Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

Gość gość
Widziałyście nową serię kosmetyków wyszczuplających i modelujących z firmy Thalgo. Ponoć działanie rewelacyjne, w pasie można stracić nawet 4 cm. Zastanawiam się, który pierwszy wypróbować, bo na pewno nie mogę kupic wszystkich jednocześnie www.beautypremium.pl/wp-content/uploads/2013/03/THALGO-nowości-wyszczuplanie-2014-na-www.pdf Moż ktoś coś wie na ich temat? Osobiście uźywałam inne kosmetyki z tej firmy i zawsze byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba coś zle wkleiłam bo się nie otwiera: www.beautypremium.pl/wp-content/uploads/2013/03/THALGO-nowości-wyszczuplanie-2014-na-www.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego słowo "nowości" się rozdziela i dlatego nie otwiera się całość. W kaźdym razie jak się wejdzie na stronę www.beautypremium.pl to ten drugi obrazek od góry, wszystkie kosmetyki są na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomość to pdstawa
warto sprawdzić czy urządzenie , którym ma być wykonywany zabieg ma certyfikat FDA zapewniający o sprawdzonej skuteczności zanim wyda sie tysiące złotych w błoto, ja po przejrzeniu list stwierdzam , że w Polsce jest kilka urządzeń likwidujących cellulit z tym certyfikatem dosłownie 4, a na rynku reklamuja setki, szukają frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria34
Ja już raz wyrzuciłam w ten sposób pieniądze w błoto, a teraz jestem po kuracji normalnym detocellem i efekty mam o wiele lepsze niż po drogich zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuska
Ja też mam podobne doświadczenia. Pieniądze wyrzucone w błoto. A jak wzięłam się za siebie - przeszłam na dietę, regularnie ćwiczę, piję dużo wody, biorę tabletki to nie dość, że czuję się lepiej to i moje ciało lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo teraz rozsądnie podeszła do tematu, ruch, dieta, masaże i suplementy przyniosły sukces, ja łykam detocell, a ty jakie tabletki łykałaś na celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska22
Ja teraz zapisałam się na zabieg cellucare. Poleciła mi koleżanka podobno rozbija skórkę pomarańczową i drenuje skórę a ja mam problem z zatrzymywaniem wody, widziałam u niej efekt super skóra gładka, celullulit prawie niewidoczny, mam nadzieję że mi pomoże bo to będzie taka moja ostatnia deska ratunku :) Już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillllipowska
A ja z własnego doswiadczenia z tym zabiegiem polecam cellucare http://www.beautymed.pl/produkty/mezoterapia/cellucare zaden z kremów nie da takiego efektu jak własnie ten , wiec jeszcze przed urlopem warto zastanowić sie nad nim i po prostu go wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
Ja wiem ze taki suplement równiez doskonale poradzi sobie z cellulitem http://sklep.noblehealth.com/produkt/red-off-system W kosmetyce ekstrakt z winogron polecany jest w profilaktyce cellulitu i pielęgnacji cery naczyniowej, a także dla osób ze skłonnością do siniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w tym roku (od połowy lutego) zafundowałam sobie elektrostymulację w poznański Medeście - polecam każdemu. Fakt faktem potrzebna była seria zabiegów wsparta jeszcze do tego elektrosauną ale uważam że to były najlepiej wydane pieniądze - nóżki gładziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonkahejho
