Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam i ja- również po sniadanku:) Elizka gratuluje!!! Ewa nie spiesz się tak- dziś jeszcze pazdziernik- co prawda ostatni, ale zawsze:) A ja zamierzam dziś zagonic do malowania sufitow mojego Krzycha i okna musze pomyc ale wiem że nie powinnam. A poza tym odpoczywac odpoczywac, a jutro na izbe przyjec na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam, że od kiedy już nie staram się na siłę spać na lewym boku, to się lepiej wysypiam. Fakt, zaliczam parę "obrotów" każdej nocy, ale przez to rano się budzę wypoczęta. Śpię na zmianę na lewym i na prawym boku. Tylko na wznak unikam, bo wtedy rano ból głowy i ciśnienie. Mam nadzieję, że jakoś się wszystko ułoży, ale i tak jestem zdołowana faktem, że praktycznie do samego dnia porodu będę na walizkach i w biegu. :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA!!! Eliza gratulacje szczere !!! ;) EWCIA no nasal DOBRZE ;) I niech tak zostanie;) ulozysie ulozy !!!!zobaczysz;) Klaudyna no zebus wiedziala ...napewno mi mloda NIE zmarznie;) Wstalam...kuchnie ogarnelam...pranie wlaczylam...( z prezentami dla malej;) sniadanko zjadlam....kawusie chlipe....I milego dzionka Wam I sobie ZYCZE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o rozmiarze kombinezonika? Wymieniać ten 68 na 62, czy nie? Bo już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulka mój kombinezon jak na złość na opis 3-6 mies wiec jest duży ale ciocia mówiła ze i tak używała go od razu bo dzidzie na cebulke ubieramy. podobno dzidzia urośnie w mik wiec mam sie nie martwić dziewczyny z doświadczeniem poradzić trzeba ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA...JAK CHCESZ ZAKLADAC TYLKO TEJ ZIMY TO BYM WYMMIENILA....A JAK WIOSNA TEZ....TO BYM KUPILA MNIEJSZY ZIMOWY...A TEN ZOSTAWILA NA WIOSNE????? BO tam mysle ...ze nasze dzieciaczki ok 68 cm to ok kwietnia beda miala....( oczywiscie zalezy od wzrostu przy porodzie I apetytu malenstw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Ja też kupilam kombinezon na 68 bo stwierdzilam że taki wystarczy mi na caly sezon. Malucha i tak przykrywasz kocem wiec kto bedzie widzial że ma troche przydlugawe nogawki, zreszta ja opatentowalam wciaganie nogawek do srodka;) rozpinasz kombinezon i od srodka wkladasz reke i do srodka wciagasz nogawki i nie beda aż tak wisiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra EWCIA poczytalam teraz ,ze 68 to dzieciatko ma gdy jest3/5 mcy NA swiecie....no chyba ze jest pulchne ;) wtedy nawet NA 2 miesieczniaka 68 cm BEDZIE ok.....wiec moze poprostu zostaw....a w jak zobaczysz ,ze BEDZIE duzo ZA duze;) to najwyzej dokupisz ;) I tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka Zostaw ten 68. Tak jak Sylwia pisze 68 dziecko moze miec w 3/5 miesiacu. Jak mi lekatz powiedzial że mogę urodzic wczesniej to obstawilam polowe listopada- 3 mies to do lutego a 5mies to akurat bedzie w sam raz? A tak mam 68 i jestem pewna że mi wystarczy na ten sezon tymbardziej, że pod kombinezon ubierasz dziecko w jakis spioch czy dresik, a maluch musi też miec miejsce żeby sobie pofikac nozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :* byłam dziś z małą u lekarza bo nam się nie podobało jak zakaszlała w nocy i baliśmy się ją zostawić na wszystkich świętych ale dzięki Bogu wszystko ok. osłuchowo dobrze tylko katarek ma kazała dawać lipomal i nasivin do noska i czasami czyścić wodą morską nasza pediatra jest przeciwna antybiotykom i bardzo dobrze :) Eliza-gratuluję :* Sylwia-śliczny ten kocyk też taki dostałam od przyjaciółki co mieszka w anglii jak się Amelka urodziła i bardzo byłam z niego zadowolona taki milutki i cieplutki teraz też podobny kupiliśmy :) Ewka-ja bym zostawiła 68 cm ja kupiłam na Amelke ciuszki 56 i były za małe bo miała 58 cm jak się urodziła zobaczysz jak Mały będzie szybko rósł :) widzisz jak wszystko się układa za niedługo napiszesz że siedzicie w nowym mieszkanku :) Klaudia- ja myłam okna w tamtym tyg. chodź mama i mąż mi nie pozwolili ale ja wolę wszystko sama zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzieki dziewczyny za gratulacje :) kurcze przez ta zmiane czasu moja corce sie spanie rozlegulowało i dzisiaj nie spie od 5 a teraz juz mała sobie drzemie :/ grrrr nie chce tak. Trzeba cos z tym zrobic jutro. Ewa wszystko zdążysz zobaczysz ;) jeszcze jest sporo czasu. A ja juz tez mam pierwsze ubranka :D Moja mama mi przywiozła w weekend używane od ciotki :) Śliczniuchne. Troche tylko dokupic musze. Na zakupy ruszamy w weekend/ Ewa a ile masz czasu na zwrot kombinezonu? Moze zostaw póki co a najwyzej maz zamieni jak dziecko bedzie malusie. Ja to tylko sobie upatrze i pokaze mezowi jaki mi sie podoba i on kupi jak bede w szpitalu - bo tez nie wiem jaki rozmiar. A mam poki co rozowy :D rozm 62. W razie czego synus od biedy w rozowym przyjedzie do domku :P A mi dzisiaj tak palce spuchły ze chyba musze zdjac juz obraczke. Tzn jak dam rade :P ide poszukac jakiejs oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolkajolka- fajny ten wózek tylko ja wybrała bym 10 czarny z zielonym a mąż mówi ze fajny kolor taki nie spotykany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZKA....;) ja JUZ obraczki od 5 mca NIE mam...NA paluszku;( Niunka ja tez okna pomylam w sobote...od wewnatrz ...NA zewnatrz myje jeden kolo co miesiac....BO NIE Wiem czy wiecie ale w UK jest wszystko NA odwrot...np zlewy maja 2 krany...z jednego Levi ciepla WODA a zdrugiego zimna....jak chcesz srednia to sobie w rekach czlowieku zmieszaj ;) a co do okien to otwieraja SIE do zewnatrz....czyli jak ktos w domku mieszka jak ja...to musialby po drabinie wchodzic do mycia okien NA 1 pietrze;) tak wiec FACIO PRZYCHODZI I MYJE 9 okien od zewnatrz...a ja wewnatrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ANDZIA...NO TAK WLASNIE MYSLALAM ;) ONI pubis sobie zycie uprzykrzac;) hahahaha ;) dla mnie to bylaw katastrofa NA poczatku...no a teraz...hmm mm przyzwyczailam SIE I tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/nowa-kolekcja-spiworek-coccobello-68-i1855873408.html Źle się wyraziłam. Kupiłam takie coś w rozmiarze 68 - to nie ma nóżek i ma być tylko na tą zimę. Pomimo rozmiarów w tabelce 68 jest naprawdę duuuuuże. Mały by mi w nim zginął. Wymieniłam na 62 i będzie akurat. Różnica nie jest bardzo bardzo duża. Oddałam całą pościel (230 PLN) i za tą kwotę nawybierałam ciuszków dla Młodego i parę pierdół. Jestem bardzo zadowolona, że poszli na taki układ, bo nie mieli ładnej pościelki w rozmiarze 120/90. Nie miałabym na jaką wymienić. Teraz Monsz pojechał kupować autko, a ja odpocznę chwilunię i biorę się za zakupy internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szykuje sie do lekarza po drodze w skocze do pracy dziewczyny tęsknią za mną jak miło :) po za tym to mam podły humor po psuła mi go moja siostra a moj na ciska na przeprowadzkę do jego mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym Ci siostra ruszyła nerwa? Napisz, to