Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A, przypomniało mi się, że w książce tracy hogg jezyk niemowląt pisało, że dzieci tak robią jak są zmeczone, ale jak śpi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczik -> no dokładnie. A jak przychodzą goście to mnie szlag trafia na teksty typu "Ojej, a co ona taka podrapana. Czemu jej paznokci nie obcinacie?" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej mamuśki mam do was pytanko czy wychodzicie ze swoimi maluchami jak jest poniżej -10 stopni bo ja dzisjaj zrezygnowałam i mały tylko przy oknie się wyrandował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez byłysmy, słonko świeciło wiec fajnie aczkolwiek mrozno. ale takie powietrze tez zdrowe jest. polozna mowila ze mozna , ale wtedy krócej np 15min zamiast pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cieplej troche za to wietrznie i deszczowo-spacer jednak obowiazkowy.Dla dobra Maluszka warto przelamac niechec do nieciekawej pogody. A jak pieknie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylysmy 50 min. Mala po spacerze byla cieplutka. Tylko policzki miala troche chlodniejsze. W takiej pogodzie zarazki sie nie rozprzestrzeniaja a maluch sie hartuje. Spacery i dotlenianie to podstawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć my po szczepieniu mały trochę popłakał nie było źle myślałam że będzie gorzej ale spoko mam nadzieje że nie będzie miał jakiś reakcji poszczepiennych typu gorączka marudzenie itp, a i też po wizycie u ginekologa jestem wsio ok. wczoraj byłam na małych zakupach kupiłam córci fajne ubranka na chrzest do małego , małemu świece szatke itp a sobie oczywiście już nic bo na wyprzedażach zostały same małe rozmiary a w 36 to nie wejde 38-40 to tak. ewa mój maluch też tak ma jak twój szymek z tymi wywijasami rączkami po buzi tez już zaczęłam się zastanawiać co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ! Ewa takie dotykanie rąciami buzi to dobry znak :) Szyncio zaczyna poznawać swoje ciałko i fascynuje się każdym dotykiem , dzieci zaczynają od buzi bo tak im łatwiej :) moja mała teraz jak leże blisko to zabiera się za moje włosy i twarz :) a co do spacerku to obowiązkowo ! Pola miała lekko chłodne poliki ale pozatym oki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byly ciezkie trzy dni...pilam duzo kawy I walczylam z Laluski zaparciami. Stwierdzilam ,ze nie bede jej wiecej pomagac gliceryna aby nie plakala! Musi wystekac I KONIEC ! Bo inaczej jelitka nie Naucza sie ladnie pracowac! Stakla , staekala stekla! Plakala prezyla sie krzyczala, pierwsza kupa poszla po 12 h stekania, 2 kupa po 8 h stekania, dzisiajsza po 6 h stekania. A ja OCZY na zapalki I dalej nosze , uspokajam ...bo WIEM ,ze boli;( kawsko jedno za druga... Ale udalo sie !!! 3 kupy sama!!!! Codzien jedna ...ale za to jaka!!!! Odnosnie mojej diety...wykanczam sie nerwowo...jem ok 800 kcl dziennie , a waga od momentu JAK wzielam Yasmin ( tak bynajmniej mysle ,bo wczesniej ladnie spadala) jakby stoi w miejscu ,zeszlo 2 kg;( jakas masakra...normalnie czlowiek przy 800 kcl dziennie w ciagu 2 tyg zrzucil by e 4 kg;( Odnosnie macania" sie raczkami... Layla notorycznie drape Sobie cala buzie, I moje policzki, uwielba ciagnac mnie za wlosy ( PEWNIE nie swiadomie) I chwyta CZESTO za lancuszek ( moj) Czasem tak gleboko wsadzi Sobie palec do buzi ,ze az jej sie uleje! Buziakuje wszystkim ;) Aha!!! Walcze z potowkami...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirebelkA
Witajcie . bardzo chciałabym sie dowiedzieć jak to jest z odwiedzinami u kobiet po cesarskim cięciu których dzieci sa w inkubatorze. można te maluszki zobaczyć odwiedzic swiezo upieczona mamę?? Bardzo prosze o odpowiedż. przepraszam za wtargniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś a na jakiej jesteś diecie ? Mirabelka ja miałam cc i mąż mogl mnie odwiedzić zaraz po :) córke mogl teoretycznie tez tylko on widzieć ale jak przyszła babcia ciocia itp. to tez pokazali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirebelkA
Dziekuje za odpowiedz:) Tylko u mnie jest taki problem ze nie jestem z rodziny tylko dobra kolezanka mamy dziecka a dziecko lezy w inkubatorze dzisiaj byli u niej rodzice i dziecko zobaczyli i tak sie zastanawiam czy nie bedzie z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirebelkA
Jeśli jeszcze jesteś to mam pytanko ile musialas leżec po cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek a nie za ostra ta dieta na poczatek - za szybkie chudniecie to tez dobre nie jest dla skory, no i teraz masz dosc trudny czas, jak i my wszystkie - nowa sytuacja/malo snu itd musisz miec sily, a tak to bedziesz oslabiona i nastroj tez przy tym poleci w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ogranizm po ciazy jest oslabiony, to jednak spory wysilek byl :) moze zaczniej od tych chociaz 1200 na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck...JAK sama widzisz niezbyt mi to idzie to chyba wiek robi swoje..;( Maz powiedzial ze 2 kg w miesiacu tez dobrze ...I mam dac Sobie czas...Ale ja tak bardzo na chrzciny malej ( czerwiec) chcialabym wrocic do SWOJEJ Wagi ;( zadnych ciuchow nie mam ;( jakis koszmar...ALE COZ TERAZ MALA NAJWAZNIEJSZA...NAJWYZEJ BEDE GRUBA SYLWIA NA CHRZCINACH ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kg spadną, tylko kwestia czasu kilka dobrych m-cy przybywalo to i w drugą stronę musi potrwać, jesli chcesz zeby to bylo na stale :) swoja droga ciąża i teraz tabsy rozwalaja hormony i funkcjonowanie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka ja leżałam 8 dni ale to tylko dlatego że mała miała żołtaczke :( ❤️ Pola 1.11.11 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) ja na chwilke-chcialam Wam tylko powiedziec,ze jakbyscie byly ciekawe tej sesji mojego Malutkiego na FB "polubilam" link do sesji na stronie fotografa;) a u nas-jak u nas- jedzenie ,spanie, kupa, placz i tak w kolko...no nic czas na mnie,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka bl
zapraszam na stronke o ciąży www.9miesiecy.blogspot.com oraz o noworodkach www.dzidziunie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ae numer :/ karmiac piersia wrocila mi miesiaczka... Krawawienie zaczelo sie wczoraj,zadzwonilam do lekarki i potwierdzila.Powiedziala ze jest to mozliwe jesli mam dlugie przerwy w karmieniu. W tym tyg dopiero dwa miesiace od porodu minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) byłam wczoraj u lekarza mam antybiotyk zinnat można go brać jak karmi się piersią i tamtum verde do psikania antybiotyk mam na 5 dni Jeszcze dziś Amelka zaczęła kaszleć pojechaliśmy prywatnie do nasze pani doktor ale na szczęście tylko lekko gardełko zaczerwienione ma pić syropki lipomal hedelix i tez tamtum verde dała nam receptę na antybiotyk gdyby za gorączkowała mam nadzieję że nie będzie gorzej kaszlała tylko raz katarku nie ma odkąd przyjechaliśmy szaleje strasznie apetyt ma więc powinno być dobrze :) najgorsze że nie możemy chodzić parę dni na spacerki :( Julka i Mężuś się trzymają i oby tak zostało :) karolkajolka-śliczne twoje dzieciaczki :)ile córeczka ma lat ? olcik-wysłałam Ci zaproszenie na fb Paulina Dz. powiem Ci że twoja Antosia nie wygląda na wcześniaczka kobietka jak malowana :) ania -zaraz oglądnę sesje Artusia :) Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 Julka-ur.25.11.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -zdjęcia śliczne Arturek jak aniołek :) dziewczyna ma talent do robienia zdjęć :) Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 Julka-ur.25.11.2011 Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 Julka-ur.25.11.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Lasencje! U nas w nocy -22C przy gruncie, a u Was jak? W tej chwili mamy -15, ale termometr wysoko i na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas termometr w sloncu tylko - 2 pokazywal. Wlasnie jestesmy w drodze do babci i odziemy na spacer:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×