Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej U nas zimno zimno -22. Royal Mój syn przesypia całą noc już od 3tyg więc może Twój już się przestawił tylko że ja karmie mm od początku i on się bardziej najada i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jestem dumna z NATI taka dzielna dziewczyna była w czasie szczepienia zaplakala owszem a po chwili tylko sie zalila mamie jak jej było zle:( a teraz sobie spi słodko w domku oby tak dalej. mam pytanie gdzie motujecie fotelik bo ja mam sprzeczne zdanie z M :P czyli z tyłu za siedzeniem pasażera nie kierowcy tyłem do kierunku jazdy gdyż nie mam bazy tylko zapinamy pasami. moj uważa ze odwrotnie czyli przodem do kierunku jazdy tyle ze fotelik sie rusza we wszystkie strony bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My montujemy na tylnym siedzeniu za pasazerem - oczywiście tyłem do kierunku jazdy, te pierwsze foteliki (do roku, czy tam do wagi ok 10kg) montuje sie tylem do kierunku jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny :D pelepecia super,że Natalka taka dzielna :) co do montowania fotelika to tak jak pisze Starbuck -robie tak samo ... i znalazłam coś takiego : Najbezpieczniej jest zamontować fotelik na środku tylnego siedzenia. Nigdy nie instaluj fotelika na przednim siedzeniu, zwłaszcza w samochodzie wyposażonym w poduszkę powietrzną dla pasażera. Woź dziecko tyłem do przodu dopóki nie ukończy dwunastu miesięcy i będzie ważyć około dziesięć kilogramów. Ale im dłużej będziesz wozić dziecko w tej pozycji, tym bezpieczniej dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My montujemy tyłem do kierunku jazdy za fotelem kierowcy bo w samochodzie mamy oddzielne fotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka- karmie piersia stad moje mile zaskoczenie.Na ogol 'piersiowe' dzieci przesypiaja cale noce nieco pozniej niz te na mm. Co do fotelika- tylko i wylacznie tylne siedzenie tylem do kierunku jazdy!nie mozna go montowac inaczej bo to niebezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka Okazały ten Twój Kawaler! Ile waży? Ile ważył jak się urodził? :))) Śliczny Chłopaczek! A raczej "kawał chłopa"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz Twoja Maleńka cudo! A jak ją stroisz pięknie! :))) Chociaż - obie Mamy laski, że fju fju, to i dzieci śliczne... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to moje pytanie moze i głupie było ale ja nie wiem co mojemu do głowy wpadło i dał by sie pokroić ze on mial racje a tu totalna klapa. córeczka śpi mi po tej szczepionce az sie boje co bedzie w nocy jak caly dzień przespała, czy któraś też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to moje pytanie moze i głupie było ale ja nie wiem co mojemu do głowy wpadło i dał by sie pokroić ze on mial racje a tu totalna klapa. córeczka śpi mi po tej szczepionce az sie boje co bedzie w nocy jak caly dzień przespała, czy któraś też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - dzięki :*miło czytać takie opinie na temat swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, mój Bąk urodził się 5 grudnia, waga 3950 kg, 56 cm :) teraz ma 6 kg :) Zaraz wejdę na nk poznać Szymonka-bo pewnie masz jakąś fotkę smyka:) ? Kiedyś czytałam o Twoim Szymonku i mają dużo wspólnego z moim Dominisiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka ok dzieki wysle zapro,ale pozniej teraz ide kapac mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) ale tu dziś cisza :) u Nas wszystko dobrze :)mnie już gardło nie boli :)Amelka też mówi że ją też już nie boli dzięki Bogu że Juleczka się nie zaraziła. madzianetka -śliczny twój synuś zresztą mamusia też :) co u Was Mamusie ? jak Wasze Szczęścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he! U nas dzisiaj "kupa day"! Piąta doba. Przesrane. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak oprócz tego to kompletnie nie mam jakoś serca przez ostatnie dni do internetu - nawet do kafeterii. Cały czas kotłuje mi się w głowie sprawa małej Madzi z Sosnowca i jakoś nie mogę sobie z tym dać rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też nie przesaje śledzić tej sprawy :( strasznie przykre to i wstrząsające :( miałam nadzieję że żyje maleństwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybieram się na zkupy ! ppieluch brak :) dzisiaj u nas -8 :)po zakupach idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka522