Ci zejdzie w wątroby! A z tą przeprowadzką, to ciągle w fazie negocjacji, czy już podjęliście decyzję i kwestia terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim, widzę dużo już dzisiejszych wypowiedzi ja dopiero usiadłam, późno wstałam po 9 razem z małą. zjadłam śniadanko trochę ogarnęłam i upichciłam sobie już rosołek na jutro ciacho też jeszcze mam bo w sobotę szalałam upiekłam sobie snicersa pracochłonne ale niebo w gębie , i jeszcze własnej roboty eklerki mój mąż taki łasuch no i mała też lubi słodkie dlatego wolę się pomęczyć i sama coś upiec niż kupować . a zaraz idę z małą na dwór zrobić jakieś śmieszne czaszki z dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA....powodzenia z tymi czaszkami ;).... Teas BYM zjadla takiego snickers.....a;) ale NIE moge niestety.... Tak mi jest dzisiaj makos slabo dziewczyny....ze tak jakos mi dziwnie....pokladam SIE co chwilke....DOBRZE, ze rano mialam sile zupke ugotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , my już wróciłyśmy z dworku zrobiłyśmy dwie czaszki z dyni mała miała ubaw , mnie trochę plecy bolą bo się schylałam ale fajnie było. mała siedzi teraz przed tv i przekąsza orzeszki ziemne, największa frajda w obieraniu w koło łupinek pełno na dywanie porozrzucane klocki , a co będzie przy dwójce nawet nie myślę. idę na jakieś plotki do siostry męża pogoniłam żeby auto umył bo strach patrzeć na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już się nie mogę doczekac jutrzejszej wizyty na izbie przyjec. Chyba nie bede mogla spac. Z jednej strony cierkawosc co u malej, z drugiej troche się boje że bede musiala zostac na oddziale. Już miesiac temu mialam powiedziane że bardzo krotka szyjka i wczesniejszy porod bardzo mozliwy. wiec ciekawe co jutro wypatrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna213 prosze tu nie straszyć a ni siać paniki jeszcze troszke dzidzia ma czasu wiec niech sobie siedzi w brzuszku karolkajolka a ja mam ochote na placek z dyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie strasze, tylko mowie jak jest, a wczoraj mamcia mnie uswiadomila, że ona cala nasza 4 urodzila przed terminem okolo 35tyg a moja siostra rodzila w 36 także wszystko moze się zdarzyc. Ale jestem mysli, że jednak wroce do domu jeszcze na co najmniej 2-3 tyg. A pozniej mogę rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna trzeba być dobrej myśli, miejmy nadzieję że Maleńka jeszcze posiedzi te chodziaz 2/3tyg. Powodzenia jutro;* Sylwuś ja też dzisiaj jakaś słaba jestem, upichciłam tylko szybko obiad i teraz leze na lozu i morduje się ze zgagą:/ Mężuś w domu, jutro też spedzimy razem caly dzien, obiadek u rodzicow, pozniej na cmentarz tu i tam. ps. slodkie te rozowiutkie rzeczy dostalas, wlasnie ogladam na fb;) Miłego wieczorka wszystkim życzę:* jutro pewnie zaglądne co slychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Mamy auteczko! Tyci tyci tyciuni VW Passat Kombi. Kooooozak! :-))) A teraz paciorek, siusiu i spać... Bo padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna-trzymam kciuki!!jeszcze niech sobie Kruszynka do konca listopada w ciepelku posiedzi:) Sylwia nie wprowadzaj w blad znajomych;) jutro do pracy-ale w sumie tydz krotki bedzie:)szefowa ma wolne, ten kolega tez wiec luzik;) Milej nocki!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi porodami w 35=36 tygodniu to weźta nie nakręcajta klimata, bo ja podatna na sugestie jestem... ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×