Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrgwtwe

pomóżcie mi w sprawie wózka

Polecane posty

Gość hrgwtwe

jestem już tak skołowana że sama nic nie wiem nie wiem jaki wózek kupić dla dziecka; mały urodzi się pod koniec czerwca i nikt mi nie potrafi doradzić czy lepiej kupić wózek 3-funkcyjny, czy lepiej gondolę a potem spacerówkę czy lepiej taki rozkładany na płasko ze śpiworkiem i przekałdaną rączką;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sprawdził się
3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystycznie tak
ja bym wybrała 3 w 1 lub samą gondolę, a później dokupiłabym spacerówkę dziecko urodzi się w czerwcu, ale gondola posłuży Ci jakieś 5-6 miesięcy, czyli powiedzmy, ze dziecko pojeździ w niej do listopada/grudnia - na pewno będzie mu cieplej w jesiennych miesiącach w gondoli niż spacerówce po której hula wiatr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz kupić spacerówkę, to polecam wózek firmy Arti, np. Arti Sunny, jest bardzo funkcjonalny, a do tego tani :) mam go sama i się bardzo sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgwtwe
rozważam za i przeciw i nie wiem; w sumie gondala posłuży m iz poł roku i nie wiem jak długo potem będzie służyc spacerówka od gondoli - wszyscy mówią że potem to i tak lekki wózek trzeba kupić. Z drugiej strony wózki z przekładaną rączka wydają się też ok - bo maja śpiworki i można dziecko opatulić podobnie jak w gondoli. Mają dodatkowy atut-przekadaną rączkę i są tańsze niż 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę pomocccc
Tak tylko weź pod uwae żę z gondolki przestaniesz korzystać w okolicach grudnia. Jak wymienisz na lekką spacerówkę to jak spadnie śnieg będziesz siedziała z dzieckiem w domu. Wydaje mi się że 3 w 1 to najlepsza opcja bo spacerówka będzie sprawnie jeździła przez śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku 3 czy 2 w 1 zdecydowanie. Dopiero w grudniu/ styczniu zaczniesz korzystać ze spacerówki, a biorąc pod uwagę, że to zima, będziesz potrzebowała czegoś dużego, obszernego, na pompowanych kołach. Polecam Tako Jumper. W przyszłym roku latem ewentualnie dokupisz lekką parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci współczuję
polecam implasta bolder sd ecoline rewelacyjny wózek! ja mam komplet czyli gondolkę (bardzo duża, większa od innych więc dłużej dzidziuś w niej pojeździ), spacerówkę i nosidełko, oczywiśce gadźety typu parasolki, moskitiery, torby itp były w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też mam bolder sd firmy implast, rodzę w czerwcu. Wózek ma dużą gondolę, więc myślę, że pół roku spokojnie nim pojeżdżę, później będzie zima, to przesiądziemy się w spacerówkę z zestawu-na pewno będzie wygodniejsza niż parasolka, która ma małe kółka i ciężko byłoby nią jechać po śniegu, a bolder ma duże pompowane koła, więc będzie się gładko jeździło. Kupiłam zestaw 3w1 na tej stronie: http://www.swiatwozkow.pl/wozki-implast-c-31_286.html?osCsid=e1a3ef058bbf3b1de09258d67dfb4b28 można wybrać zestaw z fotelikiem maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×