Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

obiecałam ze zabiore w sobote mame na zakupy bo nie dość ze jestem mobilna to jeszcze czasu dużo to kupie dada jeśli bedą takie małe i haggisy bedzie od razu porównanie a po za tym polujemy na promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak mysle, ale moja siostra już nie koniecznie, ale mniejsza o nia. Zdecydowalam się też na tansze kosmetyki nivea nie johnson nie te oilatum itd., jeżeli nie beda uczulac to ok, a jeżeli beda, to bedziemy szukac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam NIE jestem przeciwniczka kupowania tanszych...tylko SKORO roznica w cenie tutaj jest niewielka...a wszelkie badania pokazuja ze siateczki uzywane do tworzenia pampers a SA bardziej przyjazne dziecku...to je kupilam ;) ale ile w TYM prawdy dziewczyny...a lie przeplaconej reklamy...hmmmm tego NIE wie nikt.... najlepiej samemu SIE przekonac I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka123 ja z mila chęcią kawusie się napije a ciacho to na pewno nie odmówię :) klaudia zjadła bym takiego rogalika może w weekend namówię mamuśkę to zrobimy bo mężuś ma imieninki Marcina:) my kupiliśmy 3 paczki pampersów oryginalnych ale tylko dlatego że mąż kupił w pracy za 35zł 80szt a nie za 50zł lub więcej Amelce długo zakładaliśmy pampersa wtedy kolega załatwiał po 25 zł to nie opłacało się nie oryginalnych kupować jak podrożały to kupowaliśmy dady a teraz mam huggiesa są bardzo fajne mała oducza się sikać ale na noc musi mieć jeszcze.teraz jest w biedronce promocja na huggisy po ok.38 zł duża paka w kartonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja wypróbowałam już parę firm ale najlepsze są pampersa do 18 miesięcy używaliśmy tylko ich ale dady i huggiesy też są bardzo fajne moją niunie uczulały pampers play bo maja wkład rumiankowy a nie aloesowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamcia ma sprawdzić jakie ceny pampersów w NIEMCZECH i jak sie okaże ze po mimo EURO sa tańsze w czasie promocji to bedzie kupować dla WNUCZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w PL są bardzo drogie w sklepach szalone ceny ciekawe jak długo nam się będzie udawało taniej kupować :) bo coś mąż mówił że chyba już nie długo najważniejsze ze 3 paczki na początek są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Niunka sprawdzila ...to PRZYNAJMNIEJ mamy opine doswiadczonej MAMUSKI ;) Ja tez SIE szykuje do poloznej...powoli...Ale JESZCZE chwilke z maseczka NA buzi posiedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak jak Ty SYlwia ok 250 szt jak przeliczyłam;) większość to Pampersy bo były ostatanio na promocji w tesco 92 szt w paczce za 52zł chyba. No i część mam Huggiesów no i jak wyzbieram to razem mam ok250 na poczatek. Ja biorę sie za obiadek jakis bo wrociłam dopiero do domu, szwędałam się po sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czekamy na wiesci, co u Waszych maluszkow. A ja dziś mam leniwy obiad-typowo barowy:) frytki surowka i schabowy:) a do popicia pepsi dla taty, a dla mamusi barszcz, ktory sobie wczoraj jeszcze uchronilam przed zjedzeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja od wczoraj wpadłam w szał porządkowania. To może jakas oznaka zbliżającego sie porodu, co? :) Od czasu do czasu tylko przysiąde i poczytam co tam piszecie:) Mam pytanko do tych pampersów. Kupujecie na razie tylko te najmniejsze new borny?? Ja mam na razie tylko po małej paczce huggisów i pampersów, żeby mieć porównanie, które lepiej się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatek aż kikut nie odpadnie to te new born, a pozniej 2 te od 3-6kg roznica w wielkosci niewielka, a te wieksze wydaje mi się sa bardziej dostepne, przynajmniej w mojej okolicy. Oj dopadl Cie syndrom " wicia gniazda":) to