Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczynki dziś długo czekałam u lekarza bo tydzień temu było święto i dużo pacjentek Mała nadal ułożona pośladkowo i pewnie już się nie przekręci ale i tak będzie cc:) waży 2370 wód dużo mówiła że nie sądzi żebym urodziła przed 5 grudnia :) mówiła że wszystko ok.:)zwolnienie mam do 4 grudnia czyli dzień przed cc wizytę za 3 tyg. 29.11 wtedy napisze mi skierowanie na cc :) już nie mogę się doczekać :) jeszcze mnie przeziębienie wzięło nos zatkany gardło boli buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia855 oj biedulko ale sie załatwiłaś :( to sie zapowiada same cc moje usg w przyszłym tygodniu ciekawe czy moja mała sie obróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przymierzałam się do kosmetyków z Nivei, ale nie pisało na nich "od pierwszych dni życia" i się nie zdecydowałam...i na początek kupiłam płyn do mycia i oliwkę z Bobini. A dodatkowo mam jeszcze Oilatum, tylko już sama nie wiem, czy myje się tylko w tym Oilatum, czy dodatkowo jakiś płyn jeszcze trzeba. A ze szpitala też pewnie trochę próbek przywieziemy. Klaudyna, jakie herbatki na laktację kupiłaś? To się zaczyna pić przed porodem? Ja też się nastawiam na karmienie naturalne, butelkę jedną mam, bardziej z myślą o podaniu herbatki koperkowej jak będzie potrzeba. Sylwia, może jeszcze się malutka obróci główką w dół, a nawet jeśli nie, to nie ma się co źle nastawiać, co ma być to będzie. A raczej wszystko będzie jak najlepiej:) CC też ma swoje plusy. Mnie mały też bardzo z lewego boku kopie, a z prawego większy "guzek" się wypina, ale to pupa. Główka już podobno nisko, więc chyba sie nie obróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje się kłaść spać bo na siedząco mi nos zatyka a co dopiero na leżąco :( psikam wodą morską ale za bardzo nie pomaga żeby się tylko Amelka nie zaraziła pelepetka123 sprzątałaś w ogrodzie? ja kiedyś z mama już 3 razy liście grabiłam i znów są :/ też mąż był zły ale mu przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Ja kupilam w aptece herbatki hipp dla kobiet karmiacych wspomagajace laktacje i dla Malej na brzuszek koperkowa A co do picia przed porodem, to gdzies czytalam że mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia855 dziś nic nie zrobiłam bo najpierw ciocia mnie zgarneła jak pojawiłam sie na dworze a na stepnie przyjaciółka przyszła z 15mis córką owocowe drzewa straciły już liście a przy wejściu do domu na szczęście mam iglaki ----wystarczy raz zgrabić i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka- dzieki za chec pomocy:) oj jak pranie,wieszanie, skladania - baaaaardzo mis ie podobalo- takie malutkie i slodkie to to wszytsko tak prasowanie-bleeeeeeeeeeeeeeeee!!!no nie lubie i tyle, i mimo, ze wiekszosc wystarczy raz dwa zelazkiem przejechac...bleee,no niestety nie bede mamusia prasujaca nalogowo wszystkie ciuchy-jak np moja siostra-do teraz -uwielbia prasowac- nawet majtki prasuje bo ja to relaksuje.....ludzie... Ewelina- ja tez zamierzam uzywac Oilatum- i z tego co wiem to tylko ten plyn do kapieli i juz nic wiecej, zadnych plynow, mydel, oliwek, balsamow itd:) ja z kosmetykow to mam w sumie NIvea na kazda pogode, bambino z mysla o pupie, i kupie oilatum i narazie to bedzie wsio..sudocrem MOZE ten najmniejszy kupie w razie jakiegos wiekszego wysypu a tak to raczej tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sudocremie słyszłam, żeby używać dopiero w przypadku jakichś dużych problemów ze skórą. Tak na codzień to łagodniejsze kremy/maści. Ja akurat kupiłam Linomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! noc w marę przespałam to wstawanie do sikania to mnie tak wkurza śmiać mi się chce z mojego męża bo jak ja idę do wc to on po mnie przytył ma ochotę na słodkie przechodzi ciążę zemną:) ja używam zazwyczaj bambino lub z nvea przeciw odparzeniom ewentualnie sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) MISIE KOLOROWE ;) Jejciun cala noc mi Laluska dala tak popalic....ze NIE da SIE opisac...JESZCZE SIE tak mocno nigdy NIE wyginala...Normalnie z bziucha robila namiot...az bolalo... NIE spalam do 3 ;( do tego bolaly mnie plecy I ucho BO ZAPOMNIALAM wziac tej tabletki...jak JUZ wzielam to przeszlo po godzinie...I jakos usnelam. Adair mi SIE ,ZA TA opuchlizna ucha to tez dopiero po porodzie pare dni zejdzie... MAZ WPADL WCZORAJ NA GENIALNY POMYSL I KUPIL