Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sader

Dlaczego jest tak wiele singielek?

Polecane posty

Gość sader

W duzej mierze za taki stan rzeczy odpowiadaja feministki, ktory zrobily niedzwiedzia przysluge kobietom. Dlaczego? Juz tlumacze. Feminstki wmowily kobietom ze wolne, wyzwolone, ze im tez sie nalezy. Mam na mysli tu przede wszystkim sfere seksualna, paradoksalnie z tego skorzystali najbardziej faceci, ktorzy juz teraz nie musza sie starac, biegac za kobieta by miec seks, bo za kazdym rogiem czekaja wyzwolone kobiety, ktorym tez sie nalezy. Maja seks i zero zobawiazan. Feministki sprawily ze znacznie obnizyl sie 'erotyczny kapital" kobiet. Singli bedzie coraz wiecej. Dlaczego? Wymagania kobiet rosna, a mezczyzni im nie potrafia sprostac. Mezczyzni gubia sie w tym szalonym swiecie, gdzie zanika podzial na meski i kobiece zawody. Kobiety wkraczaja w coraz to nowe pola, kiedys zarezerwowane tylko dla mezczyzn. Im kobiety staja sie pewniejsze siebie, tym faceci bardziej popadaja w kompleksy przez co sie staja mniej atrakcyjni dla kobiet i kolo sie zamyka. Znwou paradoksalnie bardziej na tym traca kobiety, ktore z oczywistych wzgledow gorzej znosza samotnosc, innymi slowy zwiazek kobiecie daje wiecej niz facetowi. A Wy jak myslcie, dlaczego jest tak wiele sinigiele? Moze polscy mezczyzni sa tak beznadziejni ze nasze wspaniale kobiety nie maja sie z kim wiazac i wole byc singielkami niz byc z bylejakim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
Moze polscy mezczyzni sa tak beznadziejni ze nasze wspaniale kobiety nie maja sie z kim wiazac i wole byc singielkami niz byc z bylejakim facetem. coś w tym jest; ja jestem sama i czasem brakuje mi drugiej osoby, ale wolę być samotna niż związać sięz jakimś idiotą i potem cierpieć poza tym w porównaniu z zachodem, u nas jest jeszcze stosunkowo niewiele wyzwolonych kobiet; nadal jest pełno lasek które nmają cisnienie na małżenstwo, boją siępanicznie staropanieństwa (jakby to było skazanie na nieuleczalnąchorobę czy coś) i łapią mężczyzn na dziecko (zwłaszcza na wsiach i w miasteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żaby
bo jestescie skórwysynami z którymi nie powinno sie wiązac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częściowo się zgadzam. Natury nie da się oszukać, a fiministki własnie próbują to zrobić. Z drugiej strony jednak niektore kobiety mają zbyt wygórowane wymagania względem mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotau
Bo kobiety nie są juz takie głupie,zeby męczyć się z idiotami.Szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innymi slowy zwiazek kobiecie daje wiecej niz facetowi. Od razu zakończyłabym związek z facetem, jeśli okazałoby się, że mi bardziej na nim zależy, niż jemu. To po jaką cholerę Bóg stworzył Ewę Adamowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innymi slowy zwiazek kobiecie daje wiecej niz facetowi. Od razu zakończyłabym związek z facetem, jeśli okazałoby się, że mi bardziej na nim zależy, niż jemu. To po jaką cholerę Bóg stworzył Ewę Adamowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uruchom ponownie
:) kobiety po stokroć lepiej znoszą samotność, pewnie dlatego nie za wiele z nich szuka byle "zapchajdziury" :) a z chłopcami już tak nie jest, raczej musza mieć kogokolwiek. Nie jestem feministką. Przy boku prawdziwego mężczyzny można się czuć cudownie:) za moje singlowanie odpowiada nieudane małżeństwo, wybrałam prawdziwą samotność zamiast udawanego związku. Kolejna teza pada: żadnego seksu łatwego, prostego i bez zobowiązań, zawsze, tylko w parze z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
ale dlaczego autor sądzi ze kobieta więcej traci na singielstwie niż facet? za to zyskuje jeśli się zwiąże z jakimś skurwysynem? bez sensu kobietom niby zależy bardziej na związku ze względu na presję społeczeństwa patriarchalnego, które na szczęście feminizm stara się zwalczać (presję oczywiście, nie społeczństwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofikowy krem
