Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

poradzcie coś prosze co z ta glowka ???? bo sie strasznie zamartwiam czy czas na neurologa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas marnie noc się zapowiada, Mały się co chwilę budzi, nawet dałam mu jeść przez sen, bo myślałam, że głodny ale patrze nic. Teraz śpi na mężu, może się troszkę ukoi... Oby... Może to ten gluten. Kasztanka Kochana ja Ci nie pomogę a wręcz zmartwię, u nas w drugą stronę 46 cm, co miesiąc o cm więcej było. To jest na ostatnim centylu i tez się martwiłam, zrobili USG i jest ok. Też mówią, że taka uroda. Co do wagi to u nas z 8,5 kg także też nie pomogę, ale powiem jedno ja bym się tak nie martwiła na Twoim miejscu bo zobacz, że w drugą stronę (jak u nas) też nie jest dobrze:) Taką ma urodę. Ale tego co pytałam o obwód główki wcześniej to sporo mniejszy nasze dzieciaczki miały w większości:) Olcik Dobrze, że już lepiej:) Może jutro nabierze ochoty na mleczko. Sylwia H Muszę to powiedzieć, ale strasznie fajna z Ciebie babeczka, taka serdeczna:) A co do Layli to nieźle sobie buszuje po łóżeczku. A jak nie wiesz co ma gluten to kup zwykła kaszkę manne, ugotuj w 50 ml wody i dodaj raz dziennie do zupki. Ja tak robię i dodaję do swojego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka, moejej znajomej pediatra mówiła, że główka mała, mała. No i poszli do neurologa. taka uroda i już. Jak sie dziecko dobrze rozwija, to nie ma co się przejmować. Obserwuj dziecko i już:) Z wagą też taka jej uroda. Córka Inezz też jest malutka. Moja oczywiście też, ale ona to ze wszystkim jest trochę "na bakier". Sylwucha, oby, oby te 500 dni szczesliwych przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko Kubuś tydzień temu miał obwód główki 41cm i wagę 7kg więc bardzo podobna sytuacja tyle że jest prawie 3tyg starszy od Vikusi... Urodził się 3480 i główka 35cm. Lekarka zawsze ją sprawdza bo na początku też mówiła że za mała ale teraz twierdzi że rośnie powoli ale stale, co 1-1,5cm :-) i że Kubuś taki malutki po prostu jest a główka proporcjonalna do reszty. Ja bym chciała żeby bardziej z wagą ruszył, szczepienie 4.06 więc zobaczymy :-) Zdrowka dla Antosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:-) Dziewczyny jak lekarze mowia, ze dobrze to dobrze-nie martwcie sie na zapas- w druga strone tez niedobrze-jak moj-wystrzelil z waga jak szalony!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOPELEK ;) dziekuje ;);););););););) za komplimento I podpowiedz;) I lece do moje bo wlasnie Oczeta otworzyla I w kamere patrzy madrala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! Nocka podobna do poprzednich. O 2 podalam smoczek, zasnela, o 4 mleko, o 6 do mamy do lozka i o 8 pobudka. Baska już najedzona umyta, przebrana, ja już wykapana. Co do obwodu glowki u nas 42/43 dokladnie nie moglam wymierzyc bo się wierci z ta glowka na prawo i lewo, że już z tylu na wlosach to taki tapir że szok:) Teraz sniadanko i kawka i czekamy na dziadziusia aż po nas przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia zabrala bym sie z Wami ;) bo ja cholera caly dzien w chalupie sama a JESZCZE zimno sie zrobilo , wiec na dworek nie pojdziem dzis:) zazdroszcze Ci;) BAWCIE sie dobrze dziewczyny;) to Bacha Ma taki roomier glowki mniej wiecej jak Layla. No u mnie jak sie zrobil tapi to nawet maslo nie pomoglo I musialam wyciac;( a ogolnie to JUZ 2 razy Layli grzywke podcinalam bo jej do OCZU wchodzila...wlosy I paznokcie to rosna jej tak ze hej. A te placki co sobie powycierala to JUZ jej nowe blond rosna;) aha dodam ,ze ja nie wierze w zakazy ze do Roku sie dzieciom wlosow nie obcina...choc pierwsze wlosy spalilam dla podtrzymania tradycji ;) Ohoooo LALUCHA