Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej Asia i co jestes u dziewczyn na FB?bo nie moge Cie znalezc Ja sobie te buty ostatnio kupilam: http://www.clarks.co.uk/find/department-is-women/mcrproductsubtype-is-ankleboots/product-is-20347478/pgs-is-20 nie pamietam kiedy mialam na zimie cos takiego...gdyby nie ciaza pewnie nawet bym na nie nie popatrzyla, no ale cos nie to co sie podoba a co wygodne...ehhh wczoraj ubralam swoje kozaki i wieczorem myslalam, ze bedzie trzeba je rozcinac zeby je sciagnac;) wzielam sie za lazanki, ze swiezej kapuchy-tej resztki:) dam znac czy wyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Aniu u Klaudi, Natalki ale ja wysłałam do Ciebie zaproszenie upsss albo jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj dzień zakupowy! Koło południa wybieramy się do Babyfanta na big bejbizakupy. Póki co, zjadłam śniadanie i ziewam niemiłosiernie! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........35(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............35(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........35(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......35(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......35(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........35(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........34(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........33(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............34(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................33(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........33(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....31(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............31(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............31(M )......31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki śniadanko do kończymy i perze na pobranie krwi jak dobrze ze mogłam zjeść :) Ewcia u mnie też bedzie małe szlestwo zakupowe bo z siostrunią -----------oraz lody ciacho obiadek i pyszna kawa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka Ja już po prostu nie mam wyboru. Muszę kupić wszystko, nawet żeby miało leżeć w kartonach. 35 tydzień. Wszystko już się może wydarzyć. Mój sobie nie poradzi z zakupami i przeprowadzką sam, jeśli nie będzie miał podszykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... tak mi się trochę przykro zrobiło, jak sobie pomyślałam, że tyle czekałam z utęsknieniem na tego Dzidziucha i na ciążę... tyle sobie obiecywałam, że zadbam o siebie, że wypocznę, że się zresetuję... że wykorzystam zwolnienie, żeby faktycznie się przygotować... A tu dupa z tego wszystkiego wyszło! Całą ciążę jakieś nieprzewidziane małe i wielkie tragedie. Kicha z mieszkaniem. 40 dni do terminu, a ja dalej tkwię w syfskim wynajmowanym mieszkaniu i jest ogólnie "chujnia z grzybnią" - jak to malowniczo określa jedna moja koleżanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie o to chodzi, że dramatyzuję, czy użalam się nad sobą, czy jakieś katastroficzne wizje roztaczam... Jest mi po prostu przykro. Okoliczności, na które nie mam wpływu zabrały mi dużo radości z tego czasu, którym powinnam się cieszyć, bo nigdy nie wiadomo, czy to się jeszcze kiedykolwiek powtórzy. Teraz to już nie wiem, kiedy ja tak naprawdę odpocznę? Jak nasz Malutek zda maturę? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski A ja jestem troche zla- mialam miec dziś wizyte ale pan doktor zadzwonil że jakas awarie maja w przychodni i że moze mie przyjac tylko w klinice u siebie w Puszczykowie, albo 1go listopada w szpitalu na izbie przyjec bo ma tam dyzur. No coz to musze poczekac do 1go. Dobre w tym wszystkim jest to, że tatus Malenstwa bedzie mogl pojsc:) A ja tu maraton z goleniem od rana i wogole... Ide wypic kawe i ide na jakies dzieciaczkowe zakuoy, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!!! KLAUDYNA ...nic mi NIE mow BO I mnie golenie Zaraz Carla...JUZ SIE zabieram pol h....I wstac z fotela NIE moge ! EWCIA...UDANYCH ZAKUPOW ;) Tam mnie dzis w nocy to ucho nawalalo...chyba NIE dziala NA mnie ten kwiatecek;( I JESZCZE maż dawal popisowke chrapania....NIE spalam do 4.40 do momenty az mu zegarek do pracy zaczal grzezic dziwne melodie... ;( I potem 3 h i znow po spaniu...:( NIE Wiem jak dzis bede funkcjonowac...;( ale co tam dam RADE!!!! W ppniedzialek albo we wtorek jak mnie to ucho NIE pusci to wleke SIE 3 raz do lekarza....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Tak se myślę... a może Ty wcale nie masz jakiegoś zapalenia ucha tylko po prostu od hormonów Ci błony śluzowe opuchły i te w uszach również? Mnie od dawna już piszczy w prawym uchu. Przestałam na to zwracać uwagę. Ale nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna A ja już nogami przebieram z niecierpliwości, bo do 3 muszę do wizyty wytrzymać. Tak bardzo chciałabym wiedzieć, ile Synuś waży, ile mierzy, jak jest ułożony i co doktor powie nt. przewidywanego przebiegu porodu... Może już będzie w stanie cokolwiek ocenić. Ja jeszcze ciągle nie przyjęłam do wiadomości konieczności CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA...JA JUZ WSZYSTKO WYCZTALAM... TEZ O TYM MYSLALAM...POTEM O GRZYBACH....NO ALE SKORO GNOJEK PATRZYL MI W USZY I POWIEDZIAL, ZE JEST BEBENEK NAPUCHNIETY A ZA NIM PRZEBIJA WARSTA FLUIDOW...CO OZNACZA ZAPALENIE UCHA SRODKOWEGO TO CHYBA WIEDZIAL CO MOWI.... Dacia JUZ NIE Wiem co robic ...boli tylko w nocy...I Bol silny jak diabli...do tego wezel pod uchem NAPUCHNIETY ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Naprawdę Ci współczuję. Wiem, że na pewno już jesteś tym i zmęczona, i zdenerwowana... Masz rację, że to za długo trwa. Jak nie przejdzie, atakuj znowu lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×