Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Inezz nie chce Cie martwic ale jak Mala byla w ciuszkach i pieluszce to ze 200 gram musisz odjac. Jak Tosia byla bardzo Mala to byla wazona na dokladnej wadze kuchennej w ciuszkach a potem wazylam ciuszki i piluche i wychodzilo tak 150-250 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matula przyszalała kupiła malutkiej słoiczek deser BoboVity jabłka ze słodką marchewką,co tam że są po 4mies:D moja córunia ma dziś święto 3 mies❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzcimy 28 kwietnia. Asiu lekarz pisze zwolnienie a Ty wypelniasz druk ZUS Z-15 i tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik:( no to mnie faktycznie zmartwiłaś...eh a kij z tym ma dobre wyniki dam jej sztuczne piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz jadla marhewke, jablko, jablko z marchewka i dzis marchewke z ziemniakiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz przeciez miesci sie w normach;-) moja wczoraj wazyla 4860. To tez Malizna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibezz ja bym nie dawala jej sloiczka bez konsultacji z lekarzem a jesli juz to zaczyna sie od 2-4 lyzeczek. Nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik moze glupie pytanie ale juz sie kiedys nad tym zastanawialam- co zonacza HBD z Twojej stopki?tzn domyslam sie, ze cos tyg urodzenia ale jak to rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez ja tez radze Ci skonsultować to z lekarzem ! ja dostałam pozwolenie a mimo to Pola miała kłopot z brzuszkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik wiem wiem słoiczek wylądował w lodówce na pewno jej nie podam bez zgody lekarza:) przyjdzie pora na rozszerzanie diety:D korci mnie,ale nie dam hihi Antonce co najbardziej smakuje? jest wybór niesamowity tych słoiczków,choć ja będę raczej sama gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :) ale mnie zmartwiłyście z tą główką !!!!!!!!!!!!! jak córcia trzymał główkę tylko na boki to sie martwiłam ze bedzie miał z płaszczoną po bokach a tera jak ma wytarte z tyłu dosłownie łysinka bo tak marnie z włoskami z mojej natalusi. och ja jeszcze nie kłade córci na boczkach bo choć bioderka w normie to prawe ma odchylenie i na razie czekam do następnego usg bioderek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystko jej smakuje. Tylko nauka jedzenia lyzeczka nie jest latwa tym bardziej zr to male niesiedzace dziecko. Poza tym ja od razu staram sie karmic tak jak zalecaja logopedzi tzn wymuszac na niej zgarniecie pokarmu z lyzeczki a nie wycierac lyzeczke o jej gorna warge. Na poczatku byla masakra bo ona pracowala jezykiem jak podczas ssania i wypychala na brode caly pokarm ale juz coraz lepiej. Dzis podczas jedzenia zaczela wkladac rece do buzi i do lyzli a potem te rece wycierala w ubranie, we wlosy...nawet rrzesy miala sklejone pomaranczowa "maskara" ;-) Ona ma niby pol roku ale korygowane 3 i jest jak 3- mies dziecko wiec mnie nie dziwi ze ta lyzeczka dla niej to taka abstrakcja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA moja znajoma kupiła na chrzciny taką śliczną czapke z daszkiem jak chcesz zobaczyć jak ubrała swojego synka to mam ją na nk jedna z ostatnich znajomych na 10 miejscu od końca imię aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia wydaje mi sie,że bedzie maluszkowi wygodnie:) ten błekitny zestaw kupiłam chrzesniakowi i mały nie okazywał objawów dyskomfortu:) a kuzynka ubierała mu później dosyc czesto ten komplecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia wydaje mi sie,że bedzie maluszkowi wygodnie ten błekitny zestaw kupiłam chrzesniakowi i mały nie okazywał objawów dyskomfortu a kuzynka ubierała mu później dosyc czesto ten komplecik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWA DZIEKUJE CI SERDECZNIE, ZOSTALY NAM 2 tyg do 3 mcy wiec JAK nie mini to sie do Ciebie serdecznie usmiechne I zglosze o pomoc w postaci tych oplatkow;) wysle poeniazki western union ;) jakos sie dogadamy;) dziekuje Ci slicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik nie od razu Kraków zbudowano ;) nauczy się jeść łyżeczką jeszcze pare razy zje