Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

Gość nnk
Szczupła osoba z cellulitem (najczęściej): je tylko kanapki, surowe sałatki i owoce, serki, jogurt, jakieś małe ciastko lub batonik, pije herbatę z cukrem i cytryną, i ma siedzącą pracę; często jest senna i zmęczona, ma mało siły, dużo rozmyśla, ma skłonność do zaparć albo zapaleń ukł. mocz. Kilka możliwych przyczyn: wyziębienie organizmu powodujące m.in. spowolniony metabolizm i "zimną śledzionę", dolna połowa ciała prawie nie używana ;-), nietolerancja wszechobecnego glutenu!!! Możliwe sposoby uzdrowienia: NIE jeść: chleba, bułek, pierogów, naleśników, ciast, słodyczy, surowych owoców i warzyw, jogurtów, tłustej śmietany, mleka, białych serków na zimno, sera żółtego, ryżu białego, mąk i produktów glutenowych (chlebek, bułeczki, ciasteczka, makarony, pierogi, naleśniki) , mięsa w dużych ilościach; JEŚĆ: kasza gryczana!!!, kasza jaglana, kasza i produkty z orkiszu, ew. małe porcje kefiru, pieczone owoce, (np. jabłka, banany), warzywa na gorąco (z grilla albo szybkowaru, fasolka zielona, marchew, ziemniaki, brokuł etc. ), jajka, ryż brązowy, produkty bezglutenowe tylko samodzielnie zrobione, przyprawy w smaku gorzkim, bazylię, pomidory, zupy bezmięsne, rozgrzewające przyprawy (imbir, cynamon, kardamon etc.), ew. chude mięso i ryby. No i trochę ruchu, najlepiej na powietrzu. Bez tego żadne drogie zabiegi nie pomogą na długo. O tym się nie mówi bo przemysł kosmetyczny by padł, a to przecież jest biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na cellulit pomogły dermomasaże. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu. Za 12 masaży płaciłam tylko 599 zł, chodziłam 3 razy w tygodniu i całkowicie pozbyłam się cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już powalczyłam ostro :) oczywiście aktywność fizyczna, odpowiednia dieta- i...mała pomoc :) mianowicie Venus Legacy, cuda czyni :) mają go w kilku gabinetach, m.in. we wro, w dermamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też MIAŁAM ten problem :) zdrowszy styl życia trochę więcej ruchu i delikatny wspomagacz w postaci masaży podciśnieniowych Icoone :P Namówiła mnie na te zabiegi znajoma choć z początku wogóle nie wierzyłam że będzie jakiś efekt. Byłyśmy obie w Consensus med w Krakowie i obie jesteśmy mega zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfizjoterapeutalublin
Witam. Czytam tak Wasze komentarze i oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla Pań to wielki problem, mam wiele pacjentek, które starają pozbyć się cellulitu, chcą mieć gładziutkie i śliczne ciało, szczupłe nogi itd. Istnieje wiele metod zwalczających tę przypadłość, oczywiście wszystkie z nich mają jakiś pozytywny wpływ, ale należy zawsze też brać pod uwagę kwestię indywidualną każdej osoby. Dana terapia u jednej w szybkim tempie "zdziała cuda", u innej trzeba się troszkę napracować. Pamiętajcie, że najważniejszą rolę odgrywa tutaj aktywność fizyczna zwłaszcza danych partii mięśniowych i to jest najistotniejsze. Wszystkie te kremy, balsamy czy olejki tylko i wyłącznie wspomogą tę walkę, często bardzo skutecznie (ja używam do masażu czekolady, która chyba najbardziej przypadła do gustu moim Paniom). Dodatkowo podczas terapii wspomagam się kinezjotapingiem, który bardzo skutecznie poprawia przepływ chłonki, tkanki są fajnie odżywione, elastyczne. Są także inne specjalistyczne już zabiegi, które najczęściej są drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Także pamiętajcie - najważniejsze są ćwiczenia,*******aktywność. Bardzo polecam jogę, jazdę konną, rower i oczywiście pływanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankajawor
Ja nie wierzę w żadne kremy, ani w żadne tabletki. Prawda jest taka, że nawet ćwiczenia mi nie pomogły. Chudłam, ale cellulit był nadal, głównie na udach. Koleżanka namówiła mnie na zabiegi Venus Freeze w salonie Vici w Krakowie. Zrobiłam osiem takich zabiegów i efekt jest wow. Cellulitu już właściwie nie mam, skóra jest o wiele bardziej jędrna. Dziewczyny - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też niestety nie pomagały ćwiczenia i odpowiednia dieta. Dopiero odpowiednie zabiegi w Dermamed przy Żeromskiego we Wrocławiu pomogły mi poradzić sobie z problemem. Każda kobieta chce mieć piękne i zgrabne nogi i dzięki nim wszystko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna55
Nieważne czy lato czy zima - walczyć trzeba! Dziewczyny, ostatnio odkryłam zabiegi transdermalporacji z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na bezbolesnym wprowadzaniu w głąb skóry dużych dawek substancji aktywnych (witamin, składników mineralnych, składników o działaniu nawilżającym, łagodzącym podrażnienia etc.). Już po jednym takim zabiegu widać niesamowite efekty - skóra jest o wiele bardziej ujędrniona i sprężysta, na dodatek efekty są długotrwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie nie slyszalyscie o zabiegach VelaSmooth? No nie, prosze was caly swiat je robi,w koncu dotarly do Polski, jedyne skutecznie jakie znam, a wierzcie mi mam fiola na punkcie gladkiej skory, wszystkiego juz probowalam, jezdzilam nawet po 200 km na zabiegi ale od kiedy jest Vela spie spokojnie, moje cialo jest idealne, polecam wam sprobowac zeby nie bylo, i zobaczycie juz po pierwszym ze inne urządzenia sie chowaja, nawet Madonna o tym wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam. Potwierdzam sa bardzo skuteczne, ale niestety tylko w kilku klinikach je robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie do lata jeszcze daleko, alre warto juz teraaz pomysleć o tym, zeby dobrze prezentować sie w bikini. Jakie macie sposoby kobietki? Czy coś szczególnego robicie? Ja juz teraz zapisałam się na masaże i zabiegi antycelulitowe (http://www.esthetique.com.pl/), żeby mieć więcej czasu na lepsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka11
