Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A ja siedzę sama w domu i się nudzę... Mąż pojechał oglądać kolejne auto, bo wczorajszy egzemplarz okazał się bardzo sprytnie ukrytym niewypałem. Całe szczęście został sprawdzony bardzo dokładnie i sprawa się rypła... Jak wróci, to zjemy jakiś obiad i w końcu ruszymy na zakupy do Babyfanta. Zastanawiam się, czy kupować już teraz laktator, czy czekać aż się okaże potrzebny. Problem w tym, że jestem zdecydowana na konkretny i nie wiem, czy potem na szybko uda się kupić akurat ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że usterki ujawniono przed zakupem auta, a co do laktatora- ja mam od siostry, ona praktycznie nie uzywala- kwestia wyparzenia elementow i tyle.mam nadzieje że okaze się zbedny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej Laski! Ja szczepiłam dzieciątko szczepionką skojarzoną 6w1 i znowu tak zrobię. Mówią, że jest lepszy producent, bardziej oczyszczona i ogólnie lepsza od tej refundowanej przez NFZ. Tak jak napisała Ewa, nie mam zbyt dużej wiedzy w temacie żeby tutaj polemizować, ale wiem, że powikłania się zdarzają i to paskudne, rzutujące na rozwój dziecka, ale chyba i tak lepiej dzieciątko zaszczepić, w końcu szczepimy na choroby nieuleczalne. Nie szczepiłam na pneumokoki i na rotawirusy. W sumie co pediatra to inne zdanie na temat szczepień. Ewcia może wstrzymaj się z tym laktatorem, ja nie kupowałam i tez nie potrzebowałam a karmiłam na całego :) za te pieniążki może kupisz małemu kolorowa karuzelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
coś mnie ostatnio strasznie praca denerwuje i doprowadza do łez. A właściwie co ja tu jeszcze robię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuszne pytanie i słusznie sama sobie na nie odpowiedz... Babo! Kiedy sobie odpoczniesz? Po porodzie? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wiecie ile u nas placi sie za polozna? ok 1200 zl matko myslalam ze to raczej granica 700-800 zl a tu bach i tak taka polozna 4 razy w m-cu minimum sobie taki dyzur sprawi i na niezle wakacje jest :) ciekawe kiedy to sie zaczelo - w sumie nic dziwnego ludzie placa to one biora, a tak naprawde to przeciez praca tych ktore sa na dyzurze ja sie jeszcze zastanawiam czy brac sobie taka pania :) plusem jest to ze z dwoch pacjentek te ktora mam oplacona polozna w danym szpitalu nie odesla... co do odpoczynku to ja juz sie przez ostatnie dwa m-ce wystarczajaco wynudzilam - nie powiem ze odpoczelam - bo to nie moj sposob na odpoczynek - bez sportow, to nie to samo wiec ja juz moge miec zajecie w postaci malucha :) no moze jeszcze ze dwa tygodnie - do skonczonych 37 tygodni ale mamy weekend, dwa dni we dwojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
hehe liczę na to :D mam nadzieję, że będę miała mega grzecznego dzieciaczka, że mi wynagrodzi wszystkie harce starszej siostrzyczki :) już się zbieram na chorobowe i już nawet się cieszę :) myślę, że święto narodowe będę już obchodzic na chorobowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna, do wtorku szybko zleci i zobaczysz wkońcu swoją dzidzię:) Sylwuś jestem z Tobą sercem i duchem, zyczę Ci duuuużooo zdrowia, mam nadzieję że wkońcu Cię puści. Mogę się tylko domyślać jak CIę boli;(biedactwo;*** Ewcia, to prawda Ty te 8 miesięcy miałaś cieżkie, co chwilę jakaś rodzinna tragedia, pogrzeb itd. Niestety na takie rzeczy nie mamy niestety wpływu:( I jeszcze te problemy z mieszkaniem, wodą, urządzaniem...Ale dziś humorek Ci się poprawi, zobaczysz, jak zwieziesz do domu dzidziusiowe rzeczy to od razu się cieplej zrobi na serduchu:))wszystko się ułoży zobaczycie dziewczyny, już niedługo niedługo będziemy tulić