Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwia- mój też po pobycie w zakonie:) a tu co? Dziecko poza malzenstwem- się mu chyba odmienilo:) ale co mi tam, najwazniejsza nasza Malutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie:) Olga B.(C) to ja:) Sylwia Ciebie chyba najłatwiej znaleźć:) z reszta mam spoty kłopot;/ Znalazłam jeszcze Paulinę :) Milenę :) i Asię:) no i Ewę :) jeśli któraś znajdzie mnie i będzie miała ochotę wysłać zaporo będzie mi bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, dawno się nie odzywałam ale ciągle was czytam, nie piszę bo u mnie nic ciekawego jeszcze się toczę. gratuluje wszystkim rozpakowanym i witam nowe nie rozpakowane:)) zostało mi dwa tygodnie skurcze miewam ale nieregularne, byłam dzisiaj na wizycie i mam 2 cm rozwarcia, tzn tak powiedział bo przy badaniu czuł główkę małego, ale jak skurczy nie będzie to rodzić nie zacznę a mały od wczoraj tak mnie kopie że aż mnie boli. i pytam czy jak by teraz poród się zaczął to czy jest już bezpiecznie tzn czy nie za wcześnie on na to że tak, dziecko już rozwinięte itp no i to tyle a od kilku dni szalej w domu z porządkami już na święta bo potem nie dam rady , okna pomyłam firanki poprałam pozawieszałam małej pokój wysprzątałam i może przez to to rozwarcie szyjki. pomęczę trochę męża może szybciej się coś ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny Dawno się nie odzywałam ale staram się was podczytywać. Na początek serdeczne gratulację dla wszystkich rozpakowanych mamusiek i zdrówka dla dzieciaczków. U mnie nareszcie koniec remontu góry tylko zostało przenieść meble i po szpitalu już wróce do nowej sypialni a mały do swojego pokoiku. Troszkę stresa już łapę bo w pon już do szpitala a w środe cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciekawe czy jak sobie tak po tańcze w domku to w poniedzialek doktorek powie rozwarcie na 2cm przecież to nie zła gimnastyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam...:-) Nie wiedziec czemu czuje sie jakby dzis byla sobota.. Takie pytanko do Was mam,odbiegajac od wszystkich tematow- chcecie by Wasi Panowie byli obecni przy porodzie?Oczywiscie tyczy sie to tez obecnych Mamus..czy Wasze polowki byly z Wami? Pozdrawiam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Ja bym bardzo chciała mój M też ale niestety u nas przy cesarce to pozostaje mu tylko czekanie na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy poród rodzinny:) chyba,że skończy sie cesarka wtedy bedzie siedział na korytarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie musiałam go namawiac:) sam chciał i to bardzo:) a moja koleżanka powiedziała swojemu bo zapierał sie "ręcyma i nogyma" jak to mówi,że skoro byli razem przy poczęciu to bedą razem przy porodzie:) i podziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozwarcie na 2cm nic jeszcze nie znaczy- ja mam na 3 i puscili mnie do domu. Walcze z tymi wszystkimi przyspieszaczami, i nic nie dziala, dziś zakupilam te liscie malin- cale 3.10zl ciekawe czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chce choć kiedyś uważałam ze nie powinien widzieć mnie w takim stanie bo bede dla niego mniej atrakcyjna:) mój boi sie iść ze mną bo wie ze będe cierpieć a on bedzie bezradny :O ale właśnie dla tego musi być zemną bo ja sie bardzo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez juz nie wyobraza sobie nie asystowac..i jakis taki bardzo podekscytowany jest...ciekawa jestem jego miny kiedy juz rozpocznie sie cala akcja i na powaznie uswiadomi sobie powage sytucaji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
royal ja już mniej wiecej wiem jaka mine bedzie miał mój:) raz mi sie wylała woda na podłoge,stanełam nad nia okrakiem,krzyknęłam bo mąz był na górze i jak zleciał to powiedziałam,że mi wody odeszły...mina męża bezcenna,zaczął sie jakac a na twarzy miał wszystkie kolory teczy:) wredna jestem...wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malinowa dałaś czadu :P mój znowu wczoraj jak poszłam do łazienki w nocy to mnie opieprzył co tak długo robiłam bo spać nie może . a ja ze jak bede rodzić to krzyknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah...dobre,dobre :) Ja ostatnio jadac na badania powiedzialam taksowkarzowi by jechal do szpitala, w trakcie rozmowy przyznalam