hej dziewczyny:) mam wielka prosbe do was jesli macie chwile to napisałybyście mi jak wygladał wasz poród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka552 ja nawet jakbym chciała opisac to miałam ciecie wiec nie pomoge... ja tez sledze cały czas sprawe madzi... a czytałyscie o tym jak pod Kolobrzegiem babka udusila córeczke w reklamówce i schowala do szafy??? su.....ka bo inaczej jej nie nazwe!!!kara smierci dla takich albo kodeks Hammurabiego...aczkolwiek nie mnie oceniac! u nas jak narazie spokój:) Lili ma lekki katarek i wysypało ja na ciałku delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak narazie spokój:) Lili ma lekki katarek i wysypało ja na ciałku delikatnie ale pediatra stwierdzila,ze jest ok i dała nam lekarstwa... co do szczepien ja robie dziecku skojarzone 5w1robiła któras z Was?chyba nie moga byc szkodliwe skoro za granica sa robione jako podstawowe szczepienia a chyba tylu dzieciaczkom by nie szkodzili co nie? co tam u Was mamusie?bo ja nie mam czasu czytac zaległych 30 stron... aaaaaa i teraz mąz nas zostawia an 2 tygodnie bo jedzie znowu pod Warszawe...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, piszcie swoje nicki jak wysyłacie zapro na nk:P bo nie wiem która jest która:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa my bralismy 5w1 plus zoltaczka - wszystko bylo ok, zadnych sladow/babli na nogach czy goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka wklejam swoj wpis o porodzie u mnie wygladalo to tak poród SN, bez znieczulenia cala akcja trwala (to co czulam) ok 3,5 godz zaczynajac od jakiegos 1 cm rozwarcia i az do konca nie mialam zadnych objawow, w dzien poprzedzajacy porod bylam na wizycie u swojego lekarza i mialam 2cm zamknieta szyjke i zadnego zblizajacego sie porodu brzuch do konca wysoko, Mala wstawila sie do kanalu dopiero w trakcie porodu, tak wiec brak jakichkolwiek oznak to tez bardzo dobry znak w dniu porodu pojechalismy na ktg do szpitala bielanskiego ktg nic ciekawego nie wksazalo, pozniej przyszla kolej na badanie lekarskie i tu padlo "zostaje pani u nas - wlasnie pani rodzi" a ja, jak to, kiedy co, przeciez nic nie czuje jeszcze, rozwarcie mialam na opuszek ??? no i? jakie rodzenie niektore z Was z 2 cm tygodniami chodza, takie rozwarcie nic nie oznacza polozyli mnie na oddzial porodowy (to bylo ok 13tej) podloczyli ktg, dwie kroplowki nawadniajace, i tak sobie lezalam cos tam zaczynałam czuć ale dosc lekko czekalam namocniejsze :) , o 14tej mialam 3,5 cm rozwarcia, odeszly wody (o maaatko ile tego jest, istna powodz ) pozniej juz poszlo , o 17tej z hakiem Mala byla juz z nami wiec calosc trwala ok 3,5 godziny (ta czesc ktora oddczuwalam) ja tez bez znieczulenia, i nie zaluje, w zasadzie nie bylo tak strasznie troche sobie pokrzyczalam a co, niech slysza ze kobieta rodzi rodzilam w sali dwuosobowej ale bylam sama, w tym czasie bylam jedyna rodzaca w szpitalu bielanskim, tak wiec mialam do opieki dwie polozne, calkiem fajne byly, ale tak naprawde pomagaly tylko w ostatniej fazie, wczesniej nie byly potrzebne Nie wiem czy to ta herbatka z malin (pilam ja dwa tygodnie, 2 dziennie) inne dziewczyny tez mialy szybkie porody.. zbieg okolicznosci czy moze rzeczywiscie nie spodziewalam sie ze porod moze tak wygladac nastawiona bylam na zdecydowanie wieksze meczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, jak ogladam zdjecia Waszych uroczych dzieciaczkow to mam wrazenie ze moj jest malutka drobinka,choc od niektorych starszy :) jeszcze troche i zaczne sobie wkrecac ze za malutki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lale:D co do porodu to moj byl też szybki uff skurcze parte bolaly jak skur*****to co mam w ks zdrowia dziecka :poród w 38tc czas trwania I okresu 4h,II okresu uwaga !!! 10min ,która mnie przebije??hehehehehe rodzilam sn bez znieczulenia i tez myslalam ze bedzie straszna masakra a tu mila niespodzianka nie pilam herbatki z lisci malin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal miedzy naszymi dziećmi jest 2 dni różnicy ile Twoje bobo waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×