Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a ja chyba zaczynam mieć nerwa. Po tym ktg, które wykazało skurcze dostałam jakiegoś turbodoładowania :). Wszystko posprzątane, zakupy zrobione , 3 pranie wstawione. Teraz zaczynam sprzątac pokój , w którym mój M ma sobie zrobić gabinet, żeby mieć spokój jak będzie pracował ( pracuje w domku). Chyba włączylo mi sie "wicie gniazda" bo nie moge się zatrzymać. No i oczywiście wydaje mi się , ze cały czas czuję te skurcze, chociaz wczesniej nie czułam ich wogóle. Czyżby podświadomość zaczęła działać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Idę spać. Coś tam w dole brzucha kręci, ale niezbyt intensywnie. Zobaczymy co jutro pan doktor powie. Do jutra! Jutro zaczynam 40 tc :) Klaudus trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic się nie dzieje-skurczow brak czop odchodzi, ewentualnie klucia w podbrzuszu. No czekam jutro zaczne maraton po korytarzach moze się cos zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudus a coś sie czuje jak czop odchodzi, czy lekarz Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po badaniu rozwarcia szyjki po prostu taki krwisty gesty sluz mi zaczal wychodzic i taki zapach dziwny Ale nic poza tym ewentualnie mozesz poczuc że cos wyplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........40(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............37(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....38(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....36(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........40(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............37(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....37(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....36(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzień dobry Co u Was słychać, jak minęła noc? Ja od prawie trzeciej nad ranem nie śpię, szukam sobie miejsca, kąpałam się etc. Źle się czułam, miałam straszne mdłości, na szczęście pomału ustępują. Na dodatek takie dziwne uczucie w głowie, milisekundy przeszywającego bólu. Straszna nerwówka się u mnie zaczyna. Czuję się wewnętrznie bardzo niespokojna. Przez to uczucie nie wiem co ze samą sobą zrobić. Czytałam, że te prawdziwe skurcze porodowe "wychodzą" z pleców. Znaczy się jeszcze takich nie miałam. Jako zadośćuczynienie mam ból nadgarstka :( Pozdrawiam Was serdecznie i życzę szybkiego rozpakowywania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie bez zmian. Już myslalam że cos się ruszy jak dostalam w nocy kroplowke NaCl, ale nic, zero jakiejkolwiek reakcji. Jestem po kolejnym ktg i nic Chyba jeszcze przyjdzie mi troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna, to ja z kolejnym pytaniem, skoro Ty tak na bieżąco jesteś:) a dużo tego śluzu jest? tak powiedzmy na wkładkę, czy raczej już podpaska musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ranne ptaszki :) MNIE OBUDZIŁ LISTONOSZ ALE Z DOBRYMI WIADOMOŚCIAMI TAK ZE WARTO BYŁO WSTAĆ I O MAŁO NIE POZABIJAĆ SIE NA ZAKRETACH :p Klaudyna--------- JA JUŻ MYŚLAŁAM ZE PO WSZYSTKIM A TO NIE JEST TAKIE CHOP SUP JAK MI SIE WYDAWAŁO :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernadetaM ojejkuuuuuuu to pewnie oczy jak zapałki po takiej nocy :O JA OSTATNIO LEPIEJ ŚPIĘ :) brzuszek mi opadł i od tej pory jepiejjjjjjjjjjjj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka, a widać to że brzuch opadł, czy bardziej to jakoś odczuwasz? Mówię Wam dziewczyny, ja przegapię rozpoczynający sie poród, skoro do tej pory nie potrafię zauważyć u siebie jakichś oznak. Niemożliwe żeby nic się nie działo, został tylko tydzień