Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

U nas nie ma problemu z terminami usg na szczęście. Ja mam zrobić kontrolne w marcu, ale chyba zrobię jeszcze jedno teraz dla swojego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Szymuś ma naczyniaka płaskiego na czółku. Niby pediatrzy mi mówią, że się wchłonie i zniknie, ale to tacy pediatrzy, którym nie za bardzo ufam. Nie znalazłam jeszcze takiego lekarza, jak Sylwia - który by mnie przekonał... Ma może któraś taki problem u swojego Malca? Wiecie coś na temat takich "znaczków"? Martwię się, że Mu taki zostanie albo się będzie powiększał. Póki co obserwuję i dbam, żeby niczym nie było drażnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) u Nas wszystko dobrze :) jesteśmy u teściowej przyjechaliśmy na dzień babci i dziadka kupiliśmy w prezencie ładne ramki na zdjęcia z zdjęciem dziewczynek i czekoladki :) jutro wracamy do domu :) Sylwuś- bardzo się cieszę że Małej już lepiej na pewno wszystko się ułoży :) fajnie że spotkaliście takiego mądrego lekarza :) Natalia-dobrze że Piotrusiowi schodzi ciemieniucha :) Olcik -trzymam za Was kciuki i dużo zdrówka dla Antosi :* Ewka- mojej koleżanki córka miała na szyjce naczyniaka jeden lekarz mówił żeby usuwała a spotkała tez mądrego ci powiedział żeby nic z nim nie robiła i się wchłonie i tak było po 1,5 roku się wchłoną trwało długo bo był na szyjce a wiadomo jak dziecko kreci jak karuzelą :) mojej przyjaciółki siostra miała na czole jak Szymuś wchłoną się po 6 m-c Myślę Ewka że Szymusiowi też się wchłonie podobno naczyniaki robią się przez ucisk w brzuszku na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moja Basia ma takiego wlasnie naczyniaka na lewej powiece i mi pediatra też nic z tym nie kazala robic, że zniknie. No i robi się bledszy wiec jestesmy na dobrej drodze A czy ktorejs puchna nadal stopy? Bo sa dni że mam bardziej spuchniete niż w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna... mi puchły jakkis tydzien po porodzie... polozna kazała mi zrobic badania moczu zeby zobaczyc czy z nerkami nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! moje najszczersze gratulacje dla wszystkich dziewczyn. Mam na ebooku JĘZYK NIEMOWLĄT TRACY HOGG, jeśli któras chce, moge na maila podesłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam,że borykacie się z kolkami,dziewczyny u nas jest /była rzeźnia z tym:( dziecko mi się wykańczało z bólu..... przerobiliśmy całą apteke...aż do przedwczoraj kiedy kupiłam KATETER WINDI - to taka rureczka, którą wkłada się troszkę do pupy i uwierzcie, gazy jak z armaty przy okazji zalegająca kupa wychodzi i dziecko od razu uśmiech na twarzy!! uwierzcie jak to bardzo pomogło mojemu synkowi- dziś spał pierwszy raz spokojnie!!! zakupicie to w aptekach lub allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, dzieki. Ewa, ja wiem ze sa sytuacje, w ktirych trzeba nam rady bardziej doswiadczonej osoby ale w wiekszosci przypadkow moze warto zdac sie na instynkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem EMOLIUM KREM SPECJALNY - jest rewelacyjny, mój miał trądzik niemowlęcy okropny, swędziało go strasznie i tylko ten krem 2x dziennie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana:-)) Madzik-czesc:)🌻 Ewa-moj kuzyn mial takiego naczyniaka na raczce-troche powyzej lokcia-nie wiem dokladnie ile mu sie to wchlanialo ale sie wchlonelo-teraz jest nastolatkiem i nie ma sladu:) My wczoraj zrobilismy malemu sesje zdjeciowa-dziecwczyna sie oglosila na forum ir-tzn pl ale w irlandii,ze zrobi sesje za free takiemu maluchowi, potrzebuje zdjec do portfolio:) no i sie zglosilam-zobaczymy co wyjdzie-mi napewno sie wszytskie spodobaja i bede superasne ale ile wyszlo takich wartych do portfolio to nie wiem...ale maluszek byl grzeczny, spal albo patrzyl co sie dzieje:) a jak sie juz zaczal denerwowac to skonczylismy, czyli po 4h;) i jak lezal w koszu-zaczelam go zagadywac a on w smiech:) i patrzy na mnie i sie smieje-ale nie,z e raz tylko takie pelne usmiechy mi zaczal posylac:D pierwszy raz!!ale to bylo slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mala spi wiec sniadanie zjedzone, prysznic zrobiony, ubrana i zadowolona popijam kawe za to w niedziele mala pladala bo jak sie pokucilam z teściowa zle emocje przeszly mi na dziecko i bylo nie ciekawie tak wiec unikać dziewczyny kutni jak sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Mamitas! Moje Dziecko dostało znowu "szału cyca". Chce jeść co godzinę i to najchętniej oba cyce po kolei. I nie, żebym nie miała pokarmu - buzia pełna aż kącikami cieknie. Po prostu głód w rodzinie zapanował! Nie wiem, co mam robić? Czy ja wyrobię na taki apetycik? Od soboty tak jest... Dzisiejsza noc za to "przesrana" - dosłownie. :)))) Polecały 