Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a ja swoja szkole juz skonczylam:( szkoda....jutro mam Hospital Tour:D hehe ciekawe czy cos ciekawego pokaza;) Kurcze a tutaj chyba nie robia tego wymazu, nic mi o tym nie wiadomo...Sylwek robia cos tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam prasować bo mała jeszcze śpi zasiadłam przed laptopem i siedzę nic mi się nie chce :)mąż po 14 przyjedzie z pracy zje obiadek i jedziemy do mojego brata i tak dzień zleci może wieczorem jak będą chęci to będe prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam wlasnie pyszny deserek dla mojego ;) jak wroci z pracy to sie ucieszy ;) ANDZIA ...JA SIE ZALOGOWALAM NA TEJ STRONIE PAMPERSOW JUZ Ze 4 mce temu...I nic NIE dostalam ;( tylko NA poczte mi przysylaja miesiac po miesiacu...czego SIE spodziewac...w danym mcu ciazy...a liczylam wlasnie NA taki starter..... A newborn komlecikow to mam 5 ;) reszta NA 62 cm 68 I wieksze ;) Pielusek tetrowych 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych ciuszkow od tak powiedzmy 6 m-cy to jeszcze nie pralam... nawet mam kilka takich malutkich kaftanikow, chyba 2 body na 50...hehe wypralam, wyprasowalam ale pewnie maluszek nawet tego nie ubierze...wzielam z PL, Pawla siostrzenica sie urodzila w 31 tc i po niej takie malutkie sie zachowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie robilam jeszcze na te paciorkowce. Teraz dostalam na mocz, morfologie i HBS to chyba cos z zoltaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Kochane takjak pisałam wcześniej od 1.11.11 godz. 11 :) jestem szcześliwą mamusią :) ;) :) od wczoraj w domku i uczymy się siebie nawzajem ! Polcia ważyła 3070 i miała 54cm więc jak na wcześniaczka ( tak mam wypisie ze szpitala ) to pięknie !!! gdybym nie znała dokładnie dnia poczęcia córci to pewnie myślałabym że lekarz sie pomylił albo ja coś z miesiączką namieszałam :) A tak na szybko o porodzie to : o 3.00 zaczeły się skurcze ( myślałam że to zaraz przejdzie i tak tylko z przemęczenia ) o 5.00 odeszła pierwsza część wód , o 8.20 byłam już w szpitału z rozwarciem 2 a o 10.30 zadecydowano że będzie cięcia bo nie da się wyciszyć ( jak to pan doktor okreslił ) porodu poniewa rozwarcie było już 6 i postępował przepraszam ża błędy pisze szybko bo zaraz karmienie :) trzymam za was kciuki i będe zaglądać jak tylko mi sie uda :) A KIEDY JA NADROBIE TO CO NAPISAŁYŚCIE ????????? NIE MAM POJĘCIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA... NO TO POLCIA...WCALE NIE TAKA MALUTKA....;) tak jak normalne terminowe dzidziaki ;) Tak wiec teraz tray Amy kciuki ZA Asi szybki powrot do formy I Polci rozwoj bezproblemowy ;) buziaki buziaki buziaki!!!! Kontaktuj SIE z nami gdy tylko mozesz ;) I ZNAJDZIESZ chwileczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jeszcze raz i ja gratuluje:-))no jak na wczesniaczka to Pola jest calkiem duzym wczesniakiem:) super!! w sensie, ze nie taka kruszyneczka 2kg...duza dziewczynka:)czekam na zdjecia malej ksiezniczki:):) ja zjadlam wlanie czekolade z rodzynkami i cherbatnikami, tak mnie jakos naszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek mowisz, ze Cie pampers "wyciulal":O a to dupki!!!ale chociaz pieluchy maja dobre;) ja sie na weekendzie wybiore do Bootsa moze bedzie jakas promocja, bo tesco daleko odemnie a w innych marketach nie widzialam promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA....no ja te 250 pampersow w tesco kupilam ;) jak NIE wiecej;)! Tyle ze ja duze tesco mam od siebie 10 min NA nogach...a 2 samochodziem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to te NB? czy