do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się nic nie dzieje bo zero skurczy mam mimo że jest to rozwarcie, ale już dostalam kroplowke i nic, mam jeszcze jedna dostac duzo chodzic i czekac na skurcze. A co do tego czopu to okazuje się że jeszcze mi wylatuje najlepsza podpaska jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Pelepetka: nie jest tak zle. Samopoczucie nawet nawet, tylko strasznie sie poce. Juz sie ubralam i uszykowalam do wyjscia do lekarza. Jestem niesamowicie ciekawa co mi powie. Ewelina: po moim brzuchu widac, ze opadl. Jest o wiele nizej i sie jakis wezszy zrobil. Klaudyna: nie przypuszczalam, ze to tak dlugo jeszcze bedzie trwac. Spaceruj, spaceruj, moze cos sie juz niedlugo "ruszy". Odezwe sie jak wroce po lekarzu do domu. Zostal mi rowny tydzien do przewidywanego terminu... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBIALKI ();) Jestem I ja po koszmarnej nocy...wczoraj w ciagu dnia SIE przespalam wiec w nocy do 3 nic.....nawet oka NIE przymknelam.... Klaudyna u mnie we snie JUZ urodzilas;) ...wiec pewnie JUZ niebawem mimo wszystko ;) caly czas jestem z Toba myslami. Bernadecia powodzenia u lekarza...!!!! Dziewczyny TYM czopem NIE zawsze trzeba SIE sugerowac...BO czasem odchodzi NA 2 h przed porodem...a niektorym jak SIE porod zaczyna...JESZCZE innym NA 3 tyg przed...To tak jak z TYM brzuchem...JEDNYM SIE opusci ...innym NIE! Mam go tak wysoko ,ze NIE da SIE opisac normalnie az boli I watroba od kopniakow wszystko scisniete jak NIE Wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina mi zostalo 5 dni i nadal cisza ale to kompletna, jakbym byla na polmetku a nie w 40 tygodniu, zadnych dolegliwosci nawet najmniejszych - jedyne co to twardnienie brzucha, zupelnie bezbolesne na krotko i rzadko, ktore mam od 7-8mego m-ca przegapic sie nie da ale zapowiada sie ze przenosze, boje sie o malucha i tego ze porod bedzie wywolywany.. bo to chyba nie jest mozliwe ze przy zupelnie zerowych objawach z dnia na dzien urodzic? wiek ciazy na pewno jest rzeczywisty - bo dokladnie wiem kiedy córa powstala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie także nocka nie zbyt dobrze przespana ciągle się budziłam wierciłam :( Klaudyna ja też już myślałam, że dawno po no to rzeczywiście to nie takie proste. A wracając do tego paciorkowca to ty nie miałaś robionych badań na niego? Czyli podają kroplówkę z antybiotykiem jak go masz i jak nie masz wyników badań czyli w sumie to jest coś groźnego jak tak postępują?! A to podali ci 1 czy 2 dawki? Nie wiesz może czy jakbyś dostała jedną to byłoby ok czy trzeba 2??? Zadaje tyle pytań na ten temat bo strasznie się tego obawiam, że nie zdarzą mi podać tej kroplówki ale w taki wypadku to chyba robią cesarkę? ależ marudze :P Ciekawe jak tam dziewczyny po dzisiejszych rannych cesarkach :) zazdroszcze im....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina_83 to nie jest tak ze od razu za uwarzyłam choć co dziennie oglądam sie przed prysznicem. tylko ta ulga ze już tak nie boli a co wieczór czułam ból pod żebrami i zasnąć nie mogłam z tego powodu. faktycznie jak by sie zrobił bardziej podłużny. no i misia kopie zdecydowanie w niżej ale i tak mocno :) ja też sie śmiałam ze przegapie poród ale powiedziano ze tego sie nie da przegapić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka w szpitalu do ktorego chodzilam na szkole rodzenia mowili ze u nich podaja szczepionke w przypadku gdy badania wskazują na tego paciorkowca albo jak kobitka nie miala robionych w ogole badan - taka standardowa procedura i ze wystarczy 1 zastrzyk 4 godziny przed porodem najwazniejsze to od razu o tym uprzedzic i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, co