Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewka raz jeszcze gratuluje slodkiego Maluszka. A jakby ktos jeszcze chcial i szukal, to jestem na FB u Sylwestry- Klaudia S- niemieckie nazwisko. Tak chyba najszybciej znalez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Gratulacje! Stasznie Wam zazdroszcze, ze juz tulicie swoje pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaale kłuje :) kurcze chyba wychodza moje 3 dniowe porządki :) może sie coś w końcu zacznie. A dziewczynom zazdroszczę, ze już z maluszkami w domku :) A z drugiej strony chciałabym wytrzymac do 7 grudnia, bo 6 mój M ma egzamin chciałabym aby się jeszcze trochę pouczył :)No ale maluszek sam sobie termin wybierze :) Dziewczyny tą herbatę z liści malin to kupowałyście w sklepie zielarskim czy w aptece, bo u mnie ani tu ani tu nie mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoyaFlush
hah, co za zbieznosc :) Moj tez ma 6-go egzamin a ja stawic sie mam 7-go na wywolanie porodu, o ile nie urodze wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w sklepie zielarskim - ale ten akurat jest bardzo duzy i chyba maja kazde zielsko, na wszelkie czary mary i zklecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow odwrotnie - bo mój ma wlasnie wtedy big stresowe spotkanie firmowe, na ktore bardzo chetnie by nie poszedl ale niestety tylko porod moglby go z nich zwolnic, ale coś córka nie chce pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika29 Ja 2 dni przesuwalam meble i robilam porzadki i jedyne co, to ten caly czop sluzowy mi odszedl, i nic poza tym.ale moze u Ciebie się ruszy. Dziś 3 km spacerem, zakupy, goraca kapiel i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie...temat goracych kapieli.Od kilku dni sie nimi racze,nie sa bardzo gorace ale za to cieple,jednak moj Maluch strasznie sie wtedy wierci w brzuchu.Myslicie ze takie kapiele sa szkodliwe dla dziecka?gdzies kiedys tam czytalam ze niby nie wskazane w czasie ciazy,czy ktoras z Was pytala o to lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na porodowce jak masz rozwarcie a nie masz skurczy to kaza brac prysznic goracy, tyle na ile się da wytrzymac, żaden wrzatek! Kaza woda lac po brzuchu okreznymi ruchami, to moze skurcze wywolac. Na wczesniejszym etapie nie zalecaja. Na skurcze też masowanie czy draznienie sutkow, masowanie brzucha, zblizenia intymne, ostre porzadki i mycie okien- taka liste podali nam na wyjscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja też już rozpakowana;)i już w domku:) urodziłam w poniedziałek 28.11.2011 o 14.14 przez cesarskie cięcie:) i dziś w 3 dobie w stanie dobrym mnie wypisali:)rana się ładnie się goi i coraz mniej boli. mamy ślicznego dużego Piotrusia:) waga 3750 g długość 52 cm Maluszek właśnie zasnął po karmieniu więc pisze do Was:) laktacja rusza pełną parą, do wczoraj miałam siarę, dziś już mleko:) mały budzi się na jedzonko i śpi:) jak znajdę trochę czasu to poczytam co tam u Was. Ewcia gratulacje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush.............25......Irlandia........40(M).. ... ..30-11-2011 (?) Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......38(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........38( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............38( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........38(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........38(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............38(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........37(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....37(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....37(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011 Natalia261985..26..Wojnicz..40(M)..02-12-2011...Piotruś--->28/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to nie znaczy że jesteś gorsza od Nas mam które karmią piersią Natalia Gratuluję :* czekamy ta fotki :) dziewczyny ja jestem na nk i fc u Sylwii Asi Ani Ewy i Klaudii Paulina Dz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann27
Hey Mamusie! ;)) Nie było mnie tu prawie 1,5 tyg. a tu jakieś 30 stron czytania przybyło! Muszę nadrobić zaległości! Gratuluję i mocno ściskam te "rozpakowane" ostatnio mamusie!! :) Super, że macie swoje Kruszynki już przy sobie i możecie sobie na nie patrzeć, przytulać, całować... nie mogę się już tego doczekać a wg terminu zostały mi jeszcze 4 tyg., chociaż czuję, że to będzie wcześniej - kilka dni temu miałam pierwsze skurcze - chyba te przepowiadające, takie nieregularne i troszkę bolesne... W każdym razie czekam już z niecierpliwością na Malutką i jutro zamierzam wyprać Jej ubranka i poszykować rzeczy do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie odrana a tu takie zmiany tyle tematów tyle się dzieje :) Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek :* supper ze z waszymi dzieciaczkami i z wami wszystko dobrze. Zazdroszcze wam :P Dobry pomysł z tym FB i NK ja też tam jestem tylko was dziewczyny znaleźć nie umie jedynie chyba Sylwestrę znalazłam . Sylwia Kalla na fb to ja :) Ja dziś od samego rana na nogach po sklepach śmigałam u babci byłam poźniej wizyta szwagierki,psiapsiółki i tak mi dzień zleciał a tu nadal nic :P mała się wierci strasznie jak kopie to już boli chyba ma tam baaardzo już ciasno jedyne co to dzis miałam takie coś ze kilka razy nie mogłam się do konca wyprostowac tak mnie ciaglo w dole brzucha mocno. A i jeszcze ta masakryczna opuchlizna cała jestem spuchnieta i az sie boje czy to normalne ale chyba tak???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka123 Malinowa87 karolkajolka mamy ten sam termin :) jak sądzicie dziewczyny urodzimy przed czasem czy po terminie???Ja myślałam że może wcześniej ale teraz widze że nic a nic mnie nie łapie chyba sobie przeczekam. Ja sama urodziłam się 2tygodnie poźniej wieć jak będzie po mamusi to nie będę zadowolona :( święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×