko w innym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Ale o jakim wy szczesciu mowicie? Czy to szczescie polega na codziennym znoszenu humorow kobiety ktora sama nie wie czego chce? Kobiety sa mega nielogiczne, rzadza wami emocje, uczucia a nie logika. Z wami sie nie da logiczne pogadac bo Wy macie swoja logike, ktora ze zwykla logika nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
kropelka o rzeczach ważnych , nie mówi się pierwszemu lepszemu , więc kiedy ktoś na wstępie mówi ci o wielkiej miłości to znaczy , że ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
ja moge dać miłość,oddanie,poświęcenie,wsparcie,rozmowę,rozrywkę,mogę pojechać z ukochanym na koniec świata,a i seks dobry też bym mogła dać,jesli facet by zasłużył :D I jedzonko dobre ugotować.W przyszlosci może dać dziecko,tworzyć razem ciepły dom.Powiecie,że to nic? A no tak,bo miłośc to przecież nic..nie ma jej.Powiedz,dlaczego ja mam nie miec wymagań? Moje wymagania są przede wszystkim takie takie,żeby facet był dobry,miał zasady,uczciwy,kochający,mądry i godny zaufania.Wygórowane? Być może,bo teraz mało jest takich facetów,ale czy to moja wina? Dlaczego miałabym brać pierwszego lepszego,jakiegos zakompleksionego,egoistę albo kogoś kto zupełnie mnie nie rozumie?Przecież logiczne,że z kimś takim szczęsliwego związku opartego na miłosci nie stworzę. Więc zamiast narzekać na nasze wymagania,to zróbcie coś,by im sprostać.A jak nie,to sami weźcie sobie pierwszą lepszą (skoro wymagania są takie złe,to zlitujcie sie nad jakąś grubą pryszczatą rapszlą) albo chociaż dajcie nam spokój i nie wygłaszajcie swoich teorii o podłej i pustej naturze kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
sader - no tak,Ty jesteś najlogiczniej myślącym facetem na świecie.Chyba tylko według siebie.Nie zgadzam sie z Tobą,więc od razu jestem głupsza.A uczucia..no tak,właśnie,sam przyznałeś,że mamy więcej uczuć niż wy,skoro dla nas one sie liczą. Ja wiem czego chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
a,i to nie kobiety sa mega nielogiczne,tylko wy zbyt mało rozgarnięci i myslący,żeby nas zrozumieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
"Więc zamiast narzekać na nasze wymagania,to zróbcie coś,by im sprostać." Nikt im nie sprosta bo one sa chore i nierealne!!! Czy Wy to rozumiecie? Poza tym nie dla kogo to robic, zeby sie starac chciala jedna osoba dla drugiej, ta druga tez musi sie starac i dawac duzo. Kobiety duzo wymagaja, malo daja dlatego jest tak duzo singielek. W kocnowym rozrachunku Wy na tym bardziej cierpicie bo gorzej znosicie samotnosc. Miejcie dalej te swoje nierealne wymagania - bedzie coraz wiecej sinigiele, ktore facetom beda wlazic do lozka. Faceci na tym skorzystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja singielka z wyboru na razie
Nie zastąpisz masła margaryną inaczej smakuje i się nie oszukuję, prawdziwych mężczyzn już nie ma. Większość dzisiejszych kobiet jest niezależna, ba nawet zarabia więcej niż faceci. No i po co brać całą świnię dla kawałka kiełbasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ciekawe czemu wszędzie
gdzie liczy się twarda logika to kobiet jest duzo mniej niż mężczyzn. Mówię o takich miejscach gdzie liczy się zainteresowanie tematem, łeb jak sklep i cholernie duzo pracy. Zaczynając od zawodowego grania w szachy a kończąc na wybitnych fizykach. No? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
@kropelka w morzu Jesli ktos jest tu malo rozgarniety to kobiety. Jakos faceci moga wszystko zrozumiec, najbardziej skomplikowane urzadzenia oblsuguja, sa pomsydlowacami wynalazkow a kobiet za chiny nie moge zrozumiec, no popatrz jaka dziwna sprawa. Wasza logika jest nie do zrozumienia, nie jest to wasza wina, taka jest wasza natura po prostu. Jestescie nielogiczne, najbardziej cierpia na tym faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
"No i po co brać całą świnię dla kawałka kiełbasy. Jesli tak przedmiotowo traktujesz facetow, to zycze Ci bys z zadnym nie miala do czynienia. Zaoszczedzic facetom troche zdrowia. ] Mysliz dlaczego kobiety zuja dluzej od mezczyzn? Bo nie maja zon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
Nikt im nie sprosta bo one sa chore i nierealne!!! - moje wymagania są nierealne? No tak,faktycznie,nie ma co liczyć na normalnego faceta. Zgadzam się jeśli chodzi o wynalazki,ale czym innym jest fizyka,a czym innym mądrość życiowa i miłość.A facetom często tej życiowej mądrości brakuje,co widać chociażby na tym forum,po tym jak tu piszecie i co piszecie.No i jakoś logika nie idzie u was w parze z empatią,a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
a co do dawania i brania,to ja uważam,że w związku to powinno być po równo,kobieta i męzczyzna powinni się uzupełniać,wzajemnie szanować,wzajemnie sobie pomagać w problemach.JA tak mam w przyjaźni - mam przyjaciół,którzy zawsze mogą na mnie liczyć i wzajemnie - dzięki temu jeszcze bardziej sie kochamy,wzajemne wspracie nas umacnia.I tak bym chciała też mieć w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy nie chcecie normalnego faceta bo to nudziarz,ciepła klucha itp itd ja znam wiewlu kolesi którzy są normalni i nie brzydale ale są sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka w morzu
nie będe poświęcać się dla faceta,który tego nie doceni,za to jeśli facet będzie okazywał mi miłość,ja jemu będe tym bardziej pragnęła się odwdzięczyć.Tak to mniej więcej powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buihbnujn
sader calymi dniami potrafie sie nie odzywac na rybynie mialam okazji pojsc ty upowszechniasz jakies glupie stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Bo logika i empatia to dwie zupelnie rzeczy. Mu tu rozmawiamy o logice kobiet, a nie o emaptii, po co przywolujesz empatie? Mozna byc genialnym naukowcem o zerowej empatii i mozna miec empatie bardzo rozwiniete a intelektualnie byc zerem. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×