jakis czas dostaje zastrzyk w wenflon z tym antybiotykiem. No chodze chodze po lorytarzach i schodach. No i musze, bo ilez mozna lezec, a nie chcę tu do daty porodu siedziec, bo bezsensu, a z rozwarciem to raczej już mnie nie wypuszcza No i tak czekam. Znajomy z pracy Krzska obstawia dziś 18 i kto wie, ale skurczy nadal brak. Dziewczyna z. Sali miala rozwarcie 1.5cm chodzila o polnocy dostala lekkich skurczy o 3 pojechala na porodowke, a o 5 już urodzila, czyli szybkie porody też się zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic nie pozostaje tylko czarujemy ze by coś sie ruszyło klaudyna też dziś urodzi :) ruch ruch a mi sie tak nie chce tyłka z domu ruszyć ale słonko świeci wie bujdę na spacer po moim serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na spacer, mam nadzieje, że nie będę musiała dzwonić po kogoś, bo mnie złapie po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Klaudia- a Ty tam dzialasz, widze:) POWODZENIA:-)) ja w domu cala kolyske ciuszkow mam do prasowania, jeszcze w koszu na jedno pranie, dzis ma mi kolezanka znow jakies ciuszki przywiezc + mezus z PL tez:) wiec ciuszkow do roku chyba nie bedzie potrzeby kupowac-i lepiej niech sie Artur chlopcem okaze bo jak bedzie dziewczynka to tyle prasowania na darmo;) jejku siedze w pracy a tu taka w biurze duchota, ze tragedia-ale teraz niech juz okna nie otwieraja bo zaraz mnie zawieje bo ja "na drodze" przeciagu siedze:O ehhh ciekawe jak tam nasze "cesarskie" dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Jestem i ja. Dzieciatko ladnie wstawilo sie do kanalu rodnego i sie obsunelo nizej od ostatniej wizyty. Ma sie dobrze. Wod pod dostatkiem. Szyjka macicy spulchniona. Rozwarcia jeszcze brak :( Ale dzisiaj mnie badanie wcale nie bolalo, a jeszcze 2 tygodnie temu bylo ciasno i dosyc nieprzyjemnie dla mnie. Mam nastepny termin (oczywiscie jak nie trafie wczesniej na porodowke) 6.12.2011, czyli w dniu terminu. Coraz bardziej pewna jestem, ze dzieciaczek bedzie grudniowy. Troche po terminie chyba beda mi porod wywolywac, bo moje lozysko jest juz take jakbym byla z dwa tygodnie po terminie. Poza tym wszystko w porzadku, nalezy cierpliwie czekac. Lekarz zapewnil mnie po raz kolejny, ze skurczow nie przeocze :) Az z tego wszystkiego kupilam mojemu maluszkowi grzechotke. Pozdrawiam! Klaudus trzymaj sie! Juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadeta a czy Ty czujesz to jakos ze dziecko wstawilo sie do kanalu? czy raczej bez wiekszej roznicy ? ja tez po dluuugim spaceru ze dwie godziny lazilam po miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadecia ...no to teraz tylko CZEKAC ;) ja tez mam 6 wizyte...ale u Poloznej ;) A 2 grudnia w Pietek przywioza mi Kanape rogowa...ktora kupilam miesiac temu...ciesze SIE bardzo...BO pierwszy termin przywozu byl NA 17 grudnia tak jak MOJ termin porodu,.! Wiecie co dzis dokladnie sobie JESZCZE raz wszystko wyliczylam...I przy moim 35 dniowym cyklu...oznaczaloby , ze w ciaze zaszlam 26 marca ( ostatnia miesiaczka 5 marca) I wtedy tez moja maz wrocil z kontraktu 2 tygodniowego w Turcji...czyli wg tego data porodu wypadalaby NA 17 grudnia...I tak tez pokazalo USG Z 12 tyg ciazy. A wg ost miesiaczki to mial byc 7/12. Biorac pod uwage dlugir cykle...powinnam zapomniec o dacie wg @ a brac pod uwage 17 grudzien ;) CIEKAWE czy ktos zrozumial te moje wywody hahahah ;) ANECZKA jak tam ???? U mnie w domu kaloryfer nastawiony tylko w nocy NA 17 stopni...ale I tak mi duszno I goraco ( nawet gdy nawilzacz wlaczony) a MOJ maz MOWI ,ze zimno jest jak NIE Wiem.....TO NASZE CHORMONY TAK DZIALAJA ;) mysle sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×