klocka stawia bo sie buraczana robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek 35 cm to niezle glowka do porodu;)???? MOJA miala34 cm I malo mi Bozeny nie rozerwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek 35 cm to niezle glowka do porodu;)???? MOJA miala34 cm I malo mi Bozeny nie rozerwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlo krzeselko. Szybko się sklada szybko montuje. Jak dla mnie bomba. Tylne kolka ma blokowane, Basce jak widac odpowiada uhahana że hej. Puscilam zdj na meila. Nie montowalam tylko podnozka, bo i tak mloda jeszcze nie zwisa nogami i tacki też żeby latwiej było mi karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo:) Witamy dziś:) My tez dziś jedziemy na wycieczkę, tata fuszkę na ochronę podłapał na 3 dni w warszawie i żebyśmy nie siedzieli sami wiezie nas do moich rodziców na 4 dni. A ja wczoraj musiałam wypić herbatkę laktacyjną, drugi raz odkąd karmię Synka. Bo coś wczoraj pokarmu miałam jakoś mało. I dzisiaj tez sobie wypiję choć problemu juz niema, ot tak dla bezpieczeństwa:D U nas obwód główki przy urodzeniu 34 cm, a teraz 46 cm, rośnie w oczach. Milena Ale super zdjęcia Kornelki na fb:) Jestem pod wrażeniem, że już siada sama. A ten basen to dla zabawy czy jako wanienka służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Fajne te krzesełko:) Ale ja to chyba poczekam jeszcze z miesiąc z zakupem, w sumie narazie nie dokarmiam Synka. Daj znać jak juz w nim pierwszy raz nakarmisz czy wszystko Ci pasuje. A i zastanawiam się nad takim nosidełkiem jak Ty kupiłaś, jak będziesz miała jak to wrzuć na meila fotkę Basi w nim:) Sylwia H Bożena hahahahahaha bardzo ładna nazwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mialam podac obiadek bo zblzliza się pora. Wracam z kuchni z obiadkiem i lyzeczka, a Baska spi w krzeselku, to ja na tym siedzisku odchylilam bardziej na lezaco i spi. Fajne w tym krzeselku jest wlasnie to że ma siedzisko ruchome chyba 3 stopnie siedzace i 2 pozycje pollezace, no i cale siedzisko mozna regulowac wyzej lub nizej, żeby dopasowac sobie żeby było wygodnie mamci karmic. Ok przesle fotke w nosidelku, ale jak wrocimy, bo nie bede zebierac że soba. Tam sa ciocie i dziadkowie i prababcia wiec bedzie mial kto nosic i zabawiac mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzięki:) basen miał byc do zabawy ale jak próbowaliśmy małą "przeprwowadzić" do wanienki to był szał!!! wiec kąpiemy ją narazie w basenie:) moze głupie ale cóż poradzic? własnie zamówilismy na allegro 300 szt piłeczek do basenu za 80 zł i dopiero bedzie szał:) no mała próbuje juz siadac,sama sie jeszcze do konca nie podniesie ale jak ją sie posadzi to chwile siedzi:) a co do głowki to moja jak sie urodziła miała obwód 38 a teraz ma 44...wiec lekarze stwierdzili,że dla mnie lepiej,ze miałam cesarkę:) bo by mi naciecie nawet nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym basenem niech sie przyzwyczaja bo w weekend idziemy z mała na prawdziwy basen...narazie na zajecia rodzinnego pływania ale zeby mała pod okiem specjalistów załapała co i jak , a poźniej bedziemy chodzic sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :(( Amelka ma zastrzyki 5 dni ma angine :(( wtedy co zwymiotowała to raczej nie przez pomidora tylko przez gardło :( miała wieczorem gorączkę dałam jej ibum i rano znów ciepła głowa katar nie chce jeść taka słaba :((już wolę jak szaleje Płakała jak Julka miała zastrzyki że Julkę boli to bidulka musi sama mieć :( dała zastrzyki pediatra bo mówiła że antybiotyk może zwymiotować a zastrzyki szybciej działają ehhh przywlekło się coś :( żeby tylko Julka się nie zaraziła .Bo mój M .tez chory ale do lekarza nie ma kto iść może on zaraził Amelke bo ma katar i bardzo go gardło boli kaszle wrrrr Mi na szczęście przeszło smarowałam maścią majerankowa nos psikałam wodą morską i tabletki dla mam karmiących na gardło herbatę z cytryną i jest ok.Jak widzicie nie mam kiedy chorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie zazdroszczę:( moją dzisiaj czeka jedno kłucie a mi juz serce pęka a co powiedizec jakby miała zastrzyki:( ucałuj maleństwa od cioci:) a własnie u nas bioderka idealnie.....kontrola w 8 mies zycia:) a ja chyba załapałam to co klaudia ostatnio...