Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :* bedziemy z lekarzem obserwować i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Ale nadal myśli pozostają :( Oj Paulina biedne te twoje dziewczynki mam nadzieję że szybko Amelka wyzdrowieje. Hodowla królisiów rusza w sobote :) jedziemy po maleństwa do znajomych :) Qurcze sorry za to że znów o to pytam ale wole się upewnić :P jak robicie tą kasze manna??? Ja mam w domu błyskawiczna i tam pisze ze ja robić na mleku ???poradzcie jak to zrobic i ile czego dać. A dziś Wikunia dostanie truskaweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka no tak Sinlac ;) a nóż widelec zasmakuje Piotrusiowi. gratulację nowych czterech kątów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, my dziś podpisaliśmy akt notarialny-prawnie jesteśmy właścicielami mieszkania:)A w czerwcy się wprowadzamy!!!:)Także, Natalia, na podobnym etapie jesteśmy:) Przyszło nosidełko Franka-bardzo fajne, dziecię me polubiło, jedyny minus, że jednak plecy bolą po jakimś czasie, bo 8,5 kg robi swoje, a cały ciężar na barkach się rozkłada...Ale i tak jest git! Paulina, bidulko Ty!Jak nie jedno to drugie...Trzymam kciuki, żeby Amelka szybko wyzdrowiałą.No i żeby zastrzykasy nie bolały...Biedactwo:(Buziaki dla niej:*I dla Ciebie, żebyś miała siłe:*** Sylwia, nie martw się tym obwodem główki, ważne, że rośnie.Masz po prostu delkiatną księżniczkę i tyla;) Ewelina, skąd ja znam to zasypianie na mężu;)U nas też tak czasami bywało...Może to tylko taka "wyjątkowa" noc.Miłej wizyty u rodzic,ów i relaksiku życzę:) Milena, świetny pomysł z tą kąpielą w basenie;)To se mała wymyśliła;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, zamówiłam te łyżeczki co tak polecacie i to krzesełko Ewy:)Pewnie na dniach przyjdzie...Bo wszystko już mamy ufyflane od karmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzesełko przyszło i jest zajebiste! Dużo ładniejsze niż na zdjęciach z aukcji, bo kolory delikatniejsze. Bardzo łatwe w obsłudze, solidna konstrukcja, praktyczne i funkcjonalne. Nie mam uwag. Tamto za 420 PLN się do tego nie umywa. Fajna ta miękka wkładka, żeby dziecko nie siedziało na ceracie, od razu przydały się 4 kółka, bo jeździmy sobie z Szymkiem z kuchni do dziennego, no i wszystko to, co w opisie aukcji: 3 odchylenia oparcia, 5 wysokości siedziska, 2 tacki, z tyłu fajne zaczepy na tacę, jak się jej nie używa, podnoszone podłokietniki... Naprawdę warto wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Paulinka buziaczki dla córki :* Ewa tez sie zastanawiam nad tym krzeselkiem - jak juz kilka osob mowi ze jest ok -- to tez zamówie ;) Sylwia jak masz taka błyskawiczna bezmleczną to zalewasz ja przygotowanym mlekiem (czyli najpierw robisz mleko ;) kaszki zalewa sie mlekiem ok 40stopni jaka masz kaszke? jesli bobovity to u nich na stronie jest przelicznik dla roznych ich produktow glutenowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie właśnie :( kupiłam zwykłą kaszę manne:( i jak to zrobić zalać mlekiem czy wodą nie wiem dsama a zbliża się pora obiadu pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam tez mleczna kaszke manne i jak ja podać do obiadku??? normalnie wymieszać z obiadkiem czy najpierw z wodą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zwykla to jeszcze lepiej -ja takiej uzywam ;) 3 gramy kaszki (to ok 1 mala lyzeczka) zalewam woda i gotuje przez chwile (1-2minuty) wody malo - tak na oko, zeby powstala gesta papka - w trakcie mozesz dolewac pozniej do tej papki ja dodaje swoje mleko do odpowiedniej konsystencji a