nasze szkrabki i życie będzie piękne:D:D:D ja już odliczam:P dziś też byłam na małych zakupkach, pokupiłam parę ciuszków dla synka. Wczoraj pisałyście o imieniu Mikołaj... nie wiem czy u mnie też nie będzie grudniowego małego Mikołajka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laktator kupilam z mysla o możliwości wyjscia z domu i zostawienia taty z butelka :) po tych 2,3 m-cach teoretycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- a Ty wiesz, ze mnie dzis w pracy tez wkurzyli?haha, zbieg okolicznosci;)? gdzies w tej calej aferze i ja sie przewijam ale powiedzmy, ze bardzo posrednio ale: gl winowajcy nie ma, szef sam siebie wina nie obarczy wiec kogo obarcza? ciezarna kuzwa ciezarna!!!:D:D:D a tam byle do 15/12 i niech sobie radza- za dwa tyg przychodzi osoba na moje miejsce ktora mam szkolic, zobaczmy jak ona sobie bedzie radzic z tymi wariatami....wrrrrrrrrrrrr!! ale co tam, jutro im przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.mojewypieki.blox.pl www.kwestiasmaku.com zawsze jak pieke cos z tych stron wychodzi super, poszukaj czegos:) z glowy nie podam, bo ja pieke zawsze z przepisem:) ale orzechowe blaty przelozone kremem czy to waniliowym czy to kawowym zawsze dobrze smakuja:Dalbo biszkopty przelozone jakims dzemem na to krem waniliowy i np maliny tez lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ania to widzę, że my dwie sylwestrówy takie pracowite jesteśmy, niedobitki. faktem, też jest to, że mamy termin kilka tygodni dalej od tych z początku tabelki. Ale powiem Ci, że ja czuję, że mam dość, chce trochę spokoju, trochę posiedzieć przed tv w ciepłym domku, dlatego zaczynam sprzątać biurko :D Ania ty też zawijaj manatki, do 15.12 chcesz się meczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wyjscia, zwolnienia nie dostane bo mi nic nie jest a maciezynskiego nie chce wykorzystywac teraz na siedzenie w domu-wole potem byc z Maluszkiem dluzej w domu, wiec biore to min ktore musze-dwa tyg przed terminem porodu...takze wyglada na to,ze do 15 grudnia bede pracowac, chyba, ze beda przeslanki do zwolnienia lekarskiego-ale tak po prawdzie-nie czekam na nie-bo to bedzie znaczylo,ze sie cos dzieje a przeciez tego nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
ale jeszcze zawsze możesz coś symulować... ;) jakieś tam pobolewania czy cuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poloznej typowo wybranej do porodu to nie mam i nie bede miec- po to oplacam skladki itd. Żeby się zajela mna i dzieckiem w szpitalu. Ja wybralam ta srodowiskowa co bedzie przychodzic do domu. Wlasnie wrocilam z apteki, niby nic nie kupilam takie ostatnie rzeczy i ponad 80 zl zostawilam:/ cale szczescie zostaly już tylko pieluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
ja kochane uciekam do domku, mam długi weekend, trochę odpocznę!! Powodzenia!! Trzymajcie się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem symulowac:(zreszta mama mi zawsze powtarzala, ze jak sie symuluje to mozna "wywolac wilka z lasu" no i jakos nie potrafie...jak to moj maz mowi-jak sie ma miekkie serce trzeba miec twarda dupe- bo nikt w okolo mnie nie ma skrupulow robic cos takiego a ja zawsze uczuciwie...moze kiedys mi sie to oplaci a moze bede pluc sobie w brode...nie wiem...wiec kilka z Was bedzie juz w domu z dzidziem a ja dalej bede do pracy zapylac:D ale na dzien dzisiejszy jest dobrze zobaczymy za kilka tygodni a tak w ogole to kolezanka -irlandka- mnie uswiadomowila, ze jak fiz nic sie nie dzieje to rzeczywiscie nikt mi zowlnienia nie da-bo to da sie sprawdzis ale zawsze moge mowic, ze mnie depresja dopada, ze psychicznie w pracy sie mecze i zle to wplywa na moja psychike