Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć Dziewuszki stare i nowe :) Elizka, gratuluję obrony. Sama pamiętam, jakie to cudowne uczucie i 5kg mniej na sercu :) Klaudynka, współczuję Twoich przejść z lekarzem. Niektórym powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu za takie potraktowanie pacjentki na miesiąc przed porodem. No ale tu pewnie wszystko się o kasę rozchodzi. Jak się chodzi prywatnie i buli nie wiadomo jaką kasę to traktują pacjentki jak królowe. Mnie też ostatnio mój lekarz wkurzył, bo powiedział, że nie wystawi mi L4 dalej, niż do terminu porodu... jak nie urodzę do tego czasu to przechodzę na macierzyński. Ale na szczęście ostatnio poszłam prywatnie do innego lekarza i on powiedział, że mam się nic nie martwić, że to jest na jego głowie, żebym nic z macierzyńskiego nie straciła. Jeśli chodzi o wypisywanie L4 przez lekarza ogólnego, to z tego co słyszałam, to wypisać może, ale wtedy jest to płatne 80% a nie tak jak to ciążowe od gina 100%. A ja po kolejnym szalonym weekendzie. W zeszłym tygodniu i tak samo w tym w sobotę i niedziele goście...tak ogólnie to fajnie, ale nie w 8 m-cu, bo trochę za bardzo męczące... Za to wczoraj była nagroda... kupiliśmy wreszcie wózek i wanienkę, a właściwie to dziadek kupił (Tako Jumper zielono-czarny) i jeszcze kurier przywiózł łóżeczko. Teraz jeszcze tylko jeden kurier z materacykiem i paroma dodatkami i będzie wyprawka gotowa... juppiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania W pracy?!?! To tam się nie obchodzi Święta Zmarłych? Ale ja niedouk jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się objadłam... Monsz przywiózł od Teściowej kopytka i bitki schabowe w sosiku - takie domowe swojskie. Jeszcze szarlotka czeka do herbatki - też wypiek Teściowej. Ja to powinnam na pielgrzymkę w intencji długowieczności Teściowej pójść! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa tutaj swego czasu jedna osoba mi wytlumaczyla, ze jesli w m-cu wypada swieto koscielne to wtedy 1-wszy pon m-ca jest zawsze wolny-tzw Bank Holiday i takich wolnych pon jest w roku 4- w maju, w czerwcu(Boze Cialo) w sierpniu (WNMP) w pazdzierniku jest wyjatek bo jest to ostatni pon m-ca dla 1 listopada -w maju nie wiem co to za swieto koscielne jest...no tak mi to jeden irlandczyk wytlumaczyl ale czy to dokladnie o to chodzi, nie wiem, reki sobie uciac nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja chodzilam do niego pprywatnie 100zl wizyta ale do tej przychodni, bo prywatnie to bym musiala dojezdzac, ale w takiej sytuacji to po zwolnienie pojechac musze. Chyba że zdecyduje się nadal jezdzic do niego żeby na koniec nie zmieniac, ale jakoś nie wyobrazam sobie. Chociaż zostaly pewnie z 2-3 wizyty no przemyslec musze wszystkie za i przeciw. A beznadziejne jest też to, że jadac do szpitala liczylam na komplet badan: usg polozenie malej, szyjka itd. A zrobiono mi tylko ktg. a lekarz powiedzial co chcial w biegu, i weź tu się kobieto nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No NIE! Wlasnie przeczytalam...ze my mamy 8 ?..a Wy 10...heh a bylam pewna ,ze Tutaj wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Nie dobijajcie, co? Tutaj 24 tygodnie. Młody dzisiaj już ewidentnie daje mi znać, że mu ciasno. Ale się rozpycha... ale kopie... ale bryka! Zaczynam się bać, że wszystkie moje misterne plany wezmą w pizdu, jak stwierdzi, że dość tego "ciasnego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u nas tylko 20 tyg macierzynskiego:/ Tak wlasnie rozmawiamy o tej zmianie lekarza i w sumie dojazd z Poznania do niego to 20 min pociagiem do tego jego gabinetu prywatnego, i tak wlasnie zastanawiam się czy jest sens zmieniac, no i jeżeli bedzie przyjmowal tam nadal to chyba mimo wszystko zostane nadal jego pacjentka, bo mimo wszystko zadowolona bylam, ale zobacze jak mnie potraktuje jutro jak pojade po to zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuje 20tyg i w tym roku dodatkowe 2 a w przyszlym dodatkowe 4tyg o ktore trzeba jakis wniosek pisac czy cos takiego, ale moze się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrocilam z cmentarza, zapalilam swieczuszke, odmowilam zdrowaske i jestem. Już się troche uspokoilam po tym beznadziejnym poranku. Jeszcze tylko jutro, mam nadzieje że poza zwolnieniem, cos jeszcze zalatwie i dowiem się czegos wiecej. Mimo wszystko chyba zostane przy tym lekarzu. Zobacze jeszcze jak to jutro bedzie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bryyy dzwonie do przychodni i nikt nie odbiera do poniedziałku miałam zwolnienie i pocałowałam klamke bo było zamkniete. wiec dziś dzwonie za miast jechać bo boje sie ze dziś też mają WOLNE dziewczyny o ile dni do tyłu można wypisać l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Po tej zmianie czasu to normalnie spac chcę mi się już o 21 a wstaje już po 7, ale dobre jest to że się wysypiam:) Z tego co się orientuje, to 3dni w tyl, ale jeżeli z winy lekarza, to musi tak zapisac żeby ciaglosc byla tymbardziej w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna213 no właśnie ta ze by za chować ciągłość w l4 mam nadzieje ze ty też załatwisz dziś swój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój lekarz bedzie musial wystawic wstecz zwolnienie bo mialam do 28 pazdziernika, to on odwolal wizyte wiec niech tak zrobi żeby dobrze było, a jak, to mnie nie obchodzi. Ale jak już bede u niego to moze w koncu bede miec normalna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO......CZESC....LALUNE :) Wstalam ....zjadlam....kawkie pije...normalka.... Mala cala noc cos mi przy pecherzu dubala...i kibelek chyba ze 20 razy zaliczylam.....lojjjj ciezko bylo... Dziewczyny ...milego dnia zycze !!!! a co do lekarza i zwolnienia...to na poczatku ciazy...jeszcze mialam zagrozona ( cysta) to mi lekarz nawet z data na 2 tyg do tylu wypisywal....heh i na 2 mce :) ale w Polsce to chyba nie da rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wczoraj szukalam info w necie co do zwolnienie. I wlasnie było że 3 dni wstecz i 3 dni w przod, bo zalezy jak tam wypadaja swieta czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze wisiałam na tel i szykowałam sie do wizyty to teraz na spokojnie idę zrobić sobie tosty bo żurek z wtorku tylko mnie podrażnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko że takie sytuacje jak np moja nie dzieja siw na poczatku, wtedy odrazu bym zmienila lekarza, a teraz na 2 wizyty bo praktycznie miesiac zostal, to już niewarto zmieniac, niech mnie poprowadzi już do konca, mimo że troche nie fajnie się zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś nerwy miał i dla tego był taki nie przyjemny faktycznie teraz nie czas na zmiany tym bardziej ze z opieki byłaś zadowolona tylko z tym l4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×