Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

Gość Zadowolona i polecam
Potwierdzam, liposukcja ultradzwiekowa jest najlepsza z dostepnych urzadzen w wyszczuplaniu. Słyszałam tez o kriolipolizie, ale nie doswiadczylam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooonii
Ja miałam karboksyterapie i też super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sooonii Hej! też robię karboksyterapię. Miałam 6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Możesz napisać ile zabiegów miałaś i jaki to był cellulit i który stopień? Ja mam wodny i jak na razie efektów nie widzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejta66
Ja w tamtym roku mialam zabieg z mesoline na calulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejta66
Bylam po ciazy i ciezko bylo sie pozbyc. Efekt byl dobry i zaczelam cwiczyc zumbe ido tej pory zero celu. Polecam zabieg na poczatek bo to dodaje motywacji, ale nie ma jak regularne cwiczenia. Nic ich nie zastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja na cellulit??!!!! Palnij sie w głowę ! Lipo nie ma żadnego wpływu na cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuleczka980-
w tamtym roku walczyłam i zwalczyłam:) W tym tylko utrzymuję efekty :) Więc ogólnie cellulit już nie jest moim problemem, a jak się pojawia to tylko przez moje lenistwo. Na szczęście znam szybki i sprawdzony sposób by się go pozbyć na nowo :) A co robię?? stosuję profesjonalne kosmetyki i owijanie ciała folią. Działa i dzięki temu mój cellulit to przeszłość po prostu:) Więc polecam. A osoby zainteresowane tematem odsyłam na bloga cellulitowo.pl - tam i kosmetyki i cały body wrap jest opisany bardzo szczegółowo. To z tego bloga dowiedziałam się jak pozbyć się tego cholerstwa - i u mnie ten sposób sprawdził się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja ma ogromy wpływ na cellulit! Cellulit to nic innego jak tłuszcz. Tak więc zabiegi liposukcji ultradzwiekowej jak najbardziej likwiduja cellulit i ujedrniaja skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię! Ja miałam lipo mam średni cellulit i nic mi nie zszedł. Nawet lekarze mówią ze lipo nie wpływa na cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem szczupła mam 164 zw, i waże 49 kg. Tłuszczem jestem oblepiona. Za tydzień idę do dietetyka, i trenera. Wydaje mi sie ze zle sie odzywiam, i do tego nie ćwiczenia od 2 lat, a i jak cwiczylam to miałam to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po robiłaś lipo skoro wiedziałaś, że nie zadziała na twój cellulit i lekarze ci mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam lipo z myślą o cellulicie tylko wiadomo w jakim celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam od biegania, stosuję maskę kawową, masaże i ćwiczę z Chodakowską. Zrezygnowałam z kawy na rzecz herbatek ziołowych i wody z cytryną. Nie używam soli, za to wszystko posypuję pieprzem. Do tego detocell dwa razy dziennie. Uważam, że to lepszy sposób niż pójście na łatwiznę i wizyta u chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja mam do sprzedania kawę mieloną 2,70 za 250g której dopiero co upłynął termin ważności , super nadaje się do peelingów kawowych:) firma26małpao2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikktorriaa
Jesli pojdziecie juz do lekarza to polecam zapytac go o mezoterapie cellucare. Naprawde jest to bardzo dobry zabieg jesli chodzi o pozbycie sie problemów z pomarańczową skórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relioza
No ja dałam radę z Detocellem, fakt że łykałam go ze trzy miesiące, ale po dwóch tygodniach już widziałam poprawę, także dla mnie to wypróbowany sposób, ale ruszać się podczas kuracji trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołłajska
Całkowicie sie zgadzam jesli chodzi o Cec efekt. Ja mieszkam niedaleko Zielonej Góry. I to nie jeden z zabiegów na które tak naprawde decyduje własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie detocell i inne domowe sposoby bardzo pomogły, ale nie zamierzam spocząć na laurach, bo wiem że jak tylko trochę odpuszczę to podczas kolejnych wakacji znowu będę musiała wojować z cellulitem i kilogramami. Dlatego mam zamiar kontynuować moją walkę - dieta, ćwiczenia, dużo wody i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszym sposobem, żeby się pozbyć pomarańczowej skorki okazała się wizyta w Good Time day spa, odpowiednio dobrane zabiegi mogą zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio dobrane zabiegi można wykonywać w domu. Nie dość, że taniej to jaka oszczędność czasu. A skoro już zaniedbało się swoje ciało to należy włożyć trochę wysiłku, żeby doprowadzić je do właściwego wyglądu. Poza tym nie wierzę, że zabiegi w salonach działają cuda - bez diety cellulit i tak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda lato sie skonczylo, ale to nie znaczy, ze trzeba przestac o siebie dbac. Zawsze mozna sobie wyznaczyc cel na nowy rok, np pozbycie sie cellulitu raz na zawsze! :) Wystarczy trzymiesieczna kuracja z detocellem, cwiczenia i dieta. Fajnie jest zrobic sobie zdjecia przed i po kuracji i pozniej porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohomees
nie tylko na lato. ja bylam niedawno na serii zabiegow w welldermie,m bo chodze na basen i tez mi jest glupio wychodzic z tylkiem z takim pomarszczeniem:))) haha :) najwazniejsze,ze pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co ci ślicznotko pomogło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do naganiaczki z Welldermu czy tak zmasowany atak zadowolonych cioć znajomych i nas samych faktycznie przekłada się na większy ruch w interesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, na pewno ;). Szczególnie, że to przecież bardzo prawdopodobne - nic nie robisz, a cellulit cudownie znika i chudniesz. Niestety - skoro najpierw nagromadziło się tłuszcz to teraz trzeba pocierpieć i włożyć trochę wysiłku, żeby się go pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przeczytałam temat wątku to się zaczęłam zastanawiać kto nie walczy? ja to już nie mam sił, może się skuszę na zabieg. Widziałam, że w Studio laser tez można taki zabieg zrobić, może się w końcu pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×