Ale tu frustratek uuuuuu :P Same macie wymagania z dupy wzięte a od siebie już nie potraficie niż dać, większość z was w wieku 20 lat ma obwisłą dupę bo siedzi przed TV lub na facebooku i nic nie robi poza tym - i o co tu się starać? O te obwisłe cycki? No ale przecież facet to musi być bogaty, romantyczny, męski itp Sugeruję zacząć od siebie wymagania a potem patrzeć czy ktoś zwróci na was uwage i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gupie
śmiech mnie ogarnia jak to czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze polscy mezczyzni sa tak beznadziejni ze nasze wspaniale kobiety nie maja sie z kim wiazac i wole byc singielkami niz byc z bylejakim facetem." - dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"świat fantazji" spowodował , że kobiety mają wymagania wedle bajek rodem "księcia z bajki" same będąc szarzyzną ... lista cech i urody jest właściwie u każdej "skompletowana" i włożona do "szufladki " testując każde zachowanie i słowo w porównaniu do ich "ideału"....potem nadzwyczajnej się rozczarowują , gdy potencjalny kandydat nie jest w stanie spełnić każdego podpunktu na liście...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver bzdura, po prostu kobieta moze sobie sama poradzić w życiu nie potrzebuje na gwałt faceta, to tez nie ma parcia i nie bierze byle czego jak leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
revolver "świat fantazji" spowodował , że kobiety mają wymagania wedle bajek rodem "księcia z bajki" same będąc szarzyzną ... lista cech i urody jest właściwie u każdej "skompletowana" i włożona do "szufladki " testując każde zachowanie i słowo w porównaniu do ich "ideału"....potem nadzwyczajnej się rozczarowują , gdy potencjalny kandydat nie jest w stanie spełnić każdego podpunktu na liście... welcome to my DNA http://www.youtube.com/watch?v=MJ2-zxVFqtY http://www.youtube.com/watch?v=43LdBuvvHvY&am p ;feature=related http://www.youtube.com/watch?v=oValC4ufpvw&am p ;feature=related http://www.youtube.com/watch?v=oValC4ufpvw&am p ;feature=related kolejny sfrustrowany frajer; pewnie w dodatku prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver bzdura, po prostu kobieta moze sobie sama poradzić w życiu nie potrzebuje na gwałt faceta, to tez nie ma parcia i nie bierze byle czego jak leci kobieta nie jest w stanie sama sobie poradzić w życiu....facet zawsze będzie jej potrzebny...chyba ze jest lesbijką lub babochłopem...ale nie o nich mowa... nie jestem za tym żeby brać "byle czego jak leci" ale jestem za tym żeby ryzykować i próbować i nie kreślić człowieka za to , że nie jest "ideałem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gupia
Najbardziej upokoarzającą sytuacją jest to kiedy biedak, żebrak i dziad przychodzi do restauracji zamiawiać to na co go nie stać. Pomyślcie o tym dziweczęta.... Ale nie sądzę, żebyście skumały o co mi chodzi.... Zbyt dużo godzin na kafe, zbyt mało w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
kobieta nie jest w stanie sama sobie poradzić w życiu....facet zawsze będzie jej potrzebny... BUHAHA a co to? żyjemy w epoce kamienia łupanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Kobiety gorzej znosza samotnosc to oczywiscie. Kobiety bardziej potrzebuje bliskosci i rozmowy od faceta. Facet czesto lubi samotnosc, popatrzecie jak wielu facetow jezdzi na ryby, potrafi siedzic w milczeniu, samotnosci godzinami. Widzial ktos kobiete wedkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny sfrustrowany frajer; pewnie w dodatku prawiczek cóż za głęboka analiza...prawie jak ta cizia , co to pisała...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
