Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Halo halo ;) Dzien.dobry po ciezkiej nocy...! Brzuch mnie bolal cala noc...twardy byl jak skala...do tego ten Bol reki ,NIE do wytrzymania! Wszystko SIE nasila z kazdym dniem ;( NIE Wiem jak to BEDZIE ZA 4 tyg ! Wcale NIE bedziemy spaly ;( MOJ dzis ma wolne I po pierwszej idziemy do poloznej....Nasikalam JUZ w probke po nocy BO chce zeby wyslala do laboratorium !!!! co prawda NIE ma JUZ przykrego zapachu...ale wart sprawdzic.... Dziewczyny milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D ja w domu jeszcze bo i u mnie dzien lekarski:D ide do gp na 10:) kurcze Wy wiecie, ze ja wczoraj zaczelam prasowac...moze z 10 bodziakow, posciel i mialam dosc...rzeczywiscie bede caly tydz prasowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja wlasnie wstaje i czas na jakies sniadanko. Jeżeli chodzi o noc, to poza czestym wstawaniem do wc, strasznie bola mnie plecy:/ poza tym calkiem spoko, nawet się wyspalam. A jeśli chodzi o prasowanie, ja 2 dni. Jednego dnia posciele przescieradelka,pieluchy tetrowe a nastepnego wszystkie ciuchy i do szafy. Bo wiedzialam że jak nie zalatwie tego w ten spospob, to tydz mi zajmie, bo też nie cierpie prasować Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyprasowalam wszystko w dwa dni...ale jeden 8h a drugi 6h ...lacznie 14 h prasowania....JESZCZE mi zostala posciel...ale mama MOWI ,ze I tak Jej NIE bede uzywac NA poczatku...byc moze ZA rok ;) wiec tak zostawilam w tych foliach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam się z rana :* ja dziś miałam okropną noc wstawałam do sikania chyba z 10 razy i do tego mnie jeszcze brzuch bolał twardy dziś na 14 idę do gin więc zobaczymy co powie :) nie pisałam wam ale w sobotę się wystraszyłam bo mi wyleciał taki gęsty śluz jak kisiel przeźroczysty ale nic mnie nie bolało powiem dziś gin zobaczymy co ona powie .Ja też prasowałam 2 razy po 2 h jak mała śpi w południe bo wieczorem nie chce mi się bo mnie plecy bolą po całym dniu . Kochane wy też tak macie że złościcie się o byle co? czasami to mi mojego mężusia szkoda .to chyba stres przed cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja wkońcu sie wyspalam po tamtej strasznej nocy. wczoraj byłam u kolezanek, zrobilysmy babski wieczor, oczywiscie sie najadlam, zgaga wieczor byla niezieska ale wypilam szklanke cieplego mleka i puscilo:) ja tez prasowalam 2 dni, po kilka godzin, juz wszystko gotowe czeka na moijego synka:) Niunia ja mam to samo, tez czasem mi zal mojego biednego meza ale on to znosi w miare dobrze i stara sie mnie zrozumiec, duzo czytal gazet, ksiazek razem ze mna przez te 9 miesiecy;) i rozumie ze hormony biora gore i musi to przetrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi strasznie w nocy dokucza ból pleców za nim za snę to obracam sie kilka naście razy :P za wczorajsze szalestwo w ogrodzie nie dostałam po uszach ale dla tego bo już ciemno było jak przyjechał do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Ja tu pisalam, mnie w piatek cos takowego się pojawilo, nie wiem czy to czop sluzowy zaczyna się odrywac albo po prostu zwiekszona wydzielina. Trudno wyczuc tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie zauwazyl:) ale jesien jest wiec jeszcze spadna wiec moze się nie zorientuje:) No moje regale w polowie już się rozeszly:) zrobilam z pol porcji takie mniejsze, wyszly 22sztm kilka mój do pracy wzial po 2 zjedlismy popoludniu do herbatki, dziś siostra zapowiedziala się że wpadnie na rogala, ale to ja wykorzystam do zdjecia i zawieszenia firanek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamcia dzwoniła i pyta sie czy już sie przygotowałam bo nie chce ze bym sie nie potrzebnie denerwowała jak by mnie dopadły skurcze. po za tym nie chce mi gonić po domku ze by nie denerwować M taka z niej dyplomatka :) ja też wykorzystuje moich gości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przygotowana, jeżeli cos by się zaczelo dziac, gorzej z tatusiem, ktory by chyba padl gdybym zadzwonila że