Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja tam JUZ BYM chciala aby SIE grudzien zaczal ;)....JUZ BYM chcila malutka sciskac....;) I wiedziec, ze zdrowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek- ja tak ogladam te ciuszki i takpatrze i patrze i nie moge uwierzyc, ze to "dla mnie";) bo zawsze te ciuszki tak przezywalam ale one byly jako prezent dla kogos-a teraz dla mnie!!nie moge uwierzyc, ale chyba juz czas?nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej ;) ANDZIA uwierz mi ze ja tez tak czuje....non stop ogladam...chociz raz dziennie... I jak pomysle ,ze stworzylismy nowe zycie....nasza coreczke...to normalnie plakac mi SIE chce ;) ( gdzie JUZ dawno pogodzilam SIE z mysla...ze nic z tego NIE BEDZIE...dzieki wszystkim lekarzom ) ajjjjjj...jak SIE ciesze.....takie szczescie...... ANDZIA naprawde czas najwyzszy w NIE uwierzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec teraz ANDZIA tylko radosc !!!! Czy BEDZIE bolalo ....czy pipka w strzepy BEDZIE porwana ;) hahaha najwazniejsze ,ze bedziemy sciskac nasze sreduszka ;) Choc nadzieje mam ze nas NIE porozrywa ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys na forum pisalam o "dobrych" radach znajomej, ktora nigdy nie byla w ciazy- i wczoraj dzwoni do mnie i pyta czy mnie też bolal brzuch jak bym miala dostac okres, a on nie przychodzil, bo okres jej się spoznia, zrobila 3 testy wyszly pozytywnie i nie wie czy w ciazy jest. No to powiedzialam że jest, i dla pewnosci kazalam jej isc na izbe przyjec. Poszla zrobili jej usg i co? Ciaza! 6tydz. Ja też bylam w 6 jak się dowiedzialam a jestem już w 35- i lada dzien się rozpakuje- zlecialo jak nie wiem. I teraz to już prawie tak jakby maluch byl z nami, bo kopie i znaki daje że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcielismy Malca, ale nic na sile, ot bedzie to bedzi, nie no to dalej bedziemy się starac. No i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja wlasnie slucham: http://www.youtube.com/watch?v=Pi_ser2_Xm4&feature=related i MAly lada moment mi wyskoczy z brzucha:D cos mi sie stalo w tej ciazy-zupelnie inny rodzaj muzyki mi zaczal odpowiadac:D:D:Dchyba Maly gust muzyczny odziedziczy po Tacie:Dbo moge sluchac jego muzyki bez przerwy, wczesniej roznie z tym bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus- bo jak sie zdaje na "co ma byc to bedzie" to najlatwiej:D gorzej jak clzowiek planuje- tak jak my, slub, potem kilka m-cy i w koncu a dobra teraz- a tu dupa- nie ma teraz-musielismy troche poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak jak moja siostra. Planowali że po slubie i jakoś nie mogli utrafic, ponad 2 lata po slubie dopiero się udalo, a siostrzeniec już 2 lata ma, a tak niedawno się urodzil, druga ciaza obumarla, a by już było dzieciatko chyba koncowka sierpnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chyba nie zdecydowala, nawet gdyby to byla jakas zyciowa szansa. Ciaza, a tam jezdzic dojezdzac, proby dlugie stres no wysilek umowmy się taki wystep to meczy i do tego szpilki, jak ja w trampkach chodze i plecy mnie bola a gdzie tu szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy bym sie zdecydowala czy nie, niestety brak warunkow:D:D ale jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...wiec... pewnie ma dobra opieke- i wie na ile moze sobie pozwolic:) n\nie sadze by ryzykowala, widzialam na youtubie inne jej wykonania- jak byla w poprzedniej ciazy wiec to chyba dla niej nie nowosc;) ale podziwiam, nie bede ukrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech się dziewczynie wiedzie, jest dobra w tym co robi wiec powodzenia zycze oby zaszla daleko i cos wiecej po tym programie osiagnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Moja Krzysinka to chyba jakiegos wysypka zlapala, trudno wyczuc co to jest, mam tylko nadzieje że nic szkodliwego i szybko minie i że mi nic nie bedzie, bo wolalabym Malej nie narazac, ale nie slyszalam żeby jakas epidemia czegos byla w okolicy i tak się zastanawiam teraz co z tym poczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE moge tego otworzyc BO z IPada pisze...wiec nie Wiem o czym mowa ;( Ale jedno jest pewne...mojej SIE podobaja takie moje ulubione nuty z 10 lat do tylu ;) jak to SIE bylo pieknym I mlodym ;) I szalalo po dyskotekach hah! I rozne rockowe kawalki ;) Musi byc glosno I rytmicznie !