Polecam zabiegi Redustim, które redukują tkankę tłuszczową, ale także świetnie ujędrniają ciało. Jestem po serii dwunastu zabiegów robionych w Vici Clinic w Krakowie i widzę ogromną różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, nigdy nie wierzyłam w kremy na cellulit, zwłaszcza w te tanie za 20 PLN , które to cudem miały rowiązać mój problem prawie za darmo ! Zainwestowałam jednak w serum do ciała EVENSWISS BODY REPAIRING COMPLEX. Pisze "zainwestowałam" , bo tanie nie jest. efekty po miesiącu stosowania są super : skóra rzeczywiście nie ma już bruzdek, które widziałam gołym okiem a po ściśnieciu skóra była faktycznie jak z pomarańczy. Dodatkowo, serum super uelastyczniło skórę a uda wydają się szczuplejsze. Trzeba polować na okazję w sklepie www. sheartist.com. Sa tam często promocje - ja kupiłam to serum z rabatem 20 % , ale widziałam tez obniżkę o połowę. Polowanie jest istotne, bo opakowanie wystarcza tylko na tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jewal66
Dołączam się do tych, które wypowiedziały walkę cellulitowi. Po próbach z kosmetykami zaczęłam eksperymenty z dermokosmetykami. Na FB znalazłam coś takiego www.facebook.com/ElancylParis Czy któraś z was testowała może na sobie ELANCYL Slim Design? Czytałam, że 7 dni wystarczy na to, aby zobaczyć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina26
Ja testowałam Elancyl. Na początku myślałam, że to takie same bajki jak z innymi dermokosmetykami (również tymi bardzo drogimi) ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Moim zdaniem warto w niego zainwestować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunidka
ja miałam problem podobnie z cellulitem mimo, że szczupła budowa, młoda..w miare zdrowo się odżywiałam. Cuda zdziałało wywalenie makaronów, białe pieczywo- ALKOHOL raz na jakis czas i duuużo wody. Zaczełam cwiczyc 3 razyw tyg. i jak ręką odjął. Do tego stosuje kremy a najlepiej działa Cocoa Butter <3 Tak samo prewencyjnie jak na rozstępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunidka
z kolei koleżanka ostatnio zafundowała sobie wyjazd i własnie zrobiła zabieg..likwidujący :) ale to już jak ktoś ma ochotę wydac na zabieg na mega szybki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multonka
Gdzie ten wyjazd? Było taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko o czym tutaj piszecie, to metody może i w jakimś stopniu skuteczne ale trzeba tego zrobić około mnóstwa, ja miałam 3 stopień celluliu bo byłam wcześniej leczona sterydami i moje uda poprostu wzbudzały u mnie mysli samobójcze, masakra, wyszukiwałam wszystko co tylko może pomóc, aż endokrynolog , lekarka kazała mi znależc zabieg Vela Smooth lub \shape urządzeniem firmy Syneron, które jest bardzo mocne, do tego stopnia że robi siniaki na pierwszych zabiegach i bardzo mocno drenuje skórę, miałam cięzko wytrzymać ale po 10 zabiegach bajka! moje wielkie grudy zapadły się, nie ma ich, jest o niebo lepiej, działam dalej ale juz teraz moge powiedzieć że efekt jest super i jeżeli komus ma to pomóc tak jak mi to polecam serdecznie, Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 0206
W takim razie i ja zaczynam taka kuracje z oble Health. Skoro piszecie ze jest skuteczna to własnie czas teraz na mnie. Oby do lata skutecznie pozbyć się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie zima :) Ja walczę bo w styczniu mam zaplanowane wakacje w ciepłych krajach. W zeszłym roku chodziłam na enermologię i efektów praktycznie nie widziałam. Teraz zdecydowałam się ma mezoterapię mikroigłową ze specjalnym preparatem antycellulitowo-drenującym. Jestem po 3 zabiegach i już widzę dużą różnicę w wyglądzie skóry, jest dużo gładsza, bardziej napięta, coś na pewno ubyło w obwodzie ale się nie mierzyłam. Polecam zabiegi w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam 4 zabiegi VelaSmooth jak tu kolezanka pisze te co robi Madonna, noooo nie powiem jak Madonna jeszcze nie wygladam ale po 4 jest duzy efekt golym okiem widac ze grudki znikaja, zabieg niestety do przyjemnych nie nalezy ale baaardzo silny, zadne tam kiziu miziu czary mary, po prostu konkret! Laski bierzcie sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczę z moim cellulitem dzięki VelaShape III w klinice Dr Legrand. I polecam, moje uda po pierwszym zabiegu już są bardziej jędrne i gładkie. Po świętach idę na kolejny zabieg. Pani kosmetolog zalecała trzy więc kupiłam pakiet. Zauważyłam, że dzięku Veli mam także więcej luzu w spodniach, które kiedyś były bardziej obcisłe. Drogie Panie w klinice Dr Legrand na prawdę zabiją Cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×