Słyszałyście o body wrapping? Zamierzam się tym wspierać od czasu do czasu, tymbardziej że zapach cynamonu działa bardzo relaksująco, żyć nie umierać po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma miała zabieg z wykorzystaniem proshock shape i celluform. Faktycznie miała bardzo widoczny cellulit i sporo miała tych wizyt, ale o niebo lepiej teraz to wygląda. Myślę żeby mojej mamie zafundować ten zabieg, dlatego tak sobie przeglądam to forum i chce sprawdzić opinie. Czy któraś z Was miała ten zabieg ? Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że na problemy z cellulitem, niejędrną, mało napiętą skórą najlepsze są masaże bańką chińską i endermologia. Skóra robi się napięta, cellulit niewidoczny. Warto. Trzeba wykonywać zabieg w pakietach ale efekty są bardzo widoczne już po kilku razach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna jest karboksyterapia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy mnie super efekty daje dermomasaż podciśnieniowy. Chodzę na takie zabiegi do salonu Beauty Premium w Poznaniu. Miałam na razie 3 zabiegi i widzę, że skóra już zrobiła się bardziej jędrna, a cellulit jakby mniejszy. Mam nadzieję, że po wszystkich zabiegach będzie już całkiem niewidoczny. Na razie wzięłam pakiet 5 zabiegów plus 2 zabiegi gratis, sama jestem ciekawa czy tyle w moim przypadku wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga33
Ja stosowałam 14 dniową kurację wyszczuplająco-antycellulitową Dermiki Passione Body. Przyjemny, chłodzący żel , który przez 14 dni wsmarowujemy w miejsca opanowane przez tę zmorę. Trochę ćwiczyłam, chodziłam na basen i muszę przyznać, że efekty zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu robilam 3 zabiegi mezoterapii iglowej na uda + endermologia 5 zabiegow i cellulit calkowicie znikl! A mialam naprawde duzy i widoczny golym okiem. Ale jak wiadomo zabiegi te trzeba powtarzac co 6-8 miesiecy. Wlasnie po tym czasie cellulit wrocil identyczny jak byl, w tym roku poszlam tylko na 3 zabiegi mezoterapii i 2 zabiegi karboksyterapii i efekt marny. Widocznie mi pomaga glownie endermologia + mezoterapia iglowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, gorąco polecam wyjątkowe miejsce, cudowna atmosfera do walki z cellulitem ( zabiegi spm i masaże ), zatroszczenie się o siebie, cudowna fizjoterapeutka zapozna Was z ćwiczeniami i da wskazówki na systematyczną pracę. https://www.facebook.com/trzypokoje serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria zabiegów łączonych: 2 x Masaż, 6 x Karboksyterapia, 2-3 Mezoterapia na cellulit. Panie z Salonu Odrodzenie w Krk dobrały mi taka serię. Efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama słyszałam dużo dobrego własnie na temat tych suplementów. A na pewno to nie od dzis wiadomo ze najlepiej jest działac na problem od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po suplementacji kolagenem zauważyłam ze znacznie wzmocniła i ujędrniła sie moja skóra. Rzeczywiscie jesli chodzi o działanie to kremy są jednak słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na cellulit pomogły masaż specjalnym urządzeniem, które wytwarza podciśnienie. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amitiouss
Jak cellulit to tylko Venus Legacy (ja robiłam 5 zabiegów w Dermamedzie) - fajnie masuje (pod temperaturą) i rozbija tłuszcz. Ja miałam nogi i to coś wspaniałego! A i samo uczucie przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że cellulit to trzeba kompleksowo zwalczać za pomocą kliku zabiegów, jeden to moze być niewystarczający. Najlepiej zdecydować się na kilka zabiegów w pakiecie. Dobrą ofertę ma Ars Estetica: http://www.arsestetica.pl/ofertyspecjalne/pakiety-promocyjne/zabiegi-na-cialo/program-likwidacji-cellulitu/. Wydaje mi się, że taki "zmasowany" atak na pomarańczkę jest najbardziej efektywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialena_gość
Rozpoczynam zmasowaną walkę z cellulitem! Cel: gładkie nogi na majówkę 2015! Środki: ćwiczenia, dieta, pielęgnacja, suplementacja! Kto ze mną? Motywacja gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie przyłączam, ale na odległość trochę cieżko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsaja
Ja :) Walczę razem z venus legacy (w Dermamedzie we Wro) - jestem po 2 zabiegu, jeszcze 3 przede mną :) w czerwcu mam zamiar biegać po plaży w bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×