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ja tez w adidasach pomykam a czasami w gumowcach...ale Powiem Wam ,ze w piatek w tesco to widzialam taka jedna...oj mysle ze 8/9 mc....gruba jak stodola...JESZCZE grubsza ode mnie mysle ze ok 100 wazyla...I biegala miedzy polkami w takich szpilkach z 10 cm mialy...a cycki NA wierzch wywalone brrrrr ;( zazwyczaj staram SIE NIE komentowac innych...ale normalnie przegiela !!!! Dziewczyny mowie Wam NIE da SIE opisac!!!! I do tego zimno NA dworze!!!! Ale to akurat w UK NIE dziwi ...malutkie dzieci BEZ czapek I skarpetek zima w wozeczkach..BEZ kocyka...Norma...achhh szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wiecie co, ja to w tv to nic tak regulanie nie oglądam. We wrześniu stwierdziłam, jak wchodziła nowa ramówka, że nia ma się co wciagać w nic nowego, bo potem w grudniu będzie problem. Dla mnie seriale potrafią być jak nałóg. Kiedyś namiętnie oglądałam M jak Miłość, a akurat z pracy trafił się wyjad na tydzień za granicę i moja pierwsza myśl: "o nie, przepadnie mi serial". Jak teraz sobie o tym pomyślę, to aż strach się bać, jak te seriale ogłupiają :) Dla mnie telewizor to jest przyjacielem tylko przy prasowaniu. I chyba dzisiaj będzie właśnie jeden z tych dni, kiedy się z nim przeproszę, ale to po południu, jak będzie blok detektywi-W11-sędzia Anna Maria :P A jakby któraś miała ochotę na jakiś serial, to polecam Mentalistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo z . Rana!!!! Jak tam babinki? Jak po weekendzie???? Ja zawsze mialam problem z poniedzialkami, ktorych nietrawilam ;) I tak ki zostalo do tej pory....maz wraca do pracy ...a ja zaczynam bitwe okolejny tydzien przetrwania...nudow!!!! I tak Siedze przed tv...tu mnie strzyka tam mnie kluje...I tak biedny czlowiek doszukuje SIE niewiadomo czego w tych bolach... Tak wiec kolejny poniedzialek rozpoczety...I tydzien 35 tez;) ZA oknem pada ;) I szaro jak o 21 z minutami latem ;) ale NIE mam nic przeciwko...;) lubie deszcz.... Dziewczynki milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............36(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......36(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......36(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........36(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........35(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........34(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........34 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............34(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............33(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............33(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............36(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......36(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......36(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........36(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........35(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........35(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........35(M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............35(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............33(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............33(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po sniadanku ale jeszcze cos bym chciała . dzidzia wierci sie od rana mam wrażenie ze mi nuszke pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weekendzie jak co tydzień, zleciał szybki, za szybko, mężus do pracy, a ja zaczynam tak jak Ty Sylwia, kolejny tydzień i zastanawiam się co ze sobą zrobić..:/ nie spałam prawie wogóle, podziwiałam sufit i jestem dziś do baniii://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja. No ja sniadanko wcinam. I tak w sumie nie wiem co dziś bede robic, chyba nic, miesko na obiad jesr od wczoraj tylko ziemniaczki, barszczyk też jest wiec albo lezenie przed tv do gory brzuchem, albo rogaliki zrobie. Zobaczymy jakie beda moje checi po sniadanku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×