MI NOWEGO BATMANA NA XBOXA....HA! abym SIE NIE nudzila...! Chyba dzis bede walczyc z jokerem ;););) NIE jestem fanka gier...ale zobacze a noz mnie wciagnie I czas BEDZIE szybciej mijal ;) Jutro fryzjerka hurra;) Dziewczyny ...milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:D Klaudyna a moze ten bol plecow o ktorym piszesz- to zaczely sie bole krzyzowe?? Sylwek- moj wlasnie dziala z Call of Duty na PS...wczoraj wyszla i cala noc na niej spedzil wiec wspolczuje Twojemu mezusiowi jesli sie wciagniesz...zero pozytku z Ciebie bedzie mial:D:D:D:D w pazdzierniku wyszlo Battlefield wiec tez tydz byl z glowy, jeszcze jedna ma wyjsc w tym roku...w listopadzie... we wrzesniu mnie Pawlo uswiadomil, ze 3 gry- 3 tyg i bedzie do mojej dyspozycji....no coz ja mam kafeterie:D:D:D;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA....ja znam to wszystko...BO wczoraj z nowym Batmen do domu przywedrowalo Call of Duty...I przez 2 godziny panowalo wielkie podniecenie w domu ;) strzaly nawet w kuchni slyszalam!!!! TAKZE 2 gry ktore wymienilas SA mi doskonale znane;) Dobra sprawdzam BATMANA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Totalnie niewyspana jestem, Mala dala czadu prezyla się i napinala, od 1.30 do 3.30 mialam przerwe w spaniu. A co do tych plecow, też myslalam że moze się zaczyna, ale nie mam pojecia, bo nic wiecej mnie nie boli, tylko twardniej brzuch. Ale mysle że jak nadejdzie ten moment, to bede wiedziala i nie przegapie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BATTLEFIELD....U NAS JEST TEZ OD WCZORAJ....TYLKO ZE PODOBNO W 5 h mozesz gre skonczyc...;) I ze cienko TYM razem to zrobili....no ale kazdy SIE przekonac Sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek- dokaldnie z ta gra, Pawel ja przeszedl w cos ponad 5h, powiedzial, ze wiecej kasy wydali na promocje niz na zrobienie dobrej gry, gral w multi player ale nie byl zadowolony, single player mowi, ze jest do dupy... zobaczymy co powie o Call of duty...ale na Battlefield odrazu psioczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znow "gonilam" prasowanie...wszystkie spiochy wyprasowane i reszta bodziakow...dzis powinnam skonczyc dziewczyny ja tak prasuje po jakies 60 min - z skladaniem- w pon i wczoraj czyli jakies powiedzmy poki co 2h a Wy pisalyscie, ze zeszlo wam po kilka godz dziennie- cholercia to Wy macie tak duzo ciuszkow czy ja mam tak malo? czy moze Wy sie "delektujecie" prasowaniem a ja odwalam robote....bo sie zaczelam wczoraj zastanawiac i doszlam do tego, ze cos nie tak- moze ja mam za malo ciuszkow?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prasowalam w dzien posciele a drugi dzien 3 godz ciuszki że skladaniem i ukladaniem w szafce. A widzialam na fb że Asia aktywna byla. Wiec już chyba wrocila do domku z Pola. Czekamy na wiesci:) A co do mnie Aniu, no zostal mi miesiac i 2 dni, wiec kto wie, moze się rozkreca, ale mam nadzieje że dotrwam, bo w przyszlym tyg do fryzjera chcę jeszczer pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie ukladam w kolysce;) rozlozylam nasze przescieradlo i tam ukladam, owinelam zeby sie kurzylo i czekam az Pawel wylakieruje komode..ma to zrobic na tym weekendzie zeby zdazylo wyschnac i zapach sie ulotnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położne uważają, że powinno się mieć mniej wiecej 8 kompletów, czyli całych zestawów, tak żeby nie prać dzień w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak się odzywam nie proszona :) Także mam termin na grudzień i udzielam się na wątku Termin na grudzień 2011, ale tam takie pustki... a tu Kobietki rozgadane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieńka87 Witamy i zapraszamy. Napisz o sobie cos wiecej, ktory tydz, chlopczyk czy dziewczynka na kiedy termin itd. Mozesz też dopisac się do naszej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra !!!!!!!!!!!!!!! z tą nocą :O ból pleców i brzusio też bo mała jest taka ruchliwa w nocy ja mam dużo ciuchów ale dlatego ze mnóstwo dostałam i nie mogłam sie zdecydować które najpiękniejsze wiec UPRAŁAM WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze, ze mialabym z kim pogadac ale kurcze musze skonczyc raporty- i pora pracowac a nie siedziec tutaj:Dale Witaj !!!!Milo widziec "nowa twarz";) ja bede pozniej a poki co moze inne dziewczyny Ci potowarzysza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×