mu ze tego samego dnia mam termin..Biedaczek chyba zle to zinterpretowal,myslac ze juz rodze,bowiem zbladl caly i znacznie przyspieszyl,co chwile jekajac 'nie rob mi tego'...odstawil mnie pod same drzwi..Do teraz mnie zastanawia jego podejscie..przeciez nie krzyczalam,nie wyginalam sie,siedzialam z szerokim usmiechem na twarzy...Czy tak zachowuje sie rodzaca kobieta?Widocznie traume jakas ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może biedactwo był przy porodzie swojego dziecka i mu sie oberwało?:) i teraz przez Ciebie facet nie bedzie zabierał ciężarnych;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush.............25......Irlandia........40(M).. ... ..30-11-2011 (?) Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......38(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........38( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............38( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........38(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........38(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............38(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........37(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....37(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....37(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina)...26...Tarnów.38(K).. .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011(CC) Natalia261985..26..Wojnicz..40(M)..02-12-2011...Piotruś- -->28/11/2011 Ewa1311...31...Puławy.38(M )...07-12.2011...Szymek ..22.11.2011(CC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasa nie probowalam jeszcze, ale jak nic nie podziala, to sprobuje i ananasa. Jak ja do szpitala jechalam w tej nocy, to budze mojego i mowie, że chyba mi wody odchodza i jedziemy do szpitala, a on jeszcze nie, bo przeciez jeszcze 2 tyg. Zbladl i nie wiedzial co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy,moje Drogie,ale ja mam dzis wybitnie leniwy i ospaly dzien :/ widocznie za czesto wstawalam noca do toalety..W kazdym razie zalegam dzis na kanapie i nic nie wyglada na to bym miala ja w najblizszym czasie opuscic...chyba ze udajac sie do goracej wanny...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już popluskasz sobie ciepla woda brzuszek to wyjdz z wanny zrob 10 przysiadow, znow do wanny i znow przysiady, moze się cos ruszy. Ja też zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lenistwo bylo do południa a wieczorkiem zaczyna sie szalestwo gotowania :) tak jakoś zostało mi choć już trochę nie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydaloby sie!nie wiem jak wyjda mi te przysiady,zwazywszy na to jak duza i nieporadna teraz jestem...jak zalegne na podloge to juz sie nie podniose o wlasnych silach :-) Klaudyna,my to jak desperatki,usilnie probujemy uzyskac jakis efekt :-) Drugi dzien po terminie jestem i dalej nic.zero skurczy.czasem tylko bole podobne do tych miesiaczkowych,ale trwa to chwilke tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 11grudnia niby mam czas, ale skoro mala bezpieczna to już mogę a nawet w szpitalu zalecili, bo rozwarcie jest, wiec dzialam, jutro pol dnia z rekami w gorze bede siedziec, bo okna to mój umyl, wiec nie bede myc,żeby nie pomyslal że go poprawiam. Zaswiadczenie o uznaniu ojcostwa zalatwilismy, mala dostanie nazwisko tatusia zaraz po porodzie, wiec nie bedzie trzeba latac zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana w domu, bo czekalam na mojego jak wroci z pracy żeby do tego urzedu, mial być szybciej niestety jak na zlosc roboty mial duzo i o 14 dopiero wrocil, wiec dopiero wyszlam z domu, ale za to do 17 na nogach 3 godz spaceru-urzad, zakupy w aptece i kupilam stroj mikolaja dla corci:) pytanie, czy zdazy się urodzic do mikolaja:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 3 stroje:) mikołaja,elfa i śniezynki:) a własnie najciekawsze jest to czy do świat sie dzidzia bedzie chciała pokazac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja do swiat to na pewno, bo wigilia wypada dokladnie 2 tyg po terminie, a tu po 40 tyg już na wywolanie do szpitala biora, także do swiat na bank bedziemy w 3. A ja wole sama naturalnie przyspieszyc niż żeby chemicznie mi kroplowka wywolali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×