ale gupia Najbardziej upokoarzającą sytuacją jest to kiedy biedak, żebrak i dziad przychodzi do restauracji zamiawiać to na co go nie stać. Pomyślcie o tym dziweczęta.... Ale nie sądzę, żebyście skumały o co mi chodzi.... Zbyt dużo godzin na kafe, zbyt mało w bibliotece. no ok to niech każdy dobiera sobie wedle swego statusu i nie będzie upokorzeń ani mezaliansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gupia
z Tobą sie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety gorzej znosza samotnosc to oczywiscie. Kobiety bardziej potrzebuje bliskosci i rozmowy od faceta. Facet czesto lubi samotnosc, popatrzecie jak wielu facetow jezdzi na ryby, potrafi siedzic w milczeniu, samotnosci godzinami. Widzial ktos kobiete wedkarza? Dlatego ja nie będę mieć chłopaka, męża, rodziny etc. Już wolę być sama, poświęcić się karierze, osiągać sukcesy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobieta nie jest w stanie sama sobie poradzić w życiu....facet zawsze będzie jej potrzebny...chyba ze jest lesbijką lub babochłopem...ale nie o nich mowa... nie jestem za tym żeby brać "byle czego jak leci" ale jestem za tym żeby ryzykować i próbować i nie kreślić człowieka za to , że nie jest "ideałem" " revolecver aż żal komentować te szowinistyczne wypociny ;) ok sa księżniczki, ale mówimy o normalnych singielkach, one mają świadomość, iż mimo że są 'superbabkami' to tez mają wady jak każdy i nie oczekują ideału z bajki. I to nie te czasy że trzeba rąbać drzewo na opał itp. , drobna kobietka może sobie poradzić sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
"zazdroszcze wam dziewuchy bo wy macie lepiej w seksie 1 mozecie ile razy chcecie 2 nie macie problemow ze wzwodem 3 z wiekiem macie coraz lepsza przyjemnosc i wieksza chcice 4 macie o wiele wiecej przyjemnosci z masturbacji 5 wymyslaja dla was wibratory i inne przyrzady 6 samo to ze krzyczycie co swiadczy ze macie lepiej bo facet nigdy nie ma tak dobrze zeby krzyczal 7 macie wiecej stref erogenncy 8 mozecie to robic z kobieta i z mezczyzna (dwoch facetow jest czyms mniej akceptowanym) 9 macie o wiele wrazliwsza lechtaczke i punkt g niz glowka penisa 10 wasz orgazm pochwowy ogarnia cale cialo moze trwac dluzej i wydziela sie wiecej hormonow szczescia 11 macie o wiele latwiej w znaklezieniu partnera do seksu 12 mozecie nawet miec kobiecy wytrysk dlatego wam zazdrosze z tym ze dla faceta najwieksza frajde sprawia doprowadzeniue kobiety do rozkoszy na skraj nieba podnosi to jego ego gorzej jak ma malego i nie moze doprowadzic dziewczyny." To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja *** z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy wrazliwsza) skore od mezczyzn przez co z seks jest dla nich duzo wieksza przyjemnoscia. Seks dla kobiet jest duzo przyjemniejszy, to takze ma znacznie w kontekscie ilosci singielek i tego komu sie gorzej zyje w pojedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
Kobiety gorzej znosza samotnosc to oczywiscie. Kobiety bardziej potrzebuje bliskosci i rozmowy od faceta. Facet czesto lubi samotnosc, popatrzecie jak wielu facetow jezdzi na ryby, potrafi siedzic w milczeniu, samotnosci godzinami. no ale to jest naturalne różnica między kobietami i mężczyznami; róznimy się pod wieloma względam i po latach małżeństwa takie pierdoły, brak zrozumienia, inne potrzeby, niedomówienia rujnują związki; włąśnie z tych różnic trzeba sobie zdać sprawę i zastanowić się, czy one kiedyś nie przeważą revolverze - twoja twój post o kobietach, który skomentówałam jest bardzo przerysowany i niesprawiedliwy, jeśłi tego nie dostrzegasz to ja już na to nic nie poradzę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Czekam na odpowiedz. Dlalczego w Polsce jest tak wiele singielek? Bo faceci sa tacy beznadziejni? A moze te ksiezniczki,singielki sa takie slabe ze zaden przyzwoity facet ich nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×