już pewnie tuz tuz;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja ten syndrom to mam od wyjscia za maz;) Witam sie i ja:-))) Bylam dzis u gp- potwierdzila Syluchy diagnoze- zespol cisnien nadgarstka:) dzidzius glowa w dol, 71kg, cisnienie jak zawsze dobre- niskie:) Najlepiej bo wczoraj dostalam list z przychodni, ze mam sie zarejstrowac do gp odnosnie zeszlego badania krwi...no to mysle dziwne- bo lekarka mi pow, ze jak bedzie cos nie tak to beda do mnie dzwonic, nie dzwonili a tu list(pomijam fakt, ze po 2 tyg;)) no i dzis pytam moja gp co z tymi wynikami a ona, ze nie popatrzyli, ze ja w ciazy a tarczyca wyszla mi niska i wysokie leukocyty-w ciazy normalne no ale pomineli ten fakt...i stad ten list:O ja to bede do piatku prasowac;) ja kupuje Pampersy, ale gdybym byla w Pl to mysle, ze Dada (biedronkow w sensie) ale te z Bella-nie pamietam nazwy i jedne i drugie sa uzywane u mnie w rodzinie, wsrod znajomych i maja dobra opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa dupa dupa !!!!! Mala SIE przekrecila I lezy w poprzek!!!!! 15 listopada mam wizyte w szpitalu aby omowic opcje porodu ze wzgledu NA cieta wczesniej macice I ulozenie poprzeczne plodu....JESLI MALA SIE NIE PRZEKRECI DO 38 tyg sparawdza NA USG ...I cesarka... Oj chyba mialam dobre wizje porodu ;( obydwie z Ewa NIE chcialysmy CC I pewnie obiedzie bedziemy mialy.....Ale coz oby maluszki zdrowe ...staram SIE pozytywnie nastawic! ANECZKA JA SIE DZIS SWOJEJ POLOZNEJ ZNOW O TE DLONIE PYTALAM ...BO CHOLERA TRACE CALKIEM CZUCIE W PALCACH....ALE ONA NA TO ...ZE TYLKO CZEKAC DO PORODU...I WYTRZYMAC...BO NA TO NIE MA LEKARSTWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pociesze Cie, że moja też się chyba przekrecila- w 30 tyg byla glowa w dol, a teraz też chyba w poprzek bo jak się prezy toz prawej wypina nozki, a z lewej glowke. No ale prawdy dowiem się pewnie przy porodzie, bo wizyta dopiero w 38 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pieluszki belli to dokladnie happy;) Cisnienie też zawsze mam w normie, no ale poki co mala się rusza wiec wszystko dobrze, jeśli cos zacznie się dziac to szpital mam 2 przystanki tramwajowe dalej, wiec zawsze mogę się upewnic że wszystko tam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pieluszki ja kupuję pampersy orginalne, małej też tek kupowałam, są wydajniejsze tzn więcej chłona i nie przemakają , kupowałam tańsze i mała raz dwa razy siknęła i pielucha pełna więc wróciłam do firmowych pampersów. i teraz też będę jechała na pampersach są często promocje na nie np w netto 4 70szt 42zł teraz np w carrefour są 132szt 89zł no i na allegro też można trafić na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę jedziemy kupić resztę rzeczy kosmetyki tez będę kupowała wszystko z nivea , pieluchy, takie już ostatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mleko kupujecie jakieś modyfikowane ? ja kupuje bo jak mała sie urodziła to przez pierwsze dni miałam mało pokarmu i jak wróciłam ze szpitała to pierwsz noc była tragiczna mała nie mogła się najeść a ja nie kupiłam mleka i płakałam razem z nią ona bo była głodna a ja bo nie mogłam jej nakarmić. przez dwa lata jechałam na bebilonie a jak skończyła dwa lata to piła bebiko i tak jest do tej pory. butla rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastawiam się na karmienie piersia- narazie kupilam herbatki laktacyjne i zamierzam zaczac pic, a jeżeli okaze się że pokarmu brak to wtedy jeszcze że szpitala wysle mojego do sklepu czy do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj z tego co sie dowiedzialam to sie dostaje takie male buteleczki mleka do domu- w razie wypadku-tylko podgrzac...takze jak cos zapas w domu bedzie, ale nie zamierzam kupowac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×