3 kupska - 2 po pachy i jedno "reszty". Zasada "czwartej doby" działa dalej, bo poprzednia kupa była we czwartek... Macie ze swoimi Malcami czasem tak, że dostają takiego wilczego apetytu na parę dni? No ja nie wyrabiam! A naprawdę mam pokarm, ale cyce przyzwyczajone do przynajmniej 2,5 godzinnych przerw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka Ja bym bardzo chciała tego ebooka, ale nie chcę podawać adresu in public. Może mnie znajdziesz u Ani na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłyście mnie z tym naczyniakiem... A wiecie, co ja sobie wkręciłam? Jak mnie badała położna podczas przyjęcia na oddział, to mnie mierzyła tymi szczypcami - miednicę dokładnie. Szymek miał już wtedy głowę bardzo nisko i jak mierzyła przód-tył, to ja miałam wrażenie, że mu właśnie docisnęła do główki końcówkę tych szczypców... I jak zobaczyłam Szymka z tą plamką na czole, to sobie wkręciłam, że to od tego docisku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Madzianetka a ile razy dziennie używasz windi? bo u nas tradycyjnie wieczorami jest najgorzej i jak juz płacze i spina się to wtedy chyba nie powinno się masować brzuszka i używać windi? - czy sie myle? wysłam Ci maila z prosba o ksiażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jedzeniem u nas srednio co ok 3-3.5 godziny w dzien, w nocy dluższe przerwy generalnie czesto zdarza sie ze placze dużo wcześniej, ale da się ją uspokoić i np potem zasypia na kolejna godzinę to chyba glodna wtedy nie jest, a U was jak tak jedzą co te 1,5 -2 godziny to karmicie jak tylko zaplacza czy najpierw proby uspokojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa u nas glod zapanowal...co godz od 18 wczoraj wieczorem....a kupy nie ma juz dzis bedzie 3 dzien...ale nie ma jakis wielkich placzow...aha!wlasnie-wczoraj jak jechalismy na ta sesje to zapomnialam wziasc sam\b simplexu no i nie dawalam caly dzien, potemw ieczorem tez bo jakos byl spokoj i mi z glowy wylecialo a w nocy chcialam zobaczyc co i jka i tez nie dawalam i nie bylo spinania sie i wiekszych placzow niz przy kroplach iwec postanowailam narazie nie dawac i obserwowac...w ogole to mam wrazenie,ze odkad podaje te krople to z kupa licho- trzn wczesniej byla po 3x dziennie,jak zaczelam dawac to tak 1, a od piateku wieczor jak zatrzymalo to nic.,...ale purkac purka.. a wlasnie dziecwzyny co ja moge zrobic na suchy kaszel u takiego maluszka? katar jakby juz przechodzi ale teraz kaszle...robie iinhalacje ale co jeszcze? a co do karmienia to ja raczej nie staram sie zabawiac czy uspokojac-jak sie budzi to daje piers-jak niechce to wypluwa i juz wiecej nie probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80--> tak jak piszesz powinno sie robić ale jak u nas akurat były takie silne 2 ataki to od razu użyłam, gazy poszły jak armata i kupa taka jakaś jakby zaległa,śmierdząca. NIe zawsze da się wrzeszczące z bólu dziecko, które aż sine jest z bólu kłaść na brzuch, masować.... ehh przerąbane potem wam wysle,bo Maluch sie obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko mamuski, mój mały to wczoraj dał popis cały boży dzień nie spał doslownie od 8 rano do 21 no meksyk i córcia też mi dala popalić no taka łouziara z nie że wam mówię . mamusie wasze maluch to mają na lewej rączce taki ślad po szczepieniu na gruźlice taki bąbel jak po ukońszeniu komara bo położna mówiła że to normalne ale robi sie taki jakiś duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ten babel to normalne. Za jakis czas podejdzie ropa i wtedy nie wolno tego rozetrzec i rozmaczac a potem bedzie strup. A co do sab simplexu to chyba cale ich cudowne dzialanue tkwi w tej konskuej dawce...nam nie sluzy ten specyfik. U nas kupa codzien rano. Zielona od zelaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLKA tak dokladnie zrobił sie duży bąbel czerwony kilka dni temu pojawiła sie ropa ktora podczas kąpieli sama wydostała nic z tym nie robiła i tak przy kolejnych kąpielach wychodziła i strupek zrobił sie malutki. tak jak tobie położna mnie uprzedziła co sie może dziać ze bedzie bąbelek, może ropa (nie wyciskamy absolutnie i nie przemywamy) promień czerwony, ale nic nie ruszać wszystko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA w nocy karmie tylko z jednej piersi dosyć krotko i NATI zasypia no ale to zasługa tłustego pokarmu i staram sie ze by mala sie zbyt nie rozbudziła płaczem. w dzien to już inna bajka karmie godzine bo je krotko i odpoczynek. ale już mi sie zdazyly napady na cyca polożna mnie uprzedziła ze beda takie dni przykladać do piersi a jeśli ktoś jest zemną w domu to spróbować zabawić bo mama jednak pachnie mleczkiem chyba coś w tym jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×