Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej ja też juz na nogach obudził mnie budzik męża i już po spaniu bo jak leżałam w łóżku to mi sie robiło nie dobrze i głowa ćmi. wstałam zrobiłam herbatke, kanapeczki i przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Pelepetka, ja tez juz po śniadaniu. Mąż nawet na śniadanie wstał. Biedny Przeziębił się. Akurat dzisiaj zaczyna miesiąc tacierzyńskiego, to będę miała towarzystwo. Czytam właśnie jak doprowadzić się do porzadku po urodzeniu dziecka. Niestety z piersiami muszę się pomęczyć do drugiego dziecka i wtedy konieczna będzie ingrencja chirurga. Bo z tymI pooranymi flakami to wątpię, że teraz da się cokolwiek zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nie bedziesz już sama w domu. ja cały dzień sama chyba ze rusze tyłeczek do kogoś. co do wyglądu może nie bedzie tak zle i doprowadzimy sie do ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj!!!!! I moja noc cienka....ja do opuchlznny JUZ SIE przyzwyczilam....rak NIE moge w piastke zlozyc...I koncowek palcow NIE czuje...O lydkach NIE wspomne....nawet delulitis mi SIE tam zrobil ;( schudne to troche zejdzie...;) a Dydki...hmmm Bernadecia I ja NIE bede SIE z nimi chrzanic...jak beda wygladaly jak 2 zwisy izraelskie...to tez pod noz pojde....A jak NIE BEDZIE tak zle...to SIE w jakies dobre kremy Zaopatrze I cwiczenia nacyckowe bede wykonywac ha! Tak mnie kusi aby SIE zwazyc....ale poczekam do dnia kiedy zaczne rodzic...BO tak bede SIE denerwowacm;) a takto SIE wku...wie tylko raz tuz przed porodem hihi... Ogolnie dziewczyny ...WITAM w Grudniu!!!!!!!!!;);););););););) A JESZCZE jedno ...wiecie ,ze mi do tej pory noc z dydkow NIE wycieka???? A powiekszyly SIE o 3 rozmiary....ALE CZYTALAM ,ZE U NEKTORYCH POKARM POJAWIA SIE DOPIERO PO PORODZIE JAK PUSZCZAJA WSZYSTKIE HORMONY ;) no zobaczymy ...bardzo chcenkarmic choc ze 3 mce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam grudniówki:) moja nocka też nie ciakawa...:( mała buszowała praktycznie do rana bo pospała wczoraj w dzień...co do opuchlizny to mi nie chce zejsc,chyba zaraz się położe z nogami w górze...popilnuje psa bo jeszcze działa na nia narkoza bo byłysmy dzisiaj po 8 na zabiegu:( a poźniej zrobie obiadek:) chodzą za mna od dawna kotlety ziemniaczane z sosikiem grzybowym i do tego buraczki :):D mniaaaaaaaaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Hasananana, ja poczekam i po drugim dziecku zrobię. Kremami nawet się nie łudzę, że coś wskuram. Mi też nic a nic nie wycieka. Chcę przez pierwsze 4 m-ce karmić. Mam nadzieję, że mi to matka natura umożliwi... Skoro mi zabrała normalne piersi to niech przyzwoli na karmienie. Właśnie skończyłam "shakirę" czyli kręcenie bioderkami jak na hulahop. Cel wiadomy: skurcze. Teraz jeszcze poleżę, a zaraz potem hop na spacer. Przynajmniej z godzinę pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. W koncu odespalam nieprzespane szpitalne noce. Co do opuchlizny, to moje nogi sa jak banie od 3 dni, zaraz ide po wyniki ostatnich badan, do zielarskiego po drodze i spacerkiem do domu, po drodze jakies upominek dla chrzesniaka na mikolajki pozniej siostra wpada jedziemy do galerii handlowej bo musze Malej kupic jeszcze czapeczke zimowa. Milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dodam, że jedyny porządny bolesny skurcz dzisiaj to skurcz łydki był :) Malinowa, to z Ciebie pracowita kobieta. I weterynarza zaliczyłaś, i zaraz obiad... U mnie wszystko przygotowane, dom wysprzątany, tylko dzieciątka brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudyna, a do zielarskiego to po herbatę z liści malin? Nie bolą Cię nogi jak chodzisz? Jak ogólnie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadeta to wszystko po to,żeby nie oszalec z tego oczekiwania:) wiem,że mam termin na 18 ale mogłoby to byc już:) ja sobie sama ususzyłam liście malin z mojego ogrodu i teraz robie sobie napary:) no i od wczoraj cwiczę z Epi-no:) zobaczymy czy pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Czytałam o epi no. Mam nadzieję, że ćwiczenia spełnią swą funkcję. Też się trochę obawiam, że "pęknę". Ale jestem na etapie, że wszystko "przyjmuję na klatę". Mój kocur skutecznie mnie zniechęca do spaceru. Tak się ładnie łasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chciałam:) nie ja pierwsza i nie ostatnia byłabym nacięta czy bym pękła... ale mój ślubny stwierdził,że nie chce,żebym cierpiała...