się zaczelo;) wiec lepiej byloby gdyby zaczelo się w weekend, chociaż jego stres by mnie stresowal, wiec z drugiej strony to nie wiem jaka pora najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się nie wyspana jestem czuje się przemęczona , a czeka na mnie prasowanie, mała wpatrzona w bajki więc zaglądam do was. wczoraj wieczorem byłam juz taka padnięta że nie miałam siły podnieść i włączyć laptopa. dopadła mnie wredna zgaga myślałam że wczoraj się wykończę no ale jakoś puściła i jest ok . ja też całą noc się rzucam z boku na bok spać się nie da też macie takie mrowienie w łydkach jak leżycie bo ja tak mam i wyleżeć nie mogę takie łaskotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem dopada skurcz:Obo tak bym sie przeciągła i jak w nocy tak coś kombinuje to od razu łapie skurcz i mowi nie wolno. mój na razie ze spokojem odbiera telefon ale jak ja nie odbieram bo gdzieś buszuje to od razu afera na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie odbieram albo odbieram nie od razu, to też zaraz co się dzieje itd. Oni sa tacy slodcy jak się martwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też czeka prasowanie ale moich rzeczy i powiem ze wolałam ubranka dla małej zaraz sie do mich zabieram. a w południe na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę jakiś obiadek szykować, mężuś ma dzisiaj urodzinki kupiliśmy wczoraj torcika szampana picolo którego mala już chce wypić . a świeczki to będę palić z pól godziny bo mała tak lubi zdmuchiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię kawe czy któraś sie do pije zemną ciacha też mam :) jak po myśle ze nie musze sie szykować do pracy to kawa jeszcze lepiej smakuje :) choć nie powiem ze tesknie za kawą w pracy i tą chwilę śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolkajolka miły wieczór sie zapowiada nie kupiłam jeszcze pampersów bo mam zawrót głowy jak stoję przy półce z pampersami jakie kupiłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie pieluszek jeszcze nie mam. Zdecydowalam się na haggisy new born 2-5kgz wycieciem na pepuszek, sa bardziej oplacalne niż happy. A pozniej jestem za tym żeby kupic w rossmanie te babydream opinie maj dobre i ceny nawet niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj paczka ok 50/60 pampersow dla noworodkow kosztuje ok 8 czyli ok 38 zl.... ( ja kupilam ok 250 ;) NIE Wiem czy to NIE ZA duzo BO jak mala szybko ursine to ....hmmm stracilam kase! Albo bede zmieniac co godzine...haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche się rozejrzalam ale firmowych Pampersow wogole nie bralam pod uwage. Haggis 3-6kg. 90szt ok 42zl Happy 3-6kg. 82szt ok 42zl Babydream.3-6kg 42szt ok 15zl czyli 84szt 30zl Na poczatek zamierzam te haggis z wycieciem dopóki kikut nie odpadnie tam chyba 30szt czy jakoś tak 16zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojjjjjjj drogo...I to zwykle NIE firmowe...hmmmm z zarobkami w Polsce....LOJEZUNIU.......TO MYSLE ,ZE PAMPERSY BEDA DROZSZE NIZ TUTAJ....SZOOOOOOOKKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia wszystko za leży od firmy dada z biedronki całkiem przystępna cenna tak jak z rossmanie ja myślałam nad DADA tylko czy nie lepiej na początku lepszą firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wlasnie. Dlatego typowych pampersow wogole nie bralam pod uwage. Pieluszki tak szybko ida, że doszlismy do wniosku, że jeżeli tansze nie beda odparzac malej i wszystko bedzie ok to nie ma sensu wydawac wiecej pieniedzy, skoro i tak w smieci pojda. Wiem wiem co niektorzy by mnie za takie podejscie zrugali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja haggisy na poczatek że wzgledu na pepek, a pozniej z rossmana, bo tu w okolicy swojego zamieszkania nie znalazlam tych dada takich malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna to racjonalne podejście do życia kiedy sie troszke za stanowiłam nad wydatkami to w kieszeni sporo mi zostało i okazało sie ze z pieniędzmi na wakacje nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×