Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobawmy się

pobawmy się.. odpowiedz na moje wszystkie pytania

Polecane posty

pobawmy się - nie tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi...;) Poza tym lekkie niezrównoważenie może być, nie cierpię niestabilności:) Maleńka. Gdybyś miała wybrać jeden owoc, który odda Ciebie, jako osobę, co by to było i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkie pytanie zadałeś ale myślę że truskawka są słodkie i większość je lubi można przy nich będą z facetem rozkoszować się podając ze śmietanką jednak bywa czasem też gorzka i nie dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajć... jestem uczulony na truskawki:D Jestem raczej minimalistą, a mój ulubiony wystrój wnętrz to "obojętne"... jednak jest taka rzecz, która przypomina mi dobrze o kierunku, jaki trzeba obierać. Busola - prezent od bliskiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli był byś uczulony na mnie hehe :) aniołkiem to ja nie jestem ale poczucie humoru to mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusia1999
chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc sobie spokojnie z zakupami chodnikiem, zagapiłaś się i uderzyłaś w przystojnego faceta. Najpierw na Ciebie nakrzyczał z oburzoną miną, zwyzywał od ślepych idiotek, po czym pomaga Ci podnosić zakupy i się przedstawia. Dasz mu szansę siebie poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że dam każdy mówi rożne rzeczy pod wpływem emocji i każdemu należy się druga szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każdy facet... porządnie podbijam mu oko. A następnego dnia idziemy na piwo poważnie porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no własnie bo na prawo ode mnie nie ma nic :P ja z drugiego końca Polski bo Podkarpacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodzi do Ciebie dziewczyna która zawsze Ci się podobała ale nie miałeś odwagi zagadać pyta Cię o drogę co robisz ?? Wskazujesz i idziesz dalej zaprowadzasz czy może coś innego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176cm
k ech, nie było mnie przez chwilę i ledwo się odnalazło moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale osoba która załozyła temat uciekła więc już na nic odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię swoje rozwiązania. Tłumaczę jej wszystko dokładnie, po czym daję jej swój numer i proszę, żeby zadzwoniła jak dalej nie będzie mogła znaleźć tej drogi. Zatem rzucę los znajomości w jej ręce. Takie wyjście pośrednie, gdybym wskazał drogę i uciekł - wyszedłbym trochę na typowego nudnego, zabieganego faceta. Natomiast gdybym na siłę chciał ją odprowadzić to byłoby lekko natarczywe wobec nieznanej osoby. Wystarczyłby mały sygnał z jej strony, a już zająłbym się resztą. Nawet mały sms:"Dzięki za wskazanie drogi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co nam osoba, która założyła ten temat, skoro sami również możemy się powypytywać na wzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka92 jesteś z woj podkarpackiego... okolice Krosna, Jasła, Rymanowa, Rzeszowa, Leska, Ropczyc?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje rozwiązanie oczywiście ja podałam tylko przykład :) Beliar oczywiście że sami też możemy jak widać to robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zbudowany :) Kobieta ładna a pusta czy raczej przeciętna a z humorkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.... blisko strasznie. Między Jasłem a Rzeszowem są... Warzyce, Cieszyna, Wiśniowa, Strzyżow, Łańcut... i tak dalej :D Zaciśnijmy, między którymi miejscowosciami które teraz podałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYGMUNT06
MOGĘ SIĘ DOŁĄCZYĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×