Łaskawy co?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do łaszenia sie kota...zostań w domku...włacz jakąs fajną muzykę i potancz:) jesli bedzie Cię bolał kręgosłup to weź jakąs miotłe albo mopa:) jakby nie było tez ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentów dla faceta:) dzisiaj rano z moja mama i pania weterynarz wpadłysmy na pomysł,żeby kupic śpiochy mojemu męzowi:) są takie dla dorosłych:) na szczęście mój P. ma poczucie humoru wiec myśle,że po pierwsze bedzie to fajny dodatek do zegarka,a po drugie przecież każdy facet to takie duże dziecko co nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo !!!!!!!!!!!!!!! grudzień zegar tyka dzidzia czeka :) a ja mam lenia ------------na spacer nie pójde bo u mnie mgła :O z obiadkiem spokój bo z wczoraj zostało choć nie wiem czy z ziemniaczkow nie zrobie leniwe,kopytka cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie tez mleko za oknem ale chyba sie zmusze do wyjscia - nie chce mi sie ale jak juz wyjde to zawsze jest fajnie :) i mi tez jeszcze do tej pory nic nie wycieklo z cyców (choc to chyba zbyt mocne okreslenie - teraz w koncu sa praaaawie normalne, a nie male bąble :D) ale jak to mowia: "Im większe w młodości tym dluższe na starość" :D - jakos malobiusciaste musimy sie pocieszac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA....ANDZIA SIEDZI POK KRZESLEM W PRACY ;) I zajada ciasteczka;) hahaha I ani Jej SIE widzi do nas przyjsc ;) Moja wiercipieta jak zwykle daje tak popalic ze szok.... Malinowa...I ja mialam kupic Epino....ale stwoerdzilam ,ze pewnie mi SIE NIE BEDZIE chcialo pipoliny rozciagac...noi NIE wiedzialam jak to BEDZIE z TA cesarka....wiec zrezygnowalam...wrrrrr jakbym wiedziala ,e BEDZIE ktos pompowal ze mna to BYM KUPILA;) milego pompowania w ten czas;) Bernadecia...u mnie szanse NA maluszka byly hmmmm 0 ,... Wg lekarzy...I namlodsza tez NIE jestem...pozatym biznes planujemy niebawem wlasny...wiec nasza chyba BEDZIE jedynaczka....Tak wiec cycuchy pojda do szefca * od razu jak BEDZIE trzeba;) KLAUDUS ...NARESZCIE WYSPANA;) hurraaaaaaa!!!!! Milego chodzenia...ja dzis tez die z moim ZA godzinke lub 2 do centrum...Musimy pare rzeczy pozalatwiac....NIE usmiecha mi SIE to...BO wszystko boli..... Sofa stara ZA rana I fotele...TAKZE kisne przed TV NA stolku z kuchni...z poduszka pod dupcem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie NA Facebooku SLICZNA Julcie ???? NASZEJ NIUNKI??? NIE moge SIE doczekac....SWOJEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck....to zes mnie pocieszyla z Tymi cycami....W takim razie ja swoimi bede mogla podloge froterowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powiem...do najprzyjemnieszych to nie należy :( ale dla mojej córci jestem w stanie zrobic wszystko...a teraz leże bo mnie bardzo kłuje w dole brzucha...i mam jakąs dziwna białą wydzieline...wiecie co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dzwoniłam do mojego gin i powiedział,że czop może miec nawet połpłynną konsystencję...zależy...i,że mam obserwowa czy nie będzie różowawy lub nie bedzie na nim krwawych smug...a co do klucia to powiedział,że możliwe jest odejscie wód płodowych w ciagu kilku godzin...ze u wiekszosci kobiet jest to jeden z najwczesniejszych objawów...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelpetka nie wiem...ja tam sie nie znam:) tak mi powiedział gin...a chodze do najlepszego w okolicy wiec chyba sie zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-))i ja sie witam:) zadnych ciastek nie jem:D:D zjadlam tylko dwie czekoladki;) MOj mezeulek dzis wraca!!jupiiiiii!!!!!!mnie maly kopie jak szalony:):) ide sie przejsc bo mu chyba ciasno jak ja tak siedze:( dzis 1 dzien miesiaca musze sie streszczac z raportami- normlanie do 15 mam czas no ale w obecnej sytuacji to sie musze streszczac:D:D buziaki!!! a mi tez nic z piersi nie leci, ja bym chciala tak 6 m-cy pokarmic , do czasu wprowadzania pierwszych posilkow i pierwszego zeba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×