czasem dodaje lyzke kaszki mlecznej - wtedy wiecej wody taka kaszke mozesz dodac do sloiczka czy to warzywnego czy owocowego - jesli juz podajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te takie bez gotowania mozesz dodac od razu do porcji obiadku - tylko obiadek musi byc podgrzany do temperatury ktorą podaja na opakowaniu kaszki jesli sloik jest gesty to lepiej moze zrobic oddzielnie i pozniej wymieszac kaszki mlecznej - ok 1 lyzka stolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziękuje ci bardzo za pomoc :) czyli 1 łyżeczka troszke wody chwile gotować a potem siup do obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to do tej mlecznej to 1 łyzka stołowa tej kaszki i ile wody? jak chce do obiadku dodać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna---
Witam wszystkie mamusi!! Chcialabym odsprzedac troche ubranek z gigantycznej szafy mojej coreczki!!! Mamy bardzo duzo ubranek wiec corcia nie jest w stanie ich przechodzic, czesc z tego co ma nigdy nie założyła. Dlatego ubranka sa w idealnych stanach. Mam ubranka do odsprzedania od 6 m-cy do 2-3 latek. Mam tez buciki takich firm jak Bartek, Ecco, Nike. Chetnie podjelabym z kims stala wspolprace. Jesli sa chetne mamy to bardzo prosze pisac na maila modemaluszki@gmail.com Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody tak na oko - tak zeby wyszla odpowiedniej gestosci - taka kaszka ;) stopniowo sobie dolewaj wody (woda 40-50stopni) i tak to dodajesz do obiadku to czy ona bedzie gesta czy rzadka to bez roznicy wiekszej :) zwykla kasza manna - 1 lyzeczka z mała gorka na ok 40-50ml wody i gotujemy przez chwilke kaszka mleczna - duża plaska lyzka zalewamy woda (temp na opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ja tez MLodej juz podcinalam grzywke bo jej klaki (te starek ktore sie nie wytarly) w oczy lazły a nie chcialam zaczesywac na hitlera ;) i tez mam gdzieś przesady ze do roku sie nie obicna - nie obcina sie tym ktorym nie ma co obicnac ;) bozena .. dobre ;) a swoja jakich określeń używacie u dziewczynek? jak będziecie ich uczyć? u chlopaków wiadomo - siusiak i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baske przed wyjazdem zdazylam jeszcze nakarmic w nowym krzeselku. Dla mnie bomba. Bo mogę sobie dopasowac wysokosc jej siedziska do tego gdzie ja siedze. Np ja na kanapie to nizej jak w kuchni bede stac i obiad robic i karmic mala, to mogę sobie ja podniesc. Mala zdarzyla się jeszcze w nim kimnac, wystarczylo odchylic oparcie bardziej na pollezaco. My zaliczylysmy spacerek po swiezym wiejskim powietrzu, kawke u kolezanki i teraz byl deserek i pewnie zaraz drzemka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nosidelka to moje ma pas biodrowy i na ukos jeden pas, i nie ma problemu żeby raz na jedna raz na druga strone przelozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Wrzuć proszę jeszcze raz linka do tego nosidełka. Po dzisiejszym dniu i ja się poddaję. Muszę mieć taki sprzęt, bo nic w domu nie zrobię. Szymek się nauczył, że może mnie terroryzować i świadomie "przywoływać'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po takich opiniach to i u nas krzesełko trza zamówić :) Łyżeczki również potwierdzam suuuuper i pojemniczki i miseczki :D :D rzeczywiście dziecie zupełnie inaczej je... A propo wcinania pierwszy raz widzialam taaaką niebiesko-czarną kupę :P :P no ale jak Kubuś wciął prawie 2 słoiczki jagód to co się dziwić.. a najlepsze że ten wolal o więcej :P U mnie coś kicha z żołądkiem, niby nic konkretnego, nie goni mnie ale cały dzień mi niedobrze :( dziś zjadłam tylko 1 bulkę i małemu wzięłam słoiczek bananowy i nawet głodna nie jestem :( Sylwucha mi na szczęście nic nie porozrywało bo cc miałam :P Grzywkę tez przydaloby się obciąć ale my na irokeza małego czeszemy bo mu się superowo ten grzebień kręci :D :D loczki ma po mamusi :D :D Paulinko miejmy nadzieje że normę chorób wyczerpałyscie i teraz już nic się nie przyplata :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARBUCK SIEMANO;) u NAS bedzie piśka ;) bo zawsze jak myje to tak mowie, ze umyjemy" piśke" a Bozenka to taka dorodna picha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Co kraj to obyczaj! U nas mówi się Gabrysia, Gabryśka, Gabrycha... ale Bożena tyz piknie! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki już dawno śpią, a mnie się nie chce! Co więcej, chce mi się żreć! Idę poszperać w lodówce! Kocham mieć okres... to takie świetne alibi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My dzisjaj po wizycie w poradni patologii noworodka mały waży 6700 i ma 68 cm a obwód głowy 41,5 więc chudzinka bo wszystko spala jak wariuje dlatego już przechodzimy na mleko 2. Doktorka małego posadzila aby sprawdzić a on rękami się podpar z przodu i siedzi ogólnie powiedziała że rozwija się bardzo dobrze ponad wiek tylko że jest chudziutki i aby go troszkę podtluczyc kupiłam mu już dodatkowe kaszki orkiszowa, kukurydza-ryż i jaglana w zdrowej żywności zobaczymy czy będzie mu smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, ja już zakończyłam buszowanie w lodówce;)Mały śpi, a ja czekam na dużego:) Dolarka, świetnie, że z Mikołajem wszystko dobrze.A ,że chudzinka, no cóż, pewnie nadrobi kiedyś:)Ważne, że zdrowy i ładnie się rozwija:)Ci co mają szybką przemianę materii mają lepiej, bo mogą jeść ile wlezie i nic nie tyją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka, faktycznie chudzina z Mikiego, jak i moja Tośka. U nas nic nie działa, niczym nie mogę Małej podtuczyć. A moja posadzona z rękami z przodu też siedzi chwilkę. I w pozycji do raczków wytrzymuje coraz dłużej, ale sama się nie umie w niej ustawić jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie bardzo wyspana. Baska przespala cala noc bez jedzenia. Od 21 do 6.35! Po czym dalam smoczek i jeszcze godz pospalysmy:) Teraz Basi prababcia się nia zajmuje, o jak sobie rozmawiaja a ja sniadanko i kawke:) Pozdrawiam i odezwe się w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosidełko zamówione: http://allegro.pl/tiny-world-markowe-nosidelko-dla-dziecka-hit-2012-i2321203185.html Wzięłam granatowe. Ja na oczy nie widzę, właśnie kończę Ricore - może ta odrobina kofeiny mnie pobudzi. Zaraz idę pod prysznic. Jutro misja wesele. Jak mi się może nie chcieć! Pogoda beznadziejna. Nie mam się w co ubrać, Nie miałam czasu się ogarnąć i odchwaścić. Szkoda mi męczyć Szymka, żeby się tułało dziecko gdzieś po hotelach... Oj chyba mnie migrena dopadnie i zostaniemy w domu. Niech Tata się wyszaleje sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) u Nas dziś lepiej Amelka zjadła ładnie śniadanie :) Julka teraz śpi w nocy się budziła 2 razy pić się jej chciało jakoś tak duszno było Pogoda brzydka pada od samego rana :/ Ewka nietoperkoa -mam nadzieję że już w tym roku nie będziemy chorować :) Sylwuś-u Nas się mówi kakusia siusia:D Klaudia-zazdroszczę Ci tego spania Basi :) Julci tydzień się tak zdarzyło spać całą noc ale jak miała 3 m-c :) jestem zła na ten zus bo mi w tym miesiącu nie wyrównał pieniążków im nie można zalegać wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×