Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Ostatni dzien listopada za nami-dzidzi brak- zatem oficjalnie juz zaliczam sie do grudniowek. :) Za oknem o dziwo slonce,zabieram sie zaraz za jakas zupe w kuchni,a potem marsz na spacer..Tesciowa wpada dzis z wizyta,trzeba uprzednio oczyscic swoj umysl z wszelkiej goryczy,coby zlego humoru pozniej nie miec :) Choc tak naprawde naleze do tej mniejszosci ktora z Matka Lubego ma dobry kontakt,to przyznam bez bicia ze ostatnio zrobilam sie jakas humorzasta w stosunku do ludzi...to czekanie na Malenstwo i tysiace pytan ze strony innych tak mnie draznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mleka w piersiach,a raczej jego braku-nie martwilabym sie..U mnie to samo choc juz po terminie jestem..Obie piersi pelniejsze,jednak nic sie z nich nie wydobywa,nawet siary brak.Moja mama tak miala wraz z kazda kolejna ciaza,a bylo ich lacznie 3,ze pokarm pojawial sie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już w 7 mie kapało a teraz to już musze wkładki nosić bo kilka razy przebiło ze na swetrze plama sie pojawiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Przeszlam chyba z 3km na piechote, odwiedzilam wszystkie sklepy po drodze i nic mnie nie ruszylo. Jedyne co to plecy mnie bola, a nogi nie tyle bola, co strasznie puchna stopy i kostki, co prawda, kostek już prawie nie widac, nawet jak wstaje rano. Jutro do centrum musze pojechac, bo w poblizu nie mam zielarskiego, żeby ta herbate kupic, ale kupilam na laktacje i ma 12% lisci wiec zaczne ta a jutro kupie. Chyba bede musiala okna umyc raz jeszcze, goracy prysznic z polewaniem brzucha moze cos zaskoczy, ale dziś jeszcze zakupy przedswiateczne male musze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* kiedyś był gorący temat ile się spada po ciąży :) ja jak 12 kg mniej :) ale karmie piersią wiec co najgorsze nie mogę jeść i bardzo się cieszę :) w poniedziałek mam wyciągnięcie szwów niby na wypisie mam że w piątek bo jutro będzie tydzień jak królewna jest na świecie ale moja gin jest w poniedziałek kazała mi przyjść to mi wyciągnie:) zapytam od kiedy mogę nosić pas i smarować bliznę maścią i bierzemy się za siebie :) a wy jak kochane się czujecie? coraz ciężej ale również coraz bliżej Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na szkole rodzenia mówili ze organizm dostaje sygnał z mózgu i pod pływem porodu i za czy na produkować mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ktora JESZCZE MA konto NA Facebook u? Albo NK ? Zapraszajmy SIE ...takto BEDZIE latwiej nasze malenstwa podgladac ;) ja zawsze SYLWESTRA JESTEM....I PO TYM WPISIE MNIE ZNAJDZIECIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Przeszlam chyba z 3km na piechote, odwiedzilam wszystkie sklepy po drodze i nic mnie nie ruszylo. Jedyne co to plecy mnie bola, a nogi nie tyle bola, co strasznie puchna stopy i kostki, co prawda, kostek już prawie nie widac, nawet jak wstaje rano. Jutro do centrum musze pojechac, bo w poblizu nie mam zielarskiego, żeby ta herbate kupic, ale kupilam na laktacje i ma 12% lisci wiec zaczne ta a jutro kupie. Chyba bede musiala okna umyc raz jeszcze, goracy prysznic z polewaniem brzucha moze cos zaskoczy, ale dziś jeszcze zakupy przedswiateczne male musze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, tez wyslalam zaproszenie.Moje inicjaly K.K :-) Co do reszty dziewczyn- za cholere nie moge znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! URODZIŁAM! WRÓCIŁAM! :-))) W telegraficznym skrócie korzystając z okazji, że mały Szymon Józef M. sobie grzecznie śpi po cychu... 17.11.2011 - białko w moczu 19.11.2011 - leukocyty w moczu i antybiotyk na drogi moczowe Monural zalecony telefonicznie przez lekarza 21.11.2011 - skok ciśnienia 150/105 i wpis do szpitala na położniczy 22.11.2011 godz. 2:30 odeszły mi wody, zaczęły się skurcze, rozkręciła się akcja i zrobiło się rozwarcie... 22.11.2011 godz. 4:50 nieplanowym cesarskim cięciem w moim lokalnym szpitalu przyszedł na świat nasz kochany Synuś Szymon Józef waga ur. 3300 długość 53 cm Jest cudowny! Po godzinie dostałam go do piersi i już tak nam zostało! Już na 3 dobę miałam istny nawał pokarmu - ciekło mi po brzuchu dosłownie... Do tej pory jesteśmy tylko na cycu. Mały przeszedł żółtaczkę, więc musiałam go naświetlać. Teraz już jesteśmy w domu i uczymy się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie SZYMON ????????? no ni super :) malinowa tak mamy ten sam termin i pare dziewczyn ciekawe jak to sie datami rozwiązania ułoży RoyalFlush--- wysłałam zaproszenie z nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja. Gratulacje dla nowej mamusi. A ja noc miałam super- tylko jedno przebudzenie o 5;30 , a potem dopiero o 9 :) ALe leżałam jeszcze i podsypiałam do 12 :) WYspana jestem jak nigdy. Sylwia wysłałam Ci zaproszenie na fb ( Agnieszka MT). Lecę na jakies zakupy bo mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA.... KURNA!!!! super!!!!!!!!! Jak SIE ciesze...a ja bylam pewna ,ze Ty z przeprowadzka walczysz...!!!!!! Szymek...super !!!! Zmiana imienia NA kepsze wg mnie ;););) Mikolaj tez slicznie ...ale SZYMEK TAK INACZEJ;) EWCIA POSZ CZASEM W WOLNEJ CHWILI....!!!!!I fotki malego DAWAJ NA FEJSA;) Buziaki gratuluje szczesliwej Mamicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, gratulacje:) Super sie czyta takie opisy porodu, jak wszystko poszło szybko i sprawnie:) Wszystkiego dobrego Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Mamusie :) ja jestem na etepie kolki :( oj męczy sie ta moja Księżniczka :( raz zaparcia raz kolka :(((((( ale przeżyjemy ! Ewa już też rozpakowana !!!!!! hura!!!! GRATULACJE i tak teraz po koleji wszystkie na porodowke :) Hasananana ma świetny pomysł z tym FB ! mnie znajdziecie u Sylwestry imie znacie ;) ( podwójne nazwisko ) trzymam kciuki za wszystkie w duopaku i te rozpakowane jeszcze jedno :) dziewczyny moja mała wyrasta z wszystkiego dzisiaj śmiałam się do mojego M że trzeba królewnie garderobe uzupełnić :) a to dopiero pierwszy miesiąć :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×