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA;( bidne DZIEWCZYNKI... I Ty ...echhh jak nie Julcia to Amelka. Wypedz Swojego do LEKARZA...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Współczujemy:(:( Biedna Amelka. No tak to jest z tymi choróbskami. Jedna osoba chora a już wszyscy załatwieni. Malinowa Gratulacje za Kornelkowe bioderka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :* Sylwuś-mogę mu mówić żeby szedł do lekarza mówi że ludzi nie ma w pracy i musi chodzić :/ dobrze że jutro już piątek . Amelka troszkę lepiej bo mało ale je i gorączki już nie ma :) Dziewczyny ale się uśmiałyśmy z Amelką Julka siedziała taka cichutko patrzymy do łóżeczka a Julka wzięła Amelki lalkę i nogi jej gryzie :)) upominam Amelkę żeby jej nie zostawiała jej zabawek u Julki w łóżeczku bo jeszcze coś połknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-bardzo fajny ten fotelik :)) jak już pisałam my mamy podobny tylko to co jest między nogami ten plastik żeby dziecko nie spadło to my mamy do stolika przyczepione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILA STO LAT!!!! buziaków moc👄 kasztanka 6700 na dziewczynkę to nie tak mało ja nie wiem czym Ty się martwisz?co ja bym dała żeby moja tyle ważyła.Obw główki u nas większy,ale tak jak piszą dziewczyny to raczej też nie masz się czym martwić. Z królikami no nieźle wymyśliłaś trzymam kciuki za hodowlę :) zdrówka dla Amelci Paulina biedna Ty jak nie młodsza to starsza córunia :( Klaudia też mam zamiar takie mixy porobić jak Anka pisze,że się sprawdza to mi pasuje:)krzesełko fajnie wygląda napisz jak sie sprawdza Ewelina tzymam kciuki za Twoją laktację :Pi miłego wyjazdu:) moja na tej koldrze tak swirowala,ze sobie glowke stukla o podloge i juz mam uraz i nie bede jej tak dawac plakala tak ze tchu jej brakowalo:(teraz padla bidulka ze zmeczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisałyscie o kubkach niekapkach lub innych takich...ja na spróbowanie kupiłam małej taką końcówkę z canpola,pasuje do butelek lovi i mała załapała co i jak...etraz ja przyzwyczaje do picia z takiego dzióbka ,a za jakis czas kupimy dopiero kubeczek http://allegro.pl/ustnik-balonik-kubek-treningowy-butelka-canpol-i2367611724.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) to widzisz Oluś nie wiele jej do mojej pocieszyłam Cię,co? :D mam nowego ziemniaka jak myślisz mogę jej podać z masełkiem tak jak Ty Antosi? aaa i melduje zakupiony Sanlic i podany na śniadanie.Zjadła nawet to w smaku ok kaszki mi się skonczyly to bylo jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Sanlic, chodziło Ci o Sinlac? to dla alergików z nestle. Tez własnie chce to kupić tylko jestem ciekawa jakie to jest w smaku i czy będzie jadł. My wkońcu po wielkich poszukiwaniach kupilismy mieszkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy wyjątkowo parszywy dzień... Z pokarmem kiszka. Pewnie przez okres. Młody wściekły od rana czyni cuda - a właściwie od wczoraj. Z mężem się znowu ścięłam i najchętniej bym mu walnęła czymś przez łeb. Niech ten okres się skończy, bo sobie wrogów narobię jeszcze więcej niż mam! !@#$%^&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×