juz na zapas? bo ja widzialam na promocji ale kurcze te duze paki, 4, 4+, 5 wiec ich jescze w sumie nie widze powodu kupowac, chcialam sie zaopatrzyc w NB, i 1 ewentulanie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA wszystkie newborn ;) teraz to SIE obawiam ,ze bedzie ZA duzo.....chociaz moja kizia mizia MA byc maluczka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam kupic New born huggies z 2 paczki, bo ma wyciecie na pepek.a reszte to 2ki bo tam nie ma wielkiej roznicy new borny sa od 2-5kg, a 2ki od 3-6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a ktore NB masz? bo tam sa te od 2-5 i 3-6, ja dostalam te 10 od papmpersa wiec dokupie moze z paczke jeszcze tych najmniejszych a potem te wlasnie jak Kludyna pisze 2 ale NB2, ale ile ich, to ja nie wiem....bo potem to juz te "normalne"1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 40 tetrowych i paczkę huggisów z wycięciem na pępuszek do szpitala. Flaneli nie mamy wcale. Jutro czeka mnie prasowanie tego całego "majdanu" :) oczywiście na zmianę z męzczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie namieszalam juz...sama nie wiem... http://www.pampers.ie/nappies-wipes-diapers#Nappies z NB sa : Size 1: 2 - 5 kg / 5 - 11 lbs Size 2: 3 - 6 kg / 7 - 14 lbs Size 3: 4 - 7 kg / 9 - 15 lbs potem te "normalne": Size 3: 4 - 7 kg / 9 - 15 lbs Size 4: 7 - 18 kg / 15 - 40 lbs Size 4+: 9 - 20 kg / 20 - 44 lbs Size 5: 11 - 25 kg / 24 - 55 lbs wiec 3 jest i w opcji NB i Active Fit...kuzwa przeciez to tylko pieluchy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie przejmuj się. Moja siostra 1te z wycieciem miala do czasu odpadniecia kikuta z pepka, a pozniej na dwojki przeszla i ja też tak zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba w ogole tych 1 nie kupie bo nie sadze by maluszek mial mniej niz 3 kg-poki co z usg tak nie wynika...a 1 mam te z paczki-10-akurat na 1 dzien wystarcza;)ale ile np takich paczek -powiedzmy 2 kupic, 3 ile? zeby nie przesadzic ale tez zeby po tyg nie leciec do sklepu bo pieluch braklo...macie jakis pomysl?jak to mniej wiecej obliczyc? Sylwek Ty piszesz, ze masz 250-ok +-10 na dzien(?) no to powiedzmy, ze na m-c zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia też jeszcze raz gratuluję :* Pola bardzo duża jak an wcześniaka :) niech rośnie i zdrowiutka będzie a wam DUŻO cierpliwości i miłości :) ja dziewczynki mam 3-6kg to są 2 :) ale jak pamiętam to chyba z 3-4 paczki tylko używałam później 3 :) ja jak mieszkałam w UK to bratanicy i bratankowi kupowałam w primarku lub dunnes stores fajne ciuszki były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale 1 sa od 2 do 5 kg ja że wzgledu na wyciecie w weekend kupie 2 paczki a pozniej 2 taka mega paczke 90szt to że 180 szt na poczatek a w tyg skocze do rosmana też po 2 paczki dwojek i bede miec na start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale Ty mowisz o tych huggies? z wycieciem? bo jak sie nie myle to kiedys tu byla rozmowa i pampers nie ma wyciec...czy sie myle? czyli Ty kupujesz: 2 paczki "1", 4 paczki "2"?tak? bo wiadomo ja pytam o ten pierwszy m-c, moze poltora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale Ty mowisz o tych huggies? z wycieciem? bo jak sie nie myle to kiedys tu byla rozmowa i pampers nie ma wyciec...czy sie myle? czyli Ty kupujesz: 2 paczki "1", 4 paczki-mega- "2"?tak? bo wiadomo ja pytam o ten pierwszy m-c, moze poltora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku kochane idzie dużo pampersów bo często maluszek kupki robi a zwłaszcza jak się karmi piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×