i na pewno będzie lux SUPER ze smakuje jej wszystko oby tak dalej. Asiu dzięki ;) co z tym menu?pelepecia,Niunia?wiem,ze Wy juz po ! co u Was bylo do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha daj spokój:) jak cos to wal jak w dym... grosze to kosztuje a moim zdaniem naprawde pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palepetka nie przejmuj sie głowka moja tez ma wytarty placek z tyłu, to od krecenia głowka :) wiekszosc czasu lezy z glowka na jeden lub drugi bok a nie sa tak wytarte bo na nich tylko lezy :) mam znajoma ktora dlugo kladka coreczke na boczkach (bo bala sie ze sie jej uleje i sie zaktrzusi) i ma troche splaszczona glowke na boakch- co prawda ja tego w ogole nie widze, ale mama mowi ze troche jest, i teraz juz drugie dziecko pilnuje zeby czesciej lezalo na wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras się ze mna zgodzi ze dla chlopcow sa fajniejsze ubranka? ja osobiscie nie lubie rozu, falbanek i calego tego bziu bziu hello kitty a dla dziewczynek prawie wszystko takie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia... Nie Moge otworzyc Twoich linkow wiec nie WIEM w jakim stylu szukasz, ale mnie sie strasznie podobaja o chlopcow w TAKIM stylu krolewskim ;) podaje link... NP..... http://www.ebay.co.uk/itm/5pcs-Formal-Tuxedo-Tail-Suit-Christening-Baptism-Wedding-Page-boy-Baby-6m-7y-011-/170711280447?pt=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item6d70c5dec5#ht_2649wt_1102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik mam do Ciebie pytanie możesz mi powiedzieć czego się spodziewać na wizycie w poradnii patologii noworodka bo mam jutro wizytę oraz usg przezciemiączkowe z góry dzięki Dziewczyny te co karmią mm myślicie że skoro Mały robi 5 małych kupek dziennie to mleko jest nie tak bo wcześniej były 3 albo to przez zęby które mu idą bo też tak wyczytałam już nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dolarka, w sumie to ja nie słyszałam, o czymś takim jak poradnia patologii noworodka. Oddział patologii noworodka to tak. A poradnie to neonatologiczna albo wczesnej interwencji i chyba to jest to samo co ta patologii noworodka. Ja nie byłam konkretnie e takiej poradni. Nasz pediatra jest neonatologiem, a poza tym wychodząc ze szpitala dostaliśmy szereg skierowań do specjalistów. Ale wygląda to tak, że dziecko powinien obejrzeć neonatolog i stwierdzić ewentualnie jakich konsultacji dziecko potrzebuje. A czemu wybierasz się do takiej poradni? Samo USG przezciemiączkowe nie jest niczym strasznym. Moja Tosia świetnie je znosi. W kwietniu jadę do Siemianowic do Ośrodka Wczesnej Rehabilitacji. Tam właśnie będzie nas oglądał neonatolog, który ma zlecić konsultacje ewentualne, ale ja tam jadę dlatego, że chce skierowanie do neurologopedy, który właśnie u niech przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, ja też nie przepadam za takimi rzeczami. Tzn n ie chodzi o kolor różowy, bo trochę rzeczy takich mamy (np paski różowe, dres różowo-brązowy), ale drażnią mnie wszelkie kotki, pieski i takie rzeczy na ubrankach. Teraz musiałam kupić jej kurteczkę taką z coccodrillo na której jest kotek, bo niestety nie mogłam znaleźc nic takiego fajnego co byłoby jeszcze ocieplane, ale nie tak bardzo jak kombinzeony zimowe. Na szczęscie jestw solnym rogu i go nie widać. Miałam jej zamówić płaszczyk z nexta, ale nie wiem jak byłoby z rozmiarem... Ogólnie lubię rzeczy takie trochę dorosłe. Dużo mamy z h&m i coccodrillo, albo z tesco (bez żadnych aplikacji) albo takie neutralne jakieś kropki, kwiatki, itp. Moja babcia mówi, że ubieram małą w ciemne kolory i że nie pasują dziecku, a mnie się ona podoba w granatach czy brązach. Poza tym białe, różowe rzeczy też przecież ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jutro do szpitala idę także trzymajcie kciuki.Odezwę się jak wrócę i dojdę do siebie.DoBraNoC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz-trzymam kciuki żeby wszystko było ok.:) nie ma innej opcji :)będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz-trzymam kciuki żeby wszystko było ok.:) nie ma innej opcji :)będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×