Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

no ja tez tak biorę właśnie od początku kwietnia go, ja mam ta wersję aqua. Moje efekty to na razie mniej wody w organizmie - to zdecydowanie, hihi - efekt zwiększonej diurezy jak się patrzy :) co do cellulitu - oglądam się codziennie, na razie nie zniknął, myślę że jeszcze z miesiąc i coś będzie widać. Bo na razie to może tak jak u ciebie - poprawiła mi się może troszkę jędrność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooselka
A napiszcie dziewczyny jeszcze ile miesięcy trzeba przyjmowac ten suplement dla naprawde dobrych efektów ? Czy jest to okres minimum 3mc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to trzy miesiące to minimalnie żeby coś zobaczyć - ja zamierzam brać tak właśnie 3-4 jak zobaczę że działa to będę polecać. Chociaż nie powiem jak na razie złego słowa, bo po miesiącu już widzę różnicę w wyglądzie skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A próbowałyscie
Masażu bańką chińską albo liposukcji ultradzwiekowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biorących suplementy
Producenci 'cud tabletek' na cellulit zarabiają na takich jak wy :( ... Jestem farmaceutką błagam Was nie kupujcie czegoś co działa na zasadzie placebo,a efektów można się spodziewać ale jeszcze dodatkowo ćwicząc przy odpowiedniej diecie :/... Dam Wad dobrą radę jeśli macie cellulit 'tłuszczowy' to dieta i odpowiednie ćwiczenia pomogą go zwalczyć, jeśli to cellulit wodny polecam masaże na poprawę krążenia i jogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wlasnie masaze
Masaz antycellulitowy w polaczeniu z banka chinska albo endermologie. Wybralam to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliwanilli
Placebo czy nie dla mnie to duży kopniak, a skoro mobilizuje mnie do działania to nie widzę problemu. Poza tym po coś przyjmuje się suplementy diety i zawsze to jakieś uzupełnienie składników. Ja przyjmuję kapsułki na dzień i na noc. Wiem, że od samego łykania tabletek nie schudnę i nie pozbędę się cellulitu, ale te wszystkie zabiegi mam nadzieję doprowadzą mnie do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że farmaceuta powinien wiedzieć, że na cellulit wodny pomagają tabletki usuwające nadmiar wody. i nie nazwałabym tego efektem placebo - składniki preparatu mówią same za siebie. Mówię tu o tym który ja biorę, nie wypowiadam sie za inne cud tabletki bo takowych nie ma. No a sprawą oczywistą dla mnie jest to - że same tabletki nic nie zdziałają jeśli nie będzie aktywności fizycznej czy jak już było wspomniane masaży czy innych takich. nie stać mnie na drogie zabiegi ale codzienne wsmarowywanie balsamu myślę że pomoże na mikrokrążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biorących suplementy
Szarlotka weszłam tu w dobrych intencjach,a wyczuwam od Ciebie jakby o coś Ci chodziło? Wiesz na nadmiar wody dobre są herbatki, nie tabletki które mają w sobie cząsteczkę jakiegoś składniku i który na dodatek nie wchłania się w 100proc. Ja nie mówię,że suplementy nie są dobre bo w jakiś sposób uzupełniają niedobory w organizmie i mam tu na myśli choćby witaminy. Tabletki na cellulit nie rozbiją nam tkanki tłusczowej niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi o nic nie chodzi, po prostu wychodzę z założenia że jeżeli ktoś ma pić ziołową herbatkę z pokrzywy czy czegoś tam innego a może też wziąć tabletkę to jego sprawa i problem. Ja mówię głónie w swoim imieniu. Poprostu mam te tabletki aqua bo dla mnie poza swoim działaniem są też większą motywacją do innych czynności antycellulitowych. Znam siebie i wiem, że herbaty bym nie brała tak regularnie jak kapsułek. A to ile sie wchłonie to już mniej istotne dla mnie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze sam z siebie cellulit nam nie zniknie...to bylby chyba cud! Po pierwsze biorac takie tabletki jak np detocell nie siedzi sie na pupci i marudzi "och jak ja brzydko wygladam", tylko zakladamy adidasiory, dresik i myk na silownie lub w domku pocwiczyc. A przede wszystkim kazda kobieta wie, ze trzeba ograniczyc..sol! niestety, ale to on sprawia ze oklada nam sie tkanka tluszczowa....wiec zdrowo sie odzywiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie detocell działa, nawet jeśli to placebo, to niech tak działa dalej ;)Zawsze się dużo ruszam, ćwiczę, staram się stopniowo zmienić dietę, a mimo to waga ani cm nie znikały... a teraz mam już 3 kg mniej i po 1 cm mniej w każdym udzie. A to dopiero niecały miesiąc, liczę po 3 miesiącach (do wakacji) efekt bedzie jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubotek
mi na cellulit pomogły masaże bańką chińską, chodziłam 3 razy w tygodniu po 40 minut, zajęło mi to 4 tygodnie ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka z 2
Mi cellulit zniknął przypadkiem od.... stresu :/ przyznam się...prawie wogóle nie jadłam co najwyżej jakiś 1 posiłek dziennie typu zupka chińska :O... ...schudłam 10 kg i cellu nie ma, tylko niestety ciało takie troche flakowate muszę je trochę ujędrnić i brak witamin tez zrobił swoje więc zaczęłam się zdrowo odżywiać. Na pewno nie próbujcie tego sposobu :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka z 2
Mi cellulit zniknął przypadkiem od.... stresu :/ przyznam się...prawie wogóle nie jadłam co najwyżej jakiś 1 posiłek dziennie typu zupka chińska :O... ...schudłam 10 kg i cellu nie ma, tylko niestety ciało takie troche flakowate muszę je trochę ujędrnić i brak witamin tez zrobił swoje więc zaczęłam się zdrowo odżywiać. Na pewno nie próbujcie tego sposobu :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariika90
Jak rozpoznać który to cellulit wodny a który tłuszczowy ? Pytam bo przyznam ze sama nie wiem jaki Detocell kupić. Czy jest tutaj jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowcie jak chcecie
Żaden DOCEL nie pomoze na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowcie jak chcecie
Zeden DETOCEL nie pomoze na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje ale skoro
chca wyrzucac pieniadze w bloto ale jesli chodzi o tansze rozwiazanie i usuniecie cellulitu to proponuje codziennie rano i wieczorem stanac przed lustrem i wmawiac sobie ze cellulit jest mniej widoczny :D chyba ze wy musicie miec '''wspomagacze''' zeby sobie cos wmowic to pijcie przy tym wode z kranu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka15-85
Ja juz walke zakonczylam i wygrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koarbowannnaa
Polecam do walki ze cellulitem genialne preparaty Dr Lauranne ( Włochy). Zestaw składa się z kilku preparatów ( ampułki, maski etc). Genialne efekty już za pierwszym razem. Bardzo prosty w użyciu a co najważniejsze teraz w promocji w gruperze. Zeby było ciekawie koszt jednego zabiegu wykonanego w domu to zaledwie 19 złotych :) a skuteczność taka sama jak w gabinecie. Nie wiem jak długo trwa promocja - warto pewnie się pospieszyć bo w normalnej sprzedaży jest dużo droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililaj300
u mnie po braniu deto cellu po trzech miesiacach dopiero bylo widac znaczna roznice. A bralam dokladnie deto cell aqua, przy okazji wkoncu "zrzucilam" nadmiar wody z organizmu i przestalam uzywac soli do potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliwanilli
Mój cellulit na pewno jest lipidowy. Wodny to u szczupłych dziewczyn, a ja mam co zrzucać...macie jakieś fajne przepisy na domowe "mikstury"? Peelingi, maski itp.? To podobno też przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje BMI wskazuje na odpowiednią wagę, także to był jeden z podstawowych powodów który nakierował mnie na wybór detocellu aqua. Wydaje mi się, że tu podobnie jak z walką z wagą, 2-3 miesiące to minimum, ale wszystko jest uzależnione od rodzaju organizmu jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliwanilli
Też tak myślę. Trzeba zrzucać wagę stopniowo, bo tylko wtedy można liczyć na trwałe efkty. Tak samo jest z cellulitem. Ta walka musi trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detocell slim efekt pomaga nie tylko przy redukcji cellulitu, ale takze wspomaga przy odchudzaniu, takze jesli chcesz pozbyc sie zbednych kilogramow to jest to cos dla Ciebie. Trzeba pamietac, ze od samych kapsulek nie pozbedziemy sie cellulitu, potrzebna jest dieta wzbogacona w witaminy i cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam, czy jest ktoś, kto nie walczy z cellulitem, jednak trochę głupio pokazać się w stroju kąpielowym z pomarańczową skórką. Więc jakoś sobie trzeba radzić, ja też się zastanawiam jak się jej pozbyć, masaże, peelingi, ale jeszcze się wybieram do Good Time day spa na serię zabiegów, bo już chyba wszystko wypróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjjja
ja walczyłam, walczyłam i nic z tego nie wyszło, te wszystkie kremy to się do niczego nie nadają. Teraz jestem w trakcie zabiegów antycellulitowych na uda w salonie Elite . Po dwóch zabiegach juz widzę różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejsze na cellulit i schudniecie jest cai lipo, po serii 8 cm mniej i ani sladu cellulitu, a nie sadzilam ze kiedykolwiek sie go pozbede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×