Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

OLKA super ! daj znać czy Antosi posmakował :) masz rację tyle ma być ludu na to Euro,że szkoda by było w korkach stać hehe a co najlepsze Shakira ma być jest dziewczyna jakiegos pilkarza, a te jezdzą za nimi wszedzie! takim to dobrze:P ja lubię nal ze szpinakiem,bo szybko i pysznie i zdrowo:P :) lasange nie robiłam,ale jadłam pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja naleśniki ze szpinakiem tez lubię, ale wolę meksykańskie:) Moja mama robi dobre mięso ze szpinakiem. Ja lasagne ze szpinakiem robię od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik no wlasnie zabki. Tylko Baska toleruje butle nie lyzeczke. Ale już sa 2 kreseczki wiec lada dzien się wybija. Moje popoisowe danie wspomniane ostatnio golabki, salatka wiosenna na zupkach i nalesniki z parowka, pieczarkami, i cebulka, zapiekane z zoltym serem. Taka a'la zapiekanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ta sałatka na zupkach? Przy ząbkowaniu bywa różnie - jedne dzieci odrzucają butlę, inne łyżeczkę. My wszystko łyżeczką, tylko w nocy piła mleko. I tak dziś rano zjadła twarożek z owocami, potem zupka na mięsie, do której miała dolaną łyżeczkę kwasu z ogórków kiszonych, drugie danie- ziemniak z masłem i kurczaczek, a na kolację będzie Sinlac, o ile jej posmakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, a pomijając ząbki - dzieci mają takie zmienne okresy, że raz butla, raz łyżeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój syncio właśnie padł:)Była krótka drzemka po południu to sobie teraz odbija:)A ja mam wolne;) Ineezz, się nie przejmuj, każde dziecko inaczej dojrzewa.Mój nie wkłada jeszcze stóp do buzi-liże je tylko na siedząco;)A Franek jest generalnie od urodzenia do przodu-pojęcia nie mam po kim.Na pewno nie po mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik co do salatki to tak: 2 zielone ogorkikilka rzodkiewek Szczypiorek Puszka kukurydzy 2 zupki z makaronem (ja daje rosol ten zknorra) Trzeba pokroic wszystko dodac kukurydze pokruszony makaron z zupek I te przyprawy Do tego jogurt naturalny ten wiekszy 2-3lyzki majonezu Odstawic na noc do lodowki, rano ewentualnie doprawic solla I pieprzem- wszystko zalezy od tego czy zupki byly pikantne czy lagodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Baska teraz podejrzewam drzemke strzela - jak czas do kapieli. Spala dzis tylko 2 razy po pol godz wiec teraz. Drzemka zaraz sie obudzi bedzie kapiel kaszka (albo mleko) I spanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras mamcia prosila o zdj Baski w nosidelku-jest na mailu. Z gory przepraszam za swoj wyglad ale dzis to masakr. Lezec nie, na kolanach nie w krzeselku zle, we wozku jeszcze gorzej. No armagedon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że ten makaron z zupek moze być w sałatce, brzmi dość ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no moze:) Ogorek pusci sok, I jogurt z majonezem- I przez noc makaron zmieknie. A salatka pycha- wlasnie zajadam- przywiozlam od mamy, bo tam robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko, jak jej ten Sinlac smakował. Mam nadzieję, że faktycznie trochę się podtuczy, bo mi schudła przez trzydniówkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) my dziś mieliśmy imprezkę imieniny mojej mamy :) dziewczynki szaleją:) Julka jak je to pluje i się śmieje a zupka jest wszędzie :) Aneta-Franio mocny jest super siedzi:) Aga-ty nie wpadaj w kompleksy moja Julka też tak nie siedzi jak Franio a miesiąc starsza :) na wszystko przyjdzie czas :) Sylwuś-jak Layla ? Ewa i Biedronka jak po weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska sie przebudzila chwile sie pokrecila, wykapalam, zjadla prawie cala porcje kleiku ryzowego I usnela podczas jedzenia w krzeselku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-to superrr że Tosi smakowało :) Klaudia-Basia przez ząbki może nie chce jeść łyżką.Sałatka ciekawa nie jadłam jeszcze takiej :)muszę zrobić :) wczoraj byli znajomi zaprosili nas na ślub i wesele 14 lipca nie wiem co ja sobie ubiorę :(((( nie lubię mojej figury czasami mam coś takiego że myślę że nadal jestem szczupła i patrze na ciuchy 38 :((( tęsknie za moją figurą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, ja się czuję jakas nieproporcjonalna... Tzn chodzę w cichach 38, ale czasem z niektórymi mam problem w biuście. I brzuchem trzeba by się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja tez sie wybieram na wesele szwagra 14lipca. Tyle ze do 3zeszowa- 500km I bedziemy chyba leciec samolotem na 10dni z mala, zeby sobie pobyla troche u dziadka:) juz sie boje na ten caly lot A salatka mam nadzieje posmakuje- fajna jest do dan z grilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie plany na Boże Ciało? my jak zwykle na Wielkopolskę, nad jezioro, może przy okazji Poznań odwiedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Boze Cialo to nie wiem. W piatek albo w sobote znajomi maja wpasc. A w czwartek, pewnie jakos spacerowo jak pogda dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Boze Cialo to nie wiem. W piatek albo w sobote znajomi maja wpasc. A w czwartek, pewnie jakos spacerowo jak pogda dopisze A do Poznania serdecznie zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pewnie pojedziemy do teściów :) jutro badanie moczu Julci a we wtorek z Amelką do kontroli i wynikami Julki oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, ja bym chętnie Poznań odwiedziła, ostatnio byłam w lipcu. A w ogóle to na Wielkopolscy bywamy dość często, 60 km od Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, na pewno będzie:) A nam znikła już całkiem wysypka po trzydniówce. Wycofałam 3 dni temu gluten. Chcę zobaczyć, czy ta plama z buzi jej zniknie. A w ogóle to chyba zrobię posiew tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Olga ma zarąbiste zębolki:D Ola, no widzisz,Sinlac daje radę:)Dobrze, że Tosia go polubiła, będziesz spokojniejsza:)A do Poznania zapraszam:) Milena, oglądałam zdjęcia-Kornelka boska:) Paulina, cały czas trzymam kciuki za dziewczynki;)Będzie dobrze!A na wesele znajdziesz coś extra,zobaczysz!I będziesz lachon pierwsza klasa;)))Ja też zaczynam poszukiwania w tym tyg. Klaudia, fajny pomysł z tym samolotem.Mała się nie umęczy, a bilety w promocji można pewnie wyhaczyć. Ja mam wesele w sierpniu i we wrześniu-bierzemy ze sobą teściową i będziemy szaleć jak powinno się szaleć na weselu:)Może młodego odstawię od piersi do tego czasu, to będę spokojniejsza... Jejku, jakie te nasze dzieciarki są cuuuudowne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...mala spi...wymyslilam na Nia sposob jesli chodzi o spanie...I obywa sie bez placzu...ale nie bede pisac bo PEWNIE zostane zlinczowana;) NIUNIA...Layla nie ulewala od poludnia ale nie kladlam jej wogole na brzuchu...bo zazwyczaj na brzuchu ulewa bo robi taka kolyske I sie CIESZY na samym brzuchu I wtedy jej sie Najczesciej ulewa po kilka razy, kupska potem JUZ tez nie bylo. Tak wiec powiazalam fakty, I wydaje mi sie e Ona ulala wczoraj chlustajaco bo Mz jej na brzuszek nacisnal jak ja nosil...po dzisiejszym wyeliminowaniu uciskan brzucha, od poludnia bylo ok.A JESLI CHODZI O ROWOLNIENIE TO 3 razy to chyba JESCZE nietak duzo I na TYM sie SKONCZYLO. Ale pogmtwalam....ale chyba wiecie o co mi chodzilo... NIUNIA jak bedziesz miala troszke czasu to sie wezmiesz z jakas dietke na Poczatek latwiejsza..li napewno kg zaczna schodzic...ale narazie to masz 2 perelki malenkie;) o ktore musisz dbac. KICIA MOJA gwiazda sie tak na Frania dzis zapatrzyla ,ze tyż SAMA JUZ bez zadnej pomocy zaczela SIEDZIEC;) ( ONI chyba z jednego dnia SA?) Jak tam po weselach... ???? Klaudia jak znajdziesz chwile to bys ten przepis na poczte wrzucila, musi byc dobre... Bo jak bede chciala kiedys zrobic to bym nie musiala postronach latac...z Gory dziekuje BARDZO;) aha...nosidelko ZAJEBI...e;) OLCIK ciesze sie ,ze to Tosia JUZ lepiej;) a o do TWOJEJ Wagi...rozmiar na zdieciach wyglada nie na 38 tylko na 34;) EWA PEWNIE PODLOGE SUKNIA ZAMIATA...;);););) I I banan jej z TWARZY nie schodzi;) a BIEDRONIA JUZ PEWNIE WSZYSTKIE KROPKI W TANCU ZGUBILA;) A muzycka ino ino a muzycka rznie...a przy tej muzyczce wszyscy bawia sie;););) ale bym potancowalo...umcyk cyk... Ineezz glupol ;););) tak jak dziewczyny pisza...kazde dziecko rozwija sie swoim tempem...poczekaj jak Twoje dziecie zacznie SPIEWAC a NASZE beda dlubac pal cem w nosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ma rację. Znam dziecko, co w wieku 6,5 miesiąca wstawało w łóżeczku i próbowało dreptać, a siedzieć i raczkować wcale nie chciało. Znam tez takie co w wieku prawie 8 mies się nie przekręcało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się Baska od 7 "tatuje" i to jeszcze tak glosno, że pol bloku slyszy. A dla mnie to bedzie ciezki dzien- pol nocy nie spalam. Szczenka mnie boli, zab madrosci mi się wybija- wspolczuje tym maluchom naszym jak one tak zabkuja. Zasnelam dopiero po 1 jak wzielam tabletke, myslalam że samo przejdzie ale niestety tabletka musiala być. Zasnelam, a o 2 pobudka bo corka glodna. Do tego pogoda do kitu, wiec chyba z corka bede drzemac w ciagu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za ti wszedl jakis bol w plecy. ledwi sue ruszam, schylic sie nie moge. o 5.30 karnilam Toske kyzeczka bo butli nie chciala. i 6 zasbela na godz. i od 7 buczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek Moja Baska też jakis czas temu tak ulewala, ale po posilku 1- 1,5h nie kladlam jej samej na macie , albo w wozku, albo lezaczku, bo jak wyladowala na macie, to zaraz na brzuch i cala do przebrania. A teraz netoda się sprawdza Baska nie ulewa. A przepis na salatke na poczcie już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×