itd...i jak mi to pow to sobie wyobrailzam, ze naprawde mnie deprecha dopada i juz mi przeszlo myslenie, zeby gp taki kit wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w domu i się nawet ciesze że mam zwolnienie, tymbardziej że zaistniala sytuacja w pracy jaka zaistniala. No wybralam się na zakupy, bylam w aptece przed tem, a teraz wybralam się do rossmana. Zdecydowalam się na kosmetyki nivea dla malej, a tam ceny jakies takie promocyjne i za 1gr w prezencie album na zdjecia dostalam:) no i wieczorkiem do marketu, to ppieluchy jeszcze kupimy i jestesmy gotowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam JESZCZE take PYTANIE...BARDZO DLA MNIE WAZNE.... CO MYSLICIE O SMOCZKACH ???? pytam poniewaz cale moje rodzenstwo bylo wychowywane BEZ smoczkow i szyscy mam piekne proste zabki ;) NIE Wiem czy sama tez powinnam SIE zdecydowac NA wychowanie malej BEZ smoka...czy jednak go zakupic....????? Co o TYM MYSLICIE dziewczyny??? Tak szczerze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia- to Ty juz gotowa na przyjecie Malego Czlonka Rodziny:)fajnie:) ja moze w sobote wezme sie za pranie powoli, bo w sumie to mam na to tylko weekendy wiec juz czas sie zbierac;) Sylwia-powiem tak- ja kupie ale czy Maly bedzie chetny to sie zobaczy- bo nie wszystkie dzieci chca a wg mnie smoczek bardzo moze zycie ulatwic:D my wszyscy mielismy smoczki i na krzywe zeby nie narzekamy wiec nie dokonca bym sie tym sugerowala, ale miec bede miec bo wiem z obserwacji, ze jest to bardzo pomocna rzecz:D ale jak mowie Syncio moze miec odmienne zdanie ;) Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Na dobra sprawe jak się zacznie wystarczy ubrac posciel do lozeczka, bo wszystko inne zrobione, poprane po prasowane tylko jakoś pokoj sam nie chcę się pomalowac:p A co do smoczka ja też mam, kupilam 2nawet. Taki uspokajacz warto miec, a jak się boisz o zgryz to zawsze jak przysnie, to mozesz dziecku z buzi wyciagnac, nawet w jakiejs gazecie "mamo to ja". Czy "dziecko" pisali wlasnie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki ale dziś poszalałam ufffff jak wróciłam do domku to nogi chciały mi odpaść. jeśli chodzi o zakupy to nie kupiłam nic tylko oglądałam ale zobaczyłam na żywo to co mnie interesuje i moge spokojnie licytować a mam na oku komodę kąpielowa, kołyske którą chce mieć u rodziców jak bede do nich wpadała i zostawała na noc. sylwia ja na pewno kupie cumelka ale jeszcze nie zakupiłam bo jak sie okazało to nie jest takie proste - sylikonowy czy lateksowy - okrągły czy spłaszczony ile na niego wydać bo przedział cenowy też mnie zaskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Pociesze Cie- też nie spie od 5. Po 1,5h przewracania się z boku na bok, dalam za wygrana i już o 6.30 sniadanie było na stole. Się Krzysztof nie wyspal;) ale skoro ja nie moge- a rownouprawnienie jest wiec i on musial wstac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dwa poranne ptaszki...... Ja weszlam tylko bay Wam napisac...//// wczoraj wieczoem MOJ maz poraz kolejny zadzwonil do swojego Taty, ( najwyzszy tyt doktorki...opruje prazedentow it'd ) opowiedzial mu JESZCZE raz Calais sytuacje z moim uchem....Stwierdzil, ze powinnam wziac zyrtek....gdyz moze to byc alergia NA cos ...ewentualnie opuchniecie ucha w srodku ( ciazowe) dajace te same objawy jak alergie.... Wzielam....dziewczyny cala noc spalam jak zabita....BEZ zadnego bolu w uszach....zadnego!!!! I jak tu zaufac TYM pieprzonym GP ? W UK ? No dobra....to tyle....teraz wez SIE babo ZA sprzetanie ();) buzka dziewczynki....Pelepecia...mam nadzieje, ze SIE lepiej po zyjesz po sniadanku I kawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×