Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

No wlasnie zamierzam gotowac. Czekam na pojemniczki, żeby zrobic jednego dnia np na tydzien. Pogotowac warzywa i roznie je pomiksowac tu marchewka z ziemniaczkiem, tam z pietruszka, tam ziemniaczek z brokulem itd. Nie chxce codziennie gotowac po 1 szt warzywka A co do zupek musze że wsi kuraka przywiezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zzjadła prawie cały duzy sloiczek - nie mialam dzis juz kiedy ugotowac sama... ale jest nadal taka apatyczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Młode dostało pomieszania z poplątaniem. Od euforii do histerii w 3 sekundy. Chyba zęby swędzą... Ślini się jak buldog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka u nas to sama. Baska pospala, zjadla pokrecila się i dostala szalu. O 14 dostala butle wypila 150ml zasnela - po 40min zzupelnie inna. Usmiechnieta wesola. Ale to być moze na zmiane pogody a moze i zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza;) MOJA Krolewna spi, a ja przygotowalam MEZOWI niespodzinke;) jego ulubione KOTLETY z chrzanem I serem;) ucieszy sie bo wykonczony TYM kursem I egzaminami;) DZIEWCZYNKI a WY co??? Na spacerach wszystkie;) Buziaki sle I usciski dla wszystkich naszych pociech;) I jak to KTORAS pisala ...ja WIEM ,ze dla mamy jej dziecko zawsze bedzie NAJPIEKNIEJSZE pod sloncem, ale ogladam te NASZE pocieszki to wszystkie SA cudne;) udaly nam sie te szkraby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Mój też koło południa "zwariował". Najpierw szał zabawy zwykłą słomianą podkładką na stole w kuchni - piski na pół osiedla. Potem dostał warzywka z indykiem - spazmy i lamenty, bo za mało jeden słoik. Nie dałam tym razem drugiego. Może mnie skrytykujecie, ale wydaje mi się, że na raz to za dużo jak dziecko je stałe pokarmy tak krótko. On po prostu lubi jeść i je tak szybko, że zanim informacja do mózgu dotrze to by się zatkał całkowicie... Popił nawet ładne koperkową, ale dalej wszystko źle. Na rękach źle. W łóżku z małym pokoju tragedia. Po dobrej godzinie zmagań w końcu zasnął. Teraz czekam i się zastanawiam, w jakim to humorku mój Złośniczek się obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja ostatnio naprawdę mało mam czasu na komentarze i "lubię to", ale też zerkam na fotki w tzw. międzyczasie i dochodzę do takich samych wniosków, jak Ty. Jesteśmy grupą wielkich szczęściar. Miejmy nadzieję, że kumulacja szczęścia i radość w jednym miejscu da efekt synergiczny i szczęście nam się będzie mnożyć, i rozrastać... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka Ja bym nie podawala drugiego sloiczka też, tym bardziej, że podajesz deserek. Ja zaczelam to po 1 sloiczku dziennie żeby w razie czego szybko dojsc do tego co uczula. Teraz podfaje po zupce lub obiadku i owocach albo deserku. A jeśli podaje wiekszy sloiczek na obiad to już nie podaje deserku. Moja Baska dostala (tak jak tu ktoras pisala), butelke pollitrowa z odrobina wody mineralnej, to co się dzialo przy chrupku wczoraj, to pikus z tymi dzwiekami co to je dzisiaj wydaje z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA ! tak jak pisałam na FB u Nas ząbkowanie ! Kaudynko dawaj linka do tych super łyżeczek :) Niunia całauski dla dzielnej córci !!! Ewcia ale Szymcio ładnie pałaszuje :) co do czasu na neta to..... same widzicie jak często teraz tu zaglądam :( cały dzionek na wybiegu Biedna Tosia ! :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza;) MOJA Krolewna spi, a ja przygotowalam MEZOWI niespodzinke;) jego ulubione KOTLETY z chrzanem I serem;) ucieszy sie bo wykonczony TYM kursem I egzaminami;) DZIEWCZYNKI a WY co??? Na spacerach wszystkie;) Buziaki sle I usciski dla wszystkich naszych pociech;) I jak to KTORAS pisala ...ja WIEM ,ze dla mamy jej dziecko zawsze bedzie NAJPIEKNIEJSZE pod sloncem, ale ogladam te NASZE pocieszki to wszystkie SA cudne;) udaly nam sie te szkraby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE jablecznik powedrowal do piekarnika ;) a niech Ma chlopina ;) Mi JESZCZE ZOSTALY 3 tyg DIETY I bede zrecccć ;) zreccccc ;) hurrrraaaaa;) chyba dieta zostanie zajob zona sukcesem bo wydaje mi sie ze dobije do 58 kg;) w chwili obecnej 62 kg...Jezusku jak sie ciesze...witaj cal a szafo ciuchow;) Sylwia WRACA wielkimi krokami;) EWCIA NORMA Z TYM CZASEM ;) MOJA dzisiaj NARESZCIE zjadla bezobjawowo ;) Marchewke I byla piekna pomaranczowo brazowa kupina;) ale dzis osier am pewna rzecz ...jak podaje jej tylko herbatke koperkowa to jest ok! Jesli natomiast wypija duzo innych typu melisa jablko albo maliny z Roza...ZACZYNAJA SIE STEKANIA...a MOZE to jest przyczyna jej dolegliwosci??? Od dzis tylko koperkowa I woda...zobaczymy czy bedzie lepiej...jak sie nie zmieni w ciagu tyg..podam jej znow jej ulubione herbatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny-jak wyjda juz te zeby to bede tydzien swietowac!no armagedon!wszytsko co piszecie moge podpiac pod Artusia...ehhh Klaudyna-jak wiesz ja takie mixy zrobilam, zamrozilam i moge pow,z e byl to strzal w 10:D codziennie rano jakis inny kubeczek rozmrazam, na obiad rozmrozony tylko do wody goracej podgrzac i gotowe, sie nie martwie co podac, czy mam,czy czas na gotowanie:)super sprawa!!!:-) eh ja nie mam jeszcze @ i dobrze!podobno po porodzie sie stabilizuje i mniej boli....ale jak Was czytam...ja mialam okropnie bolace!kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Dzięki za chęci:) Sylwia H Strasznie Ci współczuje takie rarytaski dla męża a sama nie możesz nawet spróbować:( Chciałabym tak rozpieszczać podniebienie mojego męża ale brak umiejętności nie pozwala. Paulina Super, że koniec zastrzyków:):):):) Z tymi jogurtami to fakt coś na rzeczy jest. Ja ostatnio czytałam składy kaszek z bobovity i nestle, masakra normalnie. U nas dziś pół masakryczne popołudnie, Mały płakał i marudził. Śpi już od 19.30 ale coś się wierci. Dziś prawie się nauczył obrócić na brzuszek i nawet przez sen położony na płasko przekręcił się na boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Baska spi. Strzelila sobie drzemke od 18 do 19.30 i teraz zasnela sama w lozeczku! A ja jutro po nowy dowod jade:) i do mamci na 3 dni z Baska. Prezenty na dzien dziecka gotowe dla chrzesniaka i siostrzenca, walizka prawie spakowana, zostaly kosmetyki i butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Moja Baska przy zasypianiu też się przekreca na bok a czasem i na brzuch, dzisiaj na bok się przewracala, a stopy na szczebelki i jak po drabinie "szla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) znowu się mega rozpisałyscie :D ale bedę nadrabiać :P Powiedzcie mi ile wasze dzieciaczki maja obwodu główki ??? Ja dziś byłam na szczepieniu i mała ma 40 ... wg mnie to bardzo mało bo na siatkach centylowych jest duzo poniżej średniej choć lekarz kazał się ni martwić bo urosł jej o 2cm ale ja sama nie wiem przestraszyłam się :( poradzcioe coś co robić A waży 6700 wg mnie także mało :( ale dla lekarza jest ok powiedział że widocznie jest po mnie czyli szczupłej budowy ciała. A wzrost 65.5 Biedroneczko z tym guzkiem lekarz pow. mi że także mam sie nie przejmować bo on zniknie max do roku czasu. A teraz was zaskocze :P zakładam mini hodowlę królików dla mojej niuni :) kupuję 6sztuk i bedę hodować aby wiedzieć co je moja kruszynka. AAA któras pisala że królika nie da hodować się na sztucznym pokarmie musze was zmartwic mozna moi znajomi maja hodowle królików i sa karmione wyłącznie sztucznymi paszami . te króliki ze sklepów (białe) w życiu nie widziały co to trawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) znowu się mega rozpisałyscie :D ale bedę nadrabiać :P Powiedzcie mi ile wasze dzieciaczki maja obwodu główki ??? Ja dziś byłam na szczepieniu i mała ma 40 ... wg mnie to bardzo mało bo na siatkach centylowych jest duzo poniżej średniej choć lekarz kazał się ni martwić bo urosł jej o 2cm ale ja sama nie wiem przestraszyłam się :( poradzcioe coś co robić A waży 6700 wg mnie także mało :( ale dla lekarza jest ok powiedział że widocznie jest po mnie czyli szczupłej budowy ciała. A wzrost 65.5 Biedroneczko z tym guzkiem lekarz pow. mi że także mam sie nie przejmować bo on zniknie max do roku czasu. A teraz was zaskocze :P zakładam mini hodowlę królików dla mojej niuni :) kupuję 6sztuk i bedę hodować aby wiedzieć co je moja kruszynka. AAA któras pisala że królika nie da hodować się na sztucznym pokarmie musze was zmartwic mozna moi znajomi maja hodowle królików i sa karmione wyłącznie sztucznymi paszami . te króliki ze sklepów (białe) w życiu nie widziały co to trawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem mamą styczniową 2012, ale tak naprawdę urodziłam synka w grudniu (6tygodni przed terminem) wiem że też któraś z waszego grona urodziła dzieciątko wcześniej. Chciałabym się zapytać jak zdrowie malucha, dogania rówieśników? Bardzo się martwię czy mój synek da radę dogonić rówieśników w rozwoju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZTANKA ;) to jak sie okrolicz to bedziesz mi wysylac raz na jakis czas;););) POWODZENIA....;););) HEHEHEHE ;) Ja sie nie znam z TYM obwodem glowki, WIEM tylko ze MOJA miala ok 42/3 cm jak bylysmy ponad miesiac temu, bo Tutaj sprawdzaja co 2 wizyte. Dziewczyny ja bym wszystko dala zeby MOJA sie tylko na boczek przekrecala, oj wyslalabym wam nagranie z kamery w nocy( ale za dlugie) co Ona czyni;( brzuch , plecy , boki , zmiana, pelzanie po calym lozku, musielismy druga zapore kupic , bo w tamtym tygodniu ( lozku super king size) rano lezala na samym dole z nogami zalozonymi na szczeble.( tam tez SA szczeble ) CZOPELEK ...JUZ sie chyba troszke przyzwyczailam...to JUZ 5 miesiac;) ale dziekuje Ci :-" ANDZIA ...Ty jestes udana z TYM mrozeniem;) ale co przezorny zawsze ubezpieczony;) KLAUDIA PODROZNICZKO!!! ucaluj Basienke;) I wypoczywajcie!!! Ache a ten biszkopt to jaki dodac do deserku? I w czym JESZCZE jest ten gluten??? Tutaj nic nie mowia ...jak zapytalam...to nie wiedzieli o co mi chodzi z TYM glutenem a potem ,zeby potroszku wszystko wprowadzac czy to gluten czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja królika kupiłam ze sprawdzonej hodowli, nie ze sklepu. Socjofobique, ja jestem mamą wcześniaka, ale urodzonego 13 tyg przed czasem. Asia GB urodziła Polę, chyba ponad miesiąc przed terminem, o ile się nie mylę. Moja Tosia rozwija się zgodnie ze swoim wiekiem korygowanym, czyli jakby się urodziła w grudniu. Do wrześniowych dzieci jej daleko. Ale ona nie przeskoczy tych 3 miesięcy,o które za wcześnie się urodziła Twoje dzieciątko na pewno szybko dogoni rówieśników z grudnia. A może już dogoniło? Nawet jeśli nie, to patrz na swoje dziecko wg wieku skorygowanego, będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiq ;) ja poterminowa...to nie pomoge...ale SA dziewczyny ktore rodzily wczesniej...a nawet duzo wczesniej...jak Olcia...MOZE jutro napisza... Buzka dla Bartusia;) I tak ode mnie//// nadrobi!!! Nie zamartwiaj sie zawczasu;) SA Tu dzieciatka o nie jedno przeszly""" I czasem silniejsze niz te w terminie;) to sprawa indywid. Dzieciatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja do deserku ścieram zwykłe biszkopty. Tosia, śpi. Przed chwilą miała 37, 3. Tylko mi mleka od rana nic nie wypiła. Jadła same słoiczki i ziemniaka z masełkiem z mojego talerza....Muszę jej na śpiocha dać mleko za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu ;( Mam nadzieje I trzymam kciuki aby jutro bylo lepiej;) TOSIA,,,!!! PIJ mleczko I niech zebowniki JUZ wychodza! Olcia szczesciaro bylaw pierwsza na stronie 500" teraz czeka Cie 500 dni miodem plynacych